Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

A je gdo iz okolice Šentjerneja (Novo mesto), ki se bol spozna na elektriko od kitajceu.
Na CDIju sta se mi iztaknila dva kabelčka in bi rabil nekoga da mi samo pove kateri kabelček gre na kateri kontakt. Zvezau pa use bom pa sam. Če je gdo tak ki je iz okolice in bi lahko prišeu do mene in mi pokazu zato ker to prek slik pa preko neta ni glih zanesljivo :D
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
silvo_xd
auspuh
Prispevkov: 875
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 5:42 pm
Kraj: poljčane

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a silvo_xd »

sinko.dejan napisal/-a:A je gdo iz okolice Šentjerneja (Novo mesto), ki se bol spozna na elektriko od kitajceu.
Na CDIju sta se mi iztaknila dva kabelčka in bi rabil nekoga da mi samo pove kateri kabelček gre na kateri kontakt. Zvezau pa use bom pa sam. Če je gdo tak ki je iz okolice in bi lahko prišeu do mene in mi pokazu zato ker to prek slik pa preko neta ni glih zanesljivo :D
naredi skico pa ti povem ;) jas sem enkrat šel naredit komplet novo napeljavo na kitajca ne prašaj cela znanost ... :lol:
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Povem lahk še d je res znanost tista elektrika k pomojm sploh nebi blo treba titga CDIja bi lahk komot drgač naredl
Drgač pa staknila sta se mi kablčka edn pride iz navitja edn pa iz senzorja sa iskro.
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a pomartin »

js bom znoru zrd te šule ej... še du srede d zdržim pol pa nobenga testa 2 tedna :P :D :D
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

pomartin napisal/-a:js bom znoru zrd te šule ej... še du srede d zdržim pol pa nobenga testa 2 tedna :P :D :D
jst sem na istem samo da sm danes končau in imam fraj za 1.5 tedna, una sobota pa mi manjka :x
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

smejko1 napisal/-a:
pomartin napisal/-a:js bom znoru zrd te šule ej... še du srede d zdržim pol pa nobenga testa 2 tedna :P :D :D
jst sem na istem samo da sm danes končau in imam fraj za 1.5 tedna, una sobota pa mi manjka :x
kva jamrate no :D jz mam isto :D pondelk psiha( tu ni blo važno znanje ampak sreča), sredo nemščina, čet statistika (pa sm biu nazadnje pri statistiki pred počitncam :? )

mamo fajn profesorco pr psihi ... 2 uprašanja sta bla iz teorije ostalih 6 pa za obkrožvat ... in vse kurčeva sreča.

ena naloga je bla taka ...

nek ruski znanstvenik je preučeval pse in ko je se je prižgala ena lučka je pes dobu hrano ... po nekem času se je ob vsakem prižigu lučke začeu slinit ... kaj je to ?
a) pogojni dražljaj
b) pogojni odziv
c) nepogojni dražljaj
č) nepogojni odziv

zlo taka dvoumna uprašanja so bla ... test bi lahk rešu v 5min ... ampak z takimi uprašanji te je zjebala za dobre pou ure ... ko si pol študiru ka je prav ... pa črtu pa spet obkrožu pa vse skp kurc ...
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a koroman »

pomoje je to pogojni odziv. drugače si znal?
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

koroman napisal/-a:pomoje je to pogojni odziv. drugače si znal?
pogojni odziv sm dau tut jz ... am doma se nism uču k sm b.day praznoval v nedelo ... v pondelek pa 3 ure v šoli ko smo šprical ampak kok si se učil ni blo važno ... če si se piflal si dobu max 2. to so ta teoretična uprašanja ... ostalo ti je pa glavo razbijalo ... kok sm dobu nwm ... če bo bog dau bo 2 drgač pa nwm ...
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a dolinar »

aljo69 napisal/-a:
koroman napisal/-a:pomoje je to pogojni odziv. drugače si znal?
pogojni odziv sm dau tut jz ... am doma se nism uču k sm b.day praznoval v nedelo ... v pondelek pa 3 ure v šoli ko smo šprical ampak kok si se učil ni blo važno ... če si se piflal si dobu max 2. to so ta teoretična uprašanja ... ostalo ti je pa glavo razbijalo ... kok sm dobu nwm ... če bo bog dau bo 2 drgač pa nwm ...
pogojni odziv je ja :D sm prašu sestrično k je na obisku (na maturi ma isto psiho) pa je rekla da je pogojni odziv :)
Janim8 počivaj v miru.
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

A ma mogoče gdo shemo vezave elektrike na kitajski mašini ki nima štarterja. Najbolj me zanima vezava od elektrike do CDIja in do cinšpule.
Bi lepo prosil za shemo.
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Odgovori