Razna vprašanja (splošno)

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
Tomos93
zažgan bat
Prispevkov: 83
Pridružen: Pe Apr 13, 2012 6:51 pm
Kraj: Domžale

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a Tomos93 »

Zanima me kaj je razlika med avtomatikom kls in klsg ?

pa a je res da za pruga maja za budnco polcaji nc ne morjo k je tradicija ? ker moped ni registriran :shock:
da me nebi kaj zajbaval ?
Uporabniški avatar
kirezagar
glava cilindra
Prispevkov: 633
Pridružen: Ne Jun 20, 2010 1:42 pm
Kraj: Slakov rojstni kraj

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a kirezagar »

Tomos93 napisal/-a:Zanima me kaj je razlika med avtomatikom kls in klsg ?

pa a je res da za pruga maja za budnco polcaji nc ne morjo k je tradicija ? ker moped ni registriran :shock:
da me nebi kaj zajbaval ?
Haha, tradicija ja. Še več jih je na cestah za 1. maj! Ljudje se vračajo iz kresovanj in veš da je 9/10 pijanih. :)
Tomos93
zažgan bat
Prispevkov: 83
Pridružen: Pe Apr 13, 2012 6:51 pm
Kraj: Domžale

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a Tomos93 »

kirezagar napisal/-a:
Tomos93 napisal/-a:Zanima me kaj je razlika med avtomatikom kls in klsg ?

pa a je res da za pruga maja za budnco polcaji nc ne morjo k je tradicija ? ker moped ni registriran :shock:
da me nebi kaj zajbaval ?
Haha, tradicija ja. Še več jih je na cestah za 1. maj! Ljudje se vračajo iz kresovanj in veš da je 9/10 pijanih. :)
ja vem ja :) men so sam u vas rekl ce grem z njimi da oni so sli vsako leto :S
pa sm reku da nijam moped registriran pa so rekl da kapsi nc ne morjo
Uporabniški avatar
Anze
vplinjač
Prispevkov: 371
Pridružen: Sr Dec 15, 2010 6:08 pm
Kraj: Radovljica

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a Anze »

Tomos93 napisal/-a:
kirezagar napisal/-a:
Tomos93 napisal/-a:Zanima me kaj je razlika med avtomatikom kls in klsg ?

pa a je res da za pruga maja za budnco polcaji nc ne morjo k je tradicija ? ker moped ni registriran :shock:
da me nebi kaj zajbaval ?
Haha, tradicija ja. Še več jih je na cestah za 1. maj! Ljudje se vračajo iz kresovanj in veš da je 9/10 pijanih. :)
ja vem ja :) men so sam u vas rekl ce grem z njimi da oni so sli vsako leto :S
pa sm reku da nijam moped registriran pa so rekl da kapsi nc ne morjo
Seveda da lahko... 8-)
Tomos93
zažgan bat
Prispevkov: 83
Pridružen: Pe Apr 13, 2012 6:51 pm
Kraj: Domžale

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a Tomos93 »

aha hvala sej se mi je zdel da loh to usazga pohopsajo, dobro hvala ;)
pa kako je zdej z copsi a ce te ustavjo ti loh moped uzamejo al ne eni govorija da ja drugi da ne ...
Uporabniški avatar
DeFacto
vplinjač
Prispevkov: 405
Pridružen: Če Avg 18, 2011 11:45 am

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a DeFacto »

Tomos93 napisal/-a:Zanima me kaj je razlika med avtomatikom kls in klsg ?
To mene že dolg zanima, a še zdej ne vem točn... Eni so bli tak, drugi tak, in v bistvu sploh nič ne ugotoviš če jih primerjaš ker zgleda da so jih v Tomosu kr tak skup metal kar so pač mel... Sem gledo na internetu razne KLS G in KLS pa ne vidim nič kej oprijemljivega... Čisti primer sta na primer maska in prtljažnik; moj je KLS G in na maski nima rež in na prtlažniku nima stranskih obešalnikov za torbe, sm pa najdu tut KLS G ki je imel oboje. :? :roll: Je pa to bolj namenjeno za ameriški trg (=izvoz) glede na vso opremo...

Če ti kej pomaga, K = kickstart (kurbl), L = luksuz (krom, števec, litke, itd.) za S in G pa še ne vem... Pri štirkah S pomeni ščitnik, sam avtomatiki nikol niso mel ščitnikov, tak da ne vem... :/
Vozi Tomos ali pojdi peš. :P
Tomos93
zažgan bat
Prispevkov: 83
Pridružen: Pe Apr 13, 2012 6:51 pm
Kraj: Domžale

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a Tomos93 »

DeFacto napisal/-a:
Tomos93 napisal/-a:Zanima me kaj je razlika med avtomatikom kls in klsg ?
To mene že dolg zanima, a še zdej ne vem točn... Eni so bli tak, drugi tak, in v bistvu sploh nič ne ugotoviš če jih primerjaš ker zgleda da so jih v Tomosu kr tak skup metal kar so pač mel... Sem gledo na internetu razne KLS G in KLS pa ne vidim nič kej oprijemljivega... Čisti primer sta na primer maska in prtljažnik; moj je KLS G in na maski nima rež in na prtlažniku nima stranskih obešalnikov za torbe, sm pa najdu tut KLS G ki je imel oboje. :? :roll: Je pa to bolj namenjeno za ameriški trg (=izvoz) glede na vso opremo...

Če ti kej pomaga, K = kickstart (kurbl), L = luksuz (krom, števec, litke, itd.) za S in G pa še ne vem... Pri štirkah S pomeni ščitnik, sam avtomatiki nikol niso mel ščitnikov, tak da ne vem... :/

ja men se zdi sam nisem sigurn da so bli klsg za ameriški trg in baje da majo 12 sorno blajerco tko sm slišu :?
da klsji pa niso tok za ameriški trg in da so mel 10 sorno blajerco :?
nč pa ne trrdim tko sm neki slišu :)
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

klsg je bil menda delan za ameriski trg, imeli pa so 10mm sornico...
Uporabniški avatar
DeFacto
vplinjač
Prispevkov: 405
Pridružen: Če Avg 18, 2011 11:45 am

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a DeFacto »

Ne vem no, mi smo tega kupli v bližnji trgovini daljnega leta 1986... Za blajerco pa nebi vedo. V Tomosu pa itak še sami ne vejo ka so kdaj delali pa ka vse so skup nametali... :roll:
Vozi Tomos ali pojdi peš. :P
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

DeFacto napisal/-a:Ne vem no, mi smo tega kupli v bližnji trgovini daljnega leta 1986... Za blajerco pa nebi vedo. V Tomosu pa itak še sami ne vejo ka so kdaj delali pa ka vse so skup nametali... :roll:
vejo samo tisti ki so jih sestavljali... drugace moj je bil 1979 letnik in je imel original 10mm sornico
Odgovori