Vici - Nasmejmo se

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
green_ripper
vplinjač
Prispevkov: 326
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 7:44 pm

Re: Vici

Odgovor Napisal/-a green_ripper »

aljo69 napisal/-a:
klemenm2 napisal/-a:nemci so obkolili partizane, partizani so imeli kamion z katerim bi lahko pobegnili pred njimi ko so bili vsi na kamionu je bilo prostora še za enega, bila sta pa dva. eden imed njih je bil cigan in so mu rekli da ga bodo pustili tam dali mu pa bodo čelado in 2 granate. cigan je pa prosil če mu lahko dajo eno granato in pa 3 čelade. čez par dni so se vrnili ker so mislili da so nemci že odšli in da bodo cigana pokopali ko pridejo so pa videli nage nemce kako in cigana ki je govoril" ajmo momci gde je granata" :D
kursađije :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tut js gledam to ! :lol: :lol: :lol: :lol:
TO-to MO-more S-sekat

Tomos<3
Uporabniški avatar
maxbond1995
glava cilindra
Prispevkov: 568
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 3:05 pm
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Vici

Odgovor Napisal/-a maxbond1995 »

green_ripper napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:
klemenm2 napisal/-a:nemci so obkolili partizane, partizani so imeli kamion z katerim bi lahko pobegnili pred njimi ko so bili vsi na kamionu je bilo prostora še za enega, bila sta pa dva. eden imed njih je bil cigan in so mu rekli da ga bodo pustili tam dali mu pa bodo čelado in 2 granate. cigan je pa prosil če mu lahko dajo eno granato in pa 3 čelade. čez par dni so se vrnili ker so mislili da so nemci že odšli in da bodo cigana pokopali ko pridejo so pa videli nage nemce kako in cigana ki je govoril" ajmo momci gde je granata" :D
kursađije :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tut js gledam to ! :lol: :lol: :lol: :lol:
Jst tudi :D
Lp, Maks
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Vici

Odgovor Napisal/-a tomosak »

janezek sliši mam o ko reče pizda pa jo vpraša kaj to pomeni.mama odgovori obešalnik.oče reče kurc janezek upraša kaj to pomeni pa oče odgovori gostje.janezk sliši sestro k reče pička ti materna pa janezek upraša kaj to pomen pa sestra reče njena soba.pa pridejo enkrat gostje pa janezk reče o živjo kurci dejte svoje obleke na pizde pa pejte u pičko materno:lol: :lol: :lol:

takih vicov se izogibaj! lp admin !
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
maxbond1995
glava cilindra
Prispevkov: 568
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 3:05 pm
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Vici

Odgovor Napisal/-a maxbond1995 »

Mož dobi poziv v bolnico, kjer je njegova žena, ki je doživela prometno nesrečo. Ko prispe, poišče zdravnikain ga vpraša, kakšno je stanje. Zdravnik mu odvrne: 'Vaša žena je paralizirana. Ker ne bo mogla več sama jesti, jo boste morali vi hraniti.' Mož začne neustavljivo jokati. 'Ravno tako jo boste morali petkrat na dan menjati gate, ker nima nadzora nad mehurjem.' Mož se začne tresti od joka. 'In prav tako nima nadzora nad prebavo, zato boste morali redno vdrževati higieno in preprečevati infekcije.' Moža skoraj prime šok. In reče zdravnik: 'Pa zajebavam se, umrla je.'
Lp, Maks
Uporabniški avatar
pibi
cilinder
Prispevkov: 1063
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 7:18 am
Kraj: Bled

Re: Vici

Odgovor Napisal/-a pibi »

Kakšna je razlika med kamelo in štajercem?

Kamela lahko dela en mesec brez da pije.

Štajerc pa lahko pije en mesec brez da dela.


Mami, ali angelčki letijo?
Ja, angelčki letijo, sinko.
Ali naša Rozi tudi leti?
Ne, Rozi je naša služkinja.
Očka ji je pa včeraj rekel angelček.
Ja, potem bo pa tudi ona letela.­

Če upanje umre zadnje jaz nebom nikoli umrl, ker jaz sem brezupen primer.

Pije mož en dan, dva dneva in tretji dan se le primaje domov. Pri vratih zagleda kovčke pa pripomni:"Jebemti, zdaj pa še morje!"

Blondinka rešuje križanko -
Osnovna šola (dve črki) : NE

Pride kmet v banko, da bi s hranilne knjižice dvignil denar:
Uslužbenka mu pravi: Nič ne bo, imate vezano na eno leto!
Pa potegne kmet drugo knjižico in pravi: No mi pa dajte s tele, imam nujno en dolg za plačat, če ne bo hudir, mi bodo še kurjo farmo
zarubili, če ne plačam.
Uslužbenka pa pravi: Nič ne bo, tudi tu imate vezano in sicer na tri leta.
Pa kmet že malo jezen potegne ven še tretjo knjižico: No, pa mi dajte s tele.
Uslužbenka spet pravi: Nič ne bo, žal, je tudi ta znesek vezan in sicer na pet let. Ampak ko ste omenil farmo, sem pomislila na jajca,
kaj če bi dolg poplačal z jajci!
Pa pravi kmet: Kar mislte si, nič ne bo, jajca so pa vezana na tiča!

Kako napraviš največji cirkus na svetu?
čez parlament vržeš cerado.

V pravljicah vitez ubije zmaja in se poroči s princeso. V praksi nikogar ne ubije in se poroči z zmajem.

Ko sem delala v trgovini z moškimi oblačili, je neka stranka prosila sodelavko, naj ji pomaga izbrati kravato za moža. Želela si je namreč, da bi ob tej kravati izstopale moževe modre oči. "Gospa", je odvrnila sodelavka, "oči lahko izstopijo z vsako lepo kravato. Če jo le dovolj močno zategnete."

Sta bila Mujo in Haso pa se postavi Mujo ko en mišičnjak pa malo pokaže mišice in vpraša Hasota kako izgleda. Pa pravi Haso, da izgleda ko orel. Pa ga Mujo vpraša: a po postavi. Pa reče Haso: ne ampak po nohtih.

Mujo pride pijan ob 3h ponoči domov, pa hoče odkleniti vrata, ob tem se večkrat ''nasloni'' na vrata, zbudi Fato, ta pa seveda mora pogledat, kaj je.
Odpre vrata: ''Mujo, srce, kaži mi, šta to radiš?''
Mujo:'' Šta da (hik) radim, hoću da (hik)... hoću, da... (hik hik) odklepam i ulazim!''
Fata: ''Joj, Mujo, srce, kako ću da odkljeneš sa cigaru?!''
Mujo: ''Ma... nemoj (hik), ako je ovo cigara, onda, majkemi (hik) sam ja popušio ključ!''

:D
R1 3 5
└┼┼┤
2 4 6
[size=50]če to vidiš prebrati gledaš preblizu!!![/size]
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: Vici

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

Avtobus tašč se pelje na izlet, zgodi se nesreča in vse umrejo. Zeti nato naredijo veselico. Le en tam v kotu celi večer žalosten sedi in joče. "Le kaj te muči," ga vprašajo, ko jim je vsega dovolj, "a ti nisi vesel ?" "Ne, jim odvrne, moja je odpovedala izlet." :lol: :lol: :lol:
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: Vici

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

al pa k gresta dva dolenca MIMO gostilne!? :D:D
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: Vici

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

Zakaj je bog ženske kaznoval z vaginalnimi glivičnimi vnetji? Da tudi ženske vidijo, kaj je tečna pička.
ta je pa nesramna :lol: :lol:

Pride nuna h ginekologu in se potoži:"Gospod ginekolog,ko imam menstruacijo,mi ven tečejo tudi božje podobice"!On jo ves začuden pregleda,dvigne glavo in odgovori:"Gospa nuna,to niso božje podobice,to so nalepke od banan"! :lol: :lol:

Neki mož je imel zelo debelo ženo. Nikoli je ni vzel na kakšen koncert ali na večerjo. Nekega večera so ga povabili na poslovno večerjo. Doma reče ženi: "Ti ne greš z mano, ker si taka kot kombajn." Ko se pozno zvečer vrne domov si zaželi zakonskih radosti. Prijazno stopi k ženi in ji reče njegovo željo. Žena mu odgovori: "Zaradi ene slamice pa že ne bom prižigala svojega kombajna!" :lol: :lol:
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Vici

Odgovor Napisal/-a dolinar »

Gneča na obvoznici. Ves promet stoji.
Nekomu en tip potrka na okno. Ta odpre in vpraša: "Kaj se je zgodilo?"
"Ma, teroristi so ugrabili Pahorja, Janšo, Jelinčiča in Turka in hočejo 10 miljonov EUR ali jih bodo pa polili z bencinom in zažgali in tako jaz zbiram..."
"Koliko pa dajejo ljudje?"...
"Pa, tako, liter, dva..."
Janim8 počivaj v miru.
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Vici

Odgovor Napisal/-a filius »

dolinar napisal/-a:Gneča na obvoznici. Ves promet stoji.
Nekomu en tip potrka na okno. Ta odpre in vpraša: "Kaj se je zgodilo?"
"Ma, teroristi so ugrabili Pahorja, Janšo, Jelinčiča in Turka in hočejo 10 miljonov EUR ali jih bodo pa polili z bencinom in zažgali in tako jaz zbiram..."
"Koliko pa dajejo ljudje?"...
"Pa, tako, liter, dva..."


dobra :D
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Odgovori