Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a buhti »

Ja sej to veš jest uglavnm use vem, ker skor usak dan pr praksi še poleg avtov šraufam mopede, oz. največ hiphope! K bi vi vedl kakšne hiphope mi to dobimo za zrihtat ej... To je use sfukan, nosilci potrgani od mašine itd... :?
Slika
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5238
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

ja poštarje lih kej malo briga oni samo da fura pa neč ne pazijo :evil:
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a z@n »

Ja sej oni nč ne plačajo boli jih, sej če bi biu jst poštar pa da motor nebi biu moj ga tut jst nebi merku ane :D
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5238
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

ja samo čez par let ga pa dobijo oni :roll:
samo zdej dokler je u garanciji in je od pošte jih nč ne briga
pa vem da en poštar tle okoli ima notr v alpinotu 5 brzino pa Lbat
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a buhti »

z@n napisal/-a:Ja sej oni nč ne plačajo boli jih, sej če bi biu jst poštar pa da motor nebi biu moj ga tut jst nebi merku ane :D
Jap točno tako, sam je fora ko kaj jim je škoda dat recimo na pou leta 50€... Pač novo olje, novo sklopko če je potrebno in če si umejen s stroški saj nove obročke, čene pa daš brsut cly in nou bat. Ok zdej je to krneki ko delajo te brezvezne aluminij cly k sploh nemorš brust dat, to mi res ni jasn zakaj so to nardil...
Ampak 100€ uložit v mopede v celem letu a je to tok velik? Zgleda rajši na pošti kupujejo nove mopede!!
Slika
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5238
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

buhti napisal/-a:
z@n napisal/-a:Ja sej oni nč ne plačajo boli jih, sej če bi biu jst poštar pa da motor nebi biu moj ga tut jst nebi merku ane :D
Jap točno tako, sam je fora ko kaj jim je škoda dat recimo na pou leta 50€... Pač novo olje, novo sklopko če je potrebno in če si umejen s stroški saj nove obročke, čene pa daš brsut cly in nou bat. Ok zdej je to krneki ko delajo te brezvezne aluminij cly k sploh nemorš brust dat, to mi res ni jasn zakaj so to nardil...
Ampak 100€ uložit v mopede v celem letu a je to tok velik? Zgleda rajši na pošti kupujejo nove mopede!!
jst to podpiram ker čene bi tomos že zdavnej propadu
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a buhti »

hah, kaj sm se zdej spomnu. Pred pou leta sm se pogovarju z enim poštarjom sm mu kr reku ''pa model kwa bi delate z temi mopedi, a jih sploj kej rihtate?'' in je majstr mi reku da dokler je moped v garanciji je uredu, pač prpelejo na uradn servis pa se use zrihta ane, enkrat ko pa ni več notr so pa umejeni s temi stroški, sej drgač itak da to oni rihtajo tut sami, majo posebne ''poštarske mehankarje'' ko šraufajo tele mopede ane... K drgač če tko štejš sej glej kje se oni use furajo, pa kakšna kilaža ja to skos gor no.. Itak da se pol use sfuka ane... Pa sej ko že ti nardiš normalne vožnje z mopedom recimo 10.000km pa morš kr uložit neki dnarja, oni pa nardijo teh 10.000km v parih mescih k nč + še to da majo kr dost kilaže gor... pa še in še je povedu... tko da sm ga tkt kr zastopu zakaj je tok use sfukan... ;)
Slika
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a z@n »

Sam ej tisti poštarji k vozjo samo časopis, tle v tuncah k so makedami pa rovte pa to majo frčake
po ljubljani sm pa enga vidu z atxom pa enga z šterko :D
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5238
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

hiphop ni frčak(usaj te k jih imajo pr nas niso)
pa en dan je pršu h nam en poštar s flekserjem a je imel gor avspuh od A3 :)
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a z@n »

automatic_7 napisal/-a:hiphop ni frčak(usaj te k jih imajo pr nas niso)
Ja sej vem da ni sam pravm, da so zabiti te poštarji k vozjo sam časopise
tle po rovtah pa po makedamu pa po klancih se vozjo z frčaki
po lublani jih pa vidm z atxi pa šterkami :o
Odgovori