Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

nejc124 napisal/-a:pizda se kr nekej kregajo, uni k jim ne paše bit na forumu nej grejodol pa je ane :D
sm res :lol:
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

pred pou urce prišel iz garaže, malo mi je bil doug čas pa sem šel prirejat bloke na airsalove mere ker mi je nastavkov zmanjkalo da bi delal za DMP sem na hitro raztavil neko drugo mašino in naredil za airsala, dau skupaj, ju3 probamo zalaufat da vidim :D
IMG20110206_006.jpg
je pa zdaj en batni obroček, omejevalci za membrane so porezani inizpušni je napiljen :)
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

lepo lepo :D
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Bralec nam je posredoval naslednjo šalo v zvezi s preprečevanjem dela na črno, kot si ga predstavlja slovenska vlada. Nadzornikom dela na črno podaja prijavo žene, sina in samega sebe.

Prijavljam svojo soprogo:

1. Že 23 let vsak dan dela na črno. Kuha mi kosilo, namesto da bi me peljala v restavracijo in z DDV pomagala državnemu proračunu ter gostincu k večjemu zaslužku ter posledično tudi večjem davku spet v državni proračun.

2. Enako dolgo pospravlja in gospodinji, namesto da bi najela gospodinjsko pomočnico in s tem zmanjševala brezposelnost v Sloveniji in plačevala DDV pomočničinih računov.

3. Osem let vsako pomlad, odkar smo se priselili v svojo hišo, zasadi vrt in na njem prideluje zelenjavo ter s tem ogroža uboge slovenske trgovce in goljufa državo, saj od pridelanega ne plačuje DDV, niti davka na dohodek, ogroža pa tudi sosedo, ki se preživlja izključno s kmetijstvom.

4. Vsak dan se vozi s svojim avtomobilom v službo, namesto da bi najela taksi (drugih povezav namreč nima). Resda je plačala vse davke, ko je avtomobil kupila, ter v veliki meri prispeva v državno blagajno vsakič, ko natoči gorivo, a država bi imela veliko več, če bi plačevala taksi. Ne nazadnje s tem odžira delo poštenemu obrtniku.

5. Njen največji greh pa je, da kljub temu, da dela v vzgoji in izobraževanju in ji to predstavlja osnovno dejavnost, s katero služi za preživetje, ne boste verjeli, doma sama vzgaja otroka ter s tem odžira delo lastni stoki.

Prijavljam svojega sina:
1. Lansko leto je na črno fotografiral poroko svojega bratranca, izdelal album in fotografije. Za delo je bil tudi plačan, saj je od tete dobil celo domačo salamo (neobdavčeno). Ker smo jo jedli vsi, smo najbrž vsi še dodatno v prekršku, saj s tem podpiramo delo na črno.

2. Vsako zimo skida sneg na dvorišču pred hišo in spomladi prelopata ženin vrt. Za delo je tudi plačan, saj mu vedno dam kakih 20 evrov. Tu sem tudi sam v prekršku, on pa, ker ne plača DDV.

Prijavljam tudi sebe:
1. Prijavljam se za naprej in za nazaj, ker sem večinoma sam gradil hišico, obmetaval stene in polagal ploščice, montiral vrata in urejal okolico. Vsaki dve leti tudi sam prebelim celo hišo in opravljam drobna popravila. Vsa dela so opravljena in neobdavčena. Država je z mano ogromno izgubila in ni čudno, da je državni dolg tak, kot je. Vse zaradi takšnih, kot sem sam.
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

ja ja ta zakon je tak fail da se lahko sam režiš
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5238
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

haha kaj se je dns meni zgodilo
se vozmo po cesti in gre prjatu za mano in meni na obratih usako tolko potrokjra
pol se ustavmo in reče prijatu da mi je iz avspuha vrglo ognjeno žogo in da je kar gorelo še naprej na cesti :lol:

pol pogledam in sm meu pod nogami lužo bencina (kar teklo je vn iz ferga, tam pri pumpici)
pol zaprem bencin stisnem pumpico in pol odprem bencin in ni puščalo več
seveda je motor zalilo in je blo treba porivat da je užgal pol je pa delal bujš ku prej

usako tolko zčne kar tečt bencin iz ferga :?
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a golnar »

sam tebe pa skos po malem jebe ta moped :P
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5238
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

ma nevem to je atx zdej
apn6s pa zdej dela ko urca :lol:
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

dns sm z frkotom naredu okol 10 km :lol:
dost je za frčaka a3 :)
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
tisti...
zariban cilinder
Prispevkov: 118
Pridružen: Sr Nov 10, 2010 6:28 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tisti... »

@avtomatic7, to ti plovec šteka.
Odgovori