50cc cup

Vse o legendah Tomosa
Odgovori

Ali bi se udeležili tekme?

Da
276
84%
NE
27
8%
Me ne zanima
11
3%
Da, ob spremembi pravilnika
13
4%
 
Skupaj glasov: 327

tomy
vplinjač
Prispevkov: 463
Pridružen: Po Apr 05, 2010 1:51 pm

Re: 50cc cup

Odgovor Napisal/-a tomy »

aljo69 napisal/-a:
tomy napisal/-a:nisem prebral cele teme,pa imam neko navprašanje... ali lamo cilinder velja za dirke? mislim zato, ker je 60ccm...
kar preberi celo temo ;) boš že na prvi strani izvedel odgovor !
prvi post sem celoten prebral.... nisem pa vseh post iz vseh strani.... so bile neke skupine, ki so dovoljevale lamo cilinder.... kako je s tem tukaj? :?:
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5238
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: 50cc cup

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

tomy napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:
tomy napisal/-a:nisem prebral cele teme,pa imam neko navprašanje... ali lamo cilinder velja za dirke? mislim zato, ker je 60ccm...
kar preberi celo temo ;) boš že na prvi strani izvedel odgovor !
prvi post sem celoten prebral.... nisem pa vseh post iz vseh strani.... so bile neke skupine, ki so dovoljevale lamo cilinder.... kako je s tem tukaj? :?:
ma ne nč ne velja samo 50ccm velja torej lamo odpade
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: 50cc cup

Odgovor Napisal/-a golnar »

tomy napisal/-a: prvi post sem celoten prebral.... nisem pa vseh post iz vseh strani.... so bile neke skupine, ki so dovoljevale lamo cilinder.... kako je s tem tukaj? :?:
ma pa kaj je z vami ljudje? neka stvar vas zanima, pa se vam tut prebrat ne da, in modi še podpirate to lenobo? ni čudno da je potem en kup enakih tem in enakih postov in enakih informacij... :evil:
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
TheLord
vplinjač
Prispevkov: 271
Pridružen: Sr Sep 23, 2009 9:48 pm
Kraj: Šiška, Ljubljana

Re: 50cc cup

Odgovor Napisal/-a TheLord »

golnar napisal/-a:
tomy napisal/-a: prvi post sem celoten prebral.... nisem pa vseh post iz vseh strani.... so bile neke skupine, ki so dovoljevale lamo cilinder.... kako je s tem tukaj? :?:
ma pa kaj je z vami ljudje? neka stvar vas zanima, pa se vam tut prebrat ne da, in modi še podpirate to lenobo? ni čudno da je potem en kup enakih tem in enakih postov in enakih informacij... :evil:
hahah tok je len da še naslova nemore prebrt!!!! =)
Slika
tomy
vplinjač
Prispevkov: 463
Pridružen: Po Apr 05, 2010 1:51 pm

Re: 50cc cup

Odgovor Napisal/-a tomy »

če je to na mene letel, si budalo ti.... če še nisi nikoli bral nobenega pravilnkia, to ni moja stvar... nekateri dovoljujeo tudi lamo cilinder..... posebej pa ni blo omenjeno.... sem pa videl ja, da piše 50 CUP, kar torej pomeni 50ccm....
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: 50cc cup

Odgovor Napisal/-a golnar »

budalo? glej, preberi temo in potem pametuj in sprašuj :roll: :evil:
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: 50cc cup

Odgovor Napisal/-a z@n »

OFF :evil: :evil: :evil: ????
Uporabniški avatar
TheLord
vplinjač
Prispevkov: 271
Pridružen: Sr Sep 23, 2009 9:48 pm
Kraj: Šiška, Ljubljana

Re: 50cc cup

Odgovor Napisal/-a TheLord »

tomy napisal/-a:če je to na mene letel, si budalo ti.... če še nisi nikoli bral nobenega pravilnkia, to ni moja stvar... nekateri dovoljujeo tudi lamo cilinder..... posebej pa ni blo omenjeno.... sem pa videl ja, da piše 50 CUP, kar torej pomeni 50ccm....
ja 50cc pol nemore bit lamo
in če bi biu dovoljen lamo pol nebi mogu bit 50cc cup!!!
Slika
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: 50cc cup

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

TheLord napisal/-a:
tomy napisal/-a:če je to na mene letel, si budalo ti.... če še nisi nikoli bral nobenega pravilnkia, to ni moja stvar... nekateri dovoljujeo tudi lamo cilinder..... posebej pa ni blo omenjeno.... sem pa videl ja, da piše 50 CUP, kar torej pomeni 50ccm....
ja 50cc pol nemore bit lamo
in če bi biu dovoljen lamo pol nebi mogu bit 50cc cup!!!
lahko je lamo sam more met pušo in honan na 50ccm :) kar pa je kar drago
tomy
vplinjač
Prispevkov: 463
Pridružen: Po Apr 05, 2010 1:51 pm

Re: 50cc cup

Odgovor Napisal/-a tomy »

Aha.... nekaj me še zanima.... a potem bi glave na cilindrih dol jemali, da bi zmerli fi..... poglejte, ker tudi bt ali sl cilinder je lahko brušen na fi 42mm. kako je glede tega potem?
Odgovori