Prvi motocikel

Predstavite nam vašo kobilo (125cc +)
Odgovori
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a z@n »

Za kok dnarja to? Ma jebeš fotra ti sam nabav :)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a filius »

z@n napisal/-a:Za kok dnarja to? Ma jebeš fotra ti sam nabav :)
2200€
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
UTTuning
glava cilindra
Prispevkov: 661
Pridružen: To Avg 18, 2009 1:20 pm

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a UTTuning »

filius napisal/-a:evo tole si ogledujem, keš je pa usee, sam fotr teži da si nej najdm neki cenejžga :S

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=4319258

kolega je mel pa prodal..

Končna 130 na balanci brez blokade.. pospeški pa tak..
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a filius »

ShanT3K napisal/-a:
filius napisal/-a:evo tole si ogledujem, keš je pa usee, sam fotr teži da si nej najdm neki cenejžga :S

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=4319258

kolega je mel pa prodal..

Končna 130 na balanci brez blokade.. pospeški pa tak..
Sj sm se pelu z eno, mal starej letnik, sam isto mela blokade zuni pa gianellija šla tam okol 140, pa res motor odlične pospeške pa use, sam jo je pol nasledn dan prodal... :S Tko da če bo vse posreč bomo šli s fotrom, pa od sošolca fotr zravn k ze cev živlene šravfa to, pa bomo šli dol gledat kakšna je + se eno aprilio za 1000€ k jo en prodaja... 2200 mi je malo veliko, zdej če jo bomo znižal na 2000€ pa verjemem da uzamem takoj, čeprav se prodajajo tj letniki s temi kilometri tam 2200-2300€
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a macula »

najdu sm Moto Guzzija 350ccm 4 cly Imola za 1500eur na koncu sicilije ga en prodaja, sam fotr nima dnarja zdej..
mi je pa ful všeč..
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a KVAS »

macula napisal/-a:najdu sm Moto Guzzija 350ccm 4 cly Imola za 1500eur na koncu sicilije ga en prodaja, sam fotr nima dnarja zdej..
mi je pa ful všeč..
En frend ma ta motor, ubijalski res
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a filius »

Evo danes rezerviral v petek grem pa iskat :) Yamaha DT 125R 2005 letnik 20Kkm homologiran gianelli :) 32 končkov :P Gree noro, pa res ohranjena v nulo razen 2 globokih praski na zadnji bočni plastiki, kar me pride 30€ pa bo kot nova :)

Evo slikca, sam slaba kvaliteta...
Priponke
.jpg
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a golnar »

kok se boš skeširov?
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

kar lušten motorček, sm zdej mam pa 2T skor že zadost motorju...preveč pije gre pa glih nekej tazga k 4T oz. še slabi potegne, odvisno spet kateri motor gledaš.. glede porabe mi gre pa res na kurac k pije k tank skorej :D
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a filius »

golnar napisal/-a:kok se boš skeširov?
1500€ + original dele mi da zraven, rezen zadnega "blatnika" ker ga nima... je pa najcenejši od teh letnikov, en s krškega ma tako modro z gianelliom pa hoče 1900 s tem da je 2004 letnik, pa že s slik se vid da je zbita. Potem je pa še en s celja, ima isto tako črno original zablokirano s 30K km letnik 2004 pa hoče 1700€ cenje ne da..

Tko da za 1500€ je pomoje kar solidna, pa res dela v nulo očuvana, prva guma je čist mal vožena zadnja bo še za to sezono, homologirani smerniki+ homologiran gianelli, odprta na uradnem servisu ma pa okol 32 KM...
nejc1234 napisal/-a:kar lušten motorček, sm zdej mam pa 2T skor že zadost motorju...preveč pije gre pa glih nekej tazga k 4T oz. še slabi potegne, odvisno spet kateri motor gledaš.. glede porabe mi gre pa res na kurac k pije k tank skorej :D
Amm negre isto verjem, no ok če gledaš večje ccm, pol ja drgač pa ni pogojev. Rečmo izpit delam z Yamaho YBR 125, stvar je v osnovi dosti lažja in hitrejša od ostalih z enako mašino( XT 125, tomos Sm..) Pa je ne spraviš čez 95 pa da si bog... poraba pa tut ni lih neki mejhna, 107 km od mene do bleda in nazaj, vozeno po omejitvah po stari cesti stvar popila pol tanka to je okoli 5L zato ker kjer je omejitev 90 jo goniš do daske pa še komaj prilezeš na tistih 90...

Po besedah lastnika in ostalih na netu, podobno odprtih na okoli 30 Km stvar ob normalni vožni da je ne teraš in greš lepo na nizkih pije en tank za 220-240km to je točno 4.5L na 100 če jo pa goniš pa narediš s tankom caa 150-170 Km je pa poraba okoli 6L toliko mi pa že sedaj pije moj CTX k ga itak gonim do daske :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Odgovori