Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
power
zobnik
Prispevkov: 151
Pridružen: Ne Maj 02, 2010 5:15 pm
Kraj: Središče ob Dravi

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a power »

Vsak lahko dela na svojih delih kaj hoče , če bi blo pomoje nebi ga nič pilil in maš tudi srbski junior cilinder ki ga ni škoda. Lamo cilinder ti tudi jaz priporočam.
ToMoS več kot skuter!
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

power napisal/-a:Vsak lahko dela na svojih delih kaj hoče , če bi blo pomoje nebi ga nič pilil in maš tudi srbski junior cilinder ki ga ni škoda. Lamo cilinder ti tudi jaz priporočam.
bol se splača ta 38 bt cilinder prodat nekomu, ki ga rabi za kakšno obnovo ... dobiš 50e pa kupiš lamo-ta ki ima več navora, boljše hlajenje pa tut pilit se ga da dobro
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

aljo69 napisal/-a:
power napisal/-a:Vsak lahko dela na svojih delih kaj hoče , če bi blo pomoje nebi ga nič pilil in maš tudi srbski junior cilinder ki ga ni škoda. Lamo cilinder ti tudi jaz priporočam.
bol se splača ta 38 bt cilinder prodat nekomu, ki ga rabi za kakšno obnovo ... dobiš 50e pa kupiš lamo-ta ki ima več navora, boljše hlajenje pa tut pilit se ga da dobro
50+
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
power
zobnik
Prispevkov: 151
Pridružen: Ne Maj 02, 2010 5:15 pm
Kraj: Središče ob Dravi

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a power »

Ja sej maš prav aljo, sej sem napisal da ga jaz nebi pilil. Prodal ga jaz nebi če bi bil fi38 ampak bi ga raje šparal na stara leta in ga potem prodal....naredi kaj hočeš.
ToMoS več kot skuter!
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a dolinar »

aljo69 napisal/-a:
power napisal/-a:Vsak lahko dela na svojih delih kaj hoče , če bi blo pomoje nebi ga nič pilil in maš tudi srbski junior cilinder ki ga ni škoda. Lamo cilinder ti tudi jaz priporočam.
bol se splača ta 38 bt cilinder prodat nekomu, ki ga rabi za kakšno obnovo ... dobiš 50e pa kupiš lamo-ta ki ima več navora, boljše hlajenje pa tut pilit se ga da dobro
še bolš je pa srbski bt cilinder.. toleranco popraviš, kanale bi itak pilu, ma pa velik več "mesa" kot lamo cilinder.. men je prou mal žou da nism srbskega vzel :)
Janim8 počivaj v miru.
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a tomosak »

a ma apn-atx isto število špic kot ctx? namreč v atx feltno bi rad namontiru ctx pesto.
lp
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
marko443
vplinjač
Prispevkov: 494
Pridružen: Ne Maj 15, 2011 6:13 pm
Kraj: Ribnica

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a marko443 »

ma ne sej sm dau dns ta bt cilindr na atx-a ... ne bom nč pilu pa še lepo gre ... kaj še češ bulšga :D
janim8 počivaj v miru !
Uporabniški avatar
XOR World
zariban cilinder
Prispevkov: 126
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 9:30 pm
Kraj: Litija

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a XOR World »

Kupil sem ročke http://trgovina.cilinder.si/product_inf ... b7om6hkd6a in zdej me zanima kko dam tisto ročko za gas gor k nima utorčka za zajlo? A se more še kej notr v ročko dat preden gre na balanco?? dajem pa na apn6 motor.

LP
SlikaSlikaSlikaSlika
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a maatej »

XOR World napisal/-a:Kupil sem ročke http://trgovina.cilinder.si/product_inf ... b7om6hkd6a in zdej me zanima kko dam tisto ročko za gas gor k nima utorčka za zajlo? A se more še kej notr v ročko dat preden gre na balanco?? dajem pa na apn6 motor.

LP

ja noter moreš dat še nastavek, tak platičen je, no pride 2€ al pa ga iz stare ročke vn potegneš..
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a tomosak »

maatej napisal/-a:
XOR World napisal/-a:Kupil sem ročke http://trgovina.cilinder.si/product_inf ... b7om6hkd6a in zdej me zanima kko dam tisto ročko za gas gor k nima utorčka za zajlo? A se more še kej notr v ročko dat preden gre na balanco?? dajem pa na apn6 motor.

LP

ja noter moreš dat še nastavek, tak platičen je, no pride 2€ al pa ga iz stare ročke vn potegneš..
"vložek"
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Odgovori