HOMOS m50

Predstavite nam svoj projekt
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Tomizok
kriva felna
Prispevkov: 72
Pridružen: Po Okt 22, 2012 5:32 pm

Re: HOMOS m50

Odgovor Napisal/-a Tomizok »

zankrzan napisal/-a:
Tomizok napisal/-a:Morš Merkat ves za ketno da ti nebo dol metal...Mors dobit eno palco železno pa daj med zobnike pa potem zasvasi :) bomo vidl kk si to naredu :) drgac pa lepo....Kr tk naprej delej...Velik srece! :lol:
O kakšni železni palci ti bluziš? Za ketno pa je v planu šponar, tako kot imajo prave kroske.
Js sm tk naredu ;) Brez zamere
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: HOMOS m50

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

Ti nimaš razčiščenih osnovnih pojmov kot naprimer kaj je razlika med zobnikom in verižnikom. Drugače pa tvojega komentarja o železni pallici nisem razumel pa bi te prosu, če si tolk dec pa bolj natančno in RAZUMLJIVO opišeš kaj si hotel povedati ;) Pa brez zamir ;)
benko
zobnik
Prispevkov: 167
Pridružen: Pe Nov 02, 2012 10:01 pm

Re: HOMOS m50

Odgovor Napisal/-a benko »

zankrzan napisal/-a:Ti nimaš razčiščenih osnovnih pojmov kot naprimer kaj je razlika med zobnikom in verižnikom. Drugače pa tvojega komentarja o železni pallici nisem razumel pa bi te prosu, če si tolk dec pa bolj natančno in RAZUMLJIVO opišeš kaj si hotel povedati ;) Pa brez zamir ;)
vse je ok dobr delas sam ne pametuj tok :)
sej mislsm da me tudi tko poznaš, vsaj jaz za tebe vem ker si in vem da rad pametujes tudi doma :)
Pa brez zamir ;)
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: HOMOS m50

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

Čisto nič ne pametujem samo pri motorju so zunanji prenosi izvedeni z verižnikoma in verigo, notranji (v bloku, menjalnik) pa z zobniki. Tomizok pa najprej govori o ketni potem pa zobnikih pa je potem precej nejasnosti. Če pa si ga razumel kaj je hotel povedati pa lahko napišeš, da bom razumel še jaz.

PS: Kdo pa si ti? Lahko tudi na zs.
benko
zobnik
Prispevkov: 167
Pridružen: Pe Nov 02, 2012 10:01 pm

Re: HOMOS m50

Odgovor Napisal/-a benko »

zankrzan napisal/-a:Čisto nič ne pametujem samo pri motorju so zunanji prenosi izvedeni z verižnikoma in verigo, notranji (v bloku, menjalnik) pa z zobniki. Tomizok pa najprej govori o ketni potem pa zobnikih pa je potem precej nejasnosti. Če pa si ga razumel kaj je hotel povedati pa lahko napišeš, da bom razumel še jaz.

PS: Kdo pa si ti? Lahko tudi na zs.
ne sej ni problema, sej si majster drgac obvladas samo pravim da si kdaj prevec pameten :)
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: HOMOS m50

Odgovor Napisal/-a macula »

Nič ni preveč pametn, tudi jaz nisem razumel kaj je un hotu povedat s tisto palco pa nekim švasajnem pa nekim zatikanjem med zobnike.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
benko
zobnik
Prispevkov: 167
Pridružen: Pe Nov 02, 2012 10:01 pm

Re: HOMOS m50

Odgovor Napisal/-a benko »

macula napisal/-a:Nič ni preveč pametn, tudi jaz nisem razumel kaj je un hotu povedat s tisto palco pa nekim švasajnem pa nekim zatikanjem med zobnike.
ja sej tud jst nism pa sm trikrat prebrov ce bi mi potegnl sam govorim nasplosno :)
triac
zažgan bat
Prispevkov: 87
Pridružen: Če Feb 18, 2010 11:21 pm

Re: HOMOS m50

Odgovor Napisal/-a triac »

benko napisal/-a:ne sej ni problema, sej si majster drgac obvladas samo pravim da si kdaj prevec pameten :)
;)

A ti ločiš med šponarjem in vodilom za ketno? Samo zelo stari modeli kros so poznali šponarje, danes pa kot ti praviš ta zaresne krose poznajo samo še vodila za ketne.

Lp, Matija
benko
zobnik
Prispevkov: 167
Pridružen: Pe Nov 02, 2012 10:01 pm

Re: HOMOS m50

Odgovor Napisal/-a benko »

kva to men govoris ?
triac
zažgan bat
Prispevkov: 87
Pridružen: Če Feb 18, 2010 11:21 pm

Re: HOMOS m50

Odgovor Napisal/-a triac »

ne
Zaklenjeno