dirty bee drugič

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
_luke_
vplinjač
Prispevkov: 392
Pridružen: Sr Maj 05, 2010 7:20 pm

Re: dirty bee drugič

Odgovor Napisal/-a _luke_ »

Loredan je tisto zadevo res profi naredu...podobno sem imel v mislih za lamo cilinder (obrat za 180°).

Zdej kaj je s plini v vsisnem kanalu (če bi ga zapru z vrha (kjer pride karburator)) si težko predstavljam
štirjak
vplinjač
Prispevkov: 389
Pridružen: Če Avg 13, 2009 4:47 pm

Re: dirty bee drugič

Odgovor Napisal/-a štirjak »

loredan je fajn naredu,sam za mene tko ne pride v poštev ker mam na apnki vse skupaj... sm dobu idejo tle,sam me zanima če so apn bloki zgoraj dosti ravni,in je dost vlka površina,za lamelni ventil brez kakšnega varjenja...Mam lih doma lamelni ventil od enga 80ccm endurca...

kok debelo pločevino si uporabu za ohišje? pa kolk v praksi pridobiš z tem? se mi splača ubadat z tem?
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: dirty bee drugič

Odgovor Napisal/-a koroman »

je dovolj na apn. še boljše se da po pravici povedano. pridobil bom s tem ker je večja lamela in je bol prepustna kot mala od tomosa. plus da sesa več časa. druga prednost je tudi ta da lahko mam cilinder z 6 pretočnimi. kak pa deluje v praksi pa več med vikendom ker bo jutri glava iz struženja prišla in se bo zadeva zalaufala
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
štirjak
vplinjač
Prispevkov: 389
Pridružen: Če Avg 13, 2009 4:47 pm

Re: dirty bee drugič

Odgovor Napisal/-a štirjak »

koroman napisal/-a:je dovolj na apn. še boljše se da po pravici povedano. pridobil bom s tem ker je večja lamela in je bol prepustna kot mala od tomosa. plus da sesa več časa. druga prednost je tudi ta da lahko mam cilinder z 6 pretočnimi. kak pa deluje v praksi pa več med vikendom ker bo jutri glava iz struženja prišla in se bo zadeva zalaufala
kakšne mere je luknja v blokih za lamelni ventil?
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: dirty bee drugič

Odgovor Napisal/-a koroman »

pa to sn ven vrezo od oke. širina je 35 višina pa 15. po površina je večja od 24mm ferga zato ga lahko dam gor če bom vido de je potreba. aja en mali update: glava je iz struženja oblika popolna danes bo laufalo!!!!
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Uporabniški avatar
dj.umek
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Po Avg 10, 2009 11:01 pm
Kraj: Celje

Re: dirty bee drugič

Odgovor Napisal/-a dj.umek »

Ka zaj stari si zalaufo stroj ???
Slika
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: dirty bee drugič

Odgovor Napisal/-a koroman »

pa marš če je batni obroček tak vlki ko da je prevlki. zdaj ga morem nekak obdelat da bo vreji. če bat enostavno ne gre noter ko je batni gori. takda danes pošlihtam z batnim obročkom in probam kurblat. bomo vidli kak bo. nepričakovana zadeva v glavnem
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: dirty bee drugič

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

koroman napisal/-a:pa marš če je batni obroček tak vlki ko da je prevlki. zdaj ga morem nekak obdelat da bo vreji. če bat enostavno ne gre noter ko je batni gori. takda danes pošlihtam z batnim obročkom in probam kurblat. bomo vidli kak bo. nepričakovana zadeva v glavnem

evo vidiš isto se je meni naredilo z airsalom ! kak je biu batni gore bat ni šou not pa sem ga nabijal tak dolgo not da je šou pol pa je lepo šlo ko sem ga nabil not ...
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: dirty bee drugič

Odgovor Napisal/-a koroman »

aha. no meni je uspelo. preprosto sem ga odznotraj pošmirglal da lepo sede in mašina je vžgala. zvok je ubitačn res carsko ma še nekaj otroških bolezni ampak mislim da bo čez 14 dni laufalo ko zmešano :D
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: dirty bee drugič

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

in kaj so te otroške bolezni ? :lol: :D
Odgovori