L-sport bat vprašanja

Predelave pogonske sile mopeda
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: L-sport bat vprašanja

Odgovor Napisal/-a filius »

predelave napisal/-a:Katera firma batov pa je najboljša :?:
Meni daleč najbolši so elko bati. Vendar recimo, motins, meteor, DS so firme k so kar dobre. Ne pa kupovat raznih ambik oz sukokijev.

P.S kkšnga bo zmotu tale DS zgori, Tle jih ene par voz nanga, sm ga mel v e90 delu ko urca, prav tako frendu dela 42 v 6 z lamotom. tako da ga samo pohvalim, sploh pa za to ceno ki se ga dobi. 10€ za 48 bat za elektronika je praktično zastonj ko znucaš obročke, praktično zamenjaš cel bat, novi meteor obročki te pridejo 18€ raje menjam cel bat.. :) mam zdele 4 nove na zalogi za Ctx-a oz e90 :P
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
predelave
batzajla
Prispevkov: 31
Pridružen: Po Dec 20, 2010 3:12 pm

Re: L-sport bat vprašanja

Odgovor Napisal/-a predelave »

filius napisal/-a:
predelave napisal/-a:Katera firma batov pa je najboljša :?:
Meni daleč najbolši so elko bati. Vendar recimo, motins, meteor, DS so firme k so kar dobre. Ne pa kupovat raznih ambik oz sukokijev.

P.S kkšnga bo zmotu tale DS zgori, Tle jih ene par voz nanga, sm ga mel v e90 delu ko urca, prav tako frendu dela 42 v 6 z lamotom. tako da ga samo pohvalim, sploh pa za to ceno ki se ga dobi. 10€ za 48 bat za elektronika je praktično zastonj ko znucaš obročke, praktično zamenjaš cel bat, novi meteor obročki te pridejo 18€ raje menjam cel bat.. :) mam zdele 4 nove na zalogi za Ctx-a oz e90 :P
Elko bati baje radi pokajo :?
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: L-sport bat vprašanja

Odgovor Napisal/-a filius »

predelave napisal/-a:
filius napisal/-a:
predelave napisal/-a:Katera firma batov pa je najboljša :?:
Meni daleč najbolši so elko bati. Vendar recimo, motins, meteor, DS so firme k so kar dobre. Ne pa kupovat raznih ambik oz sukokijev.

P.S kkšnga bo zmotu tale DS zgori, Tle jih ene par voz nanga, sm ga mel v e90 delu ko urca, prav tako frendu dela 42 v 6 z lamotom. tako da ga samo pohvalim, sploh pa za to ceno ki se ga dobi. 10€ za 48 bat za elektronika je praktično zastonj ko znucaš obročke, praktično zamenjaš cel bat, novi meteor obročki te pridejo 18€ raje menjam cel bat.. :) mam zdele 4 nove na zalogi za Ctx-a oz e90 :P
Elko bati baje radi pokajo :?
Prvič slišm, nism mel nikol teh problemov, edin kar je so malce težji bati...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: L-sport bat vprašanja

Odgovor Napisal/-a pomartin »

kje se dobi meteor obročke?
pri nas majo sam en tip.. predvidevam da kitajske..
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: L-sport bat vprašanja

Odgovor Napisal/-a filius »

pomartin napisal/-a:kje se dobi meteor obročke?
pri nas majo sam en tip.. predvidevam da kitajske..
js sm jih kupoval pri naktigalu :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
kirovets
zariban cilinder
Prispevkov: 104
Pridružen: Pe Jan 14, 2011 1:51 pm

Re: L-sport bat vprašanja

Odgovor Napisal/-a kirovets »

Jaz jih kupujem v veloju v MS se jih dobi pa pozamezno, v embalaži so edino sukoki-šit.
(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅­a̲̅я̲̅i̲̅j̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_̅_̅_­̅()ڪے
_luke_
vplinjač
Prispevkov: 392
Pridružen: Sr Maj 05, 2010 7:20 pm

Re: L-sport bat vprašanja

Odgovor Napisal/-a _luke_ »

pomartin napisal/-a:kje se dobi meteor obročke?
pri nas majo sam en tip.. predvidevam da kitajske..
Evroavto ima za naše konce deleč najcenejše bate...v roku 3 dni mi je prejšni teden nabavil dva Konig L-bata. Občutnejše so lažji od kakih meteorjev, sornik ima notranji fi večji, torej tudi tam posledično nižja masa...tej bati se pričnejo pri 28€!

To da bi kak bat poču oz bi se odlomu se mi še ni zgodilo (čeprav večkrat kupim tudi sukoki), je pa res da se mi je nazadnje pri novem batnem L obročku od sukokija (take večinoma prodajajo) odlomil košček 1mm (med delovanjem motorja) :)
predelave
batzajla
Prispevkov: 31
Pridružen: Po Dec 20, 2010 3:12 pm

Re: L-sport bat vprašanja

Odgovor Napisal/-a predelave »

Prvič slišm, nism mel nikol teh problemov, edin kar je so malce težji bati...[/quote]

Poznam enga ki brusi cilindre za dirkalne krose, pa je rekel da je štirim dal elko bat noter in je vsem poču čez sredino
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: L-sport bat vprašanja

Odgovor Napisal/-a Pich »

predelave napisal/-a:Prvič slišm, nism mel nikol teh problemov, edin kar je so malce težji bati...
Poznam enga ki brusi cilindre za dirkalne krose, pa je rekel da je štirim dal elko bat noter in je vsem poču čez sredino[/quote]

Nemogoče. elko uporablja patentiran material, ki jim ga dobavlja mahle. iz istega materiala delajo tudi bate za F1 tako da lahko končamo debato o pokanju elko batov.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: L-sport bat vprašanja

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

predelave napisal/-a:Prvič slišm, nism mel nikol teh problemov, edin kar je so malce težji bati...
Poznam enga ki brusi cilindre za dirkalne krose, pa je rekel da je štirim dal elko bat noter in je vsem poču čez sredino[/quote]

kaj pa če jih je tisti "majster" preprosto nategnil in jim dal sukokija notr???

drgač pa ds zgleda zlo lep bat dobro obdelan, edino kar me zmoti je to da jih dela enaka tovarna kot sukoki :roll:
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Odgovori