Tomos Adria Classic Koper

Si želite uporabnike foruma spoznati v živo?
Odgovori
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: Tomos adria classic

Odgovor Napisal/-a Kamion »

Plakat
Priponke
299183_515435691825545_1709067506_n-1.jpeg
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: Tomos adria classic

Odgovor Napisal/-a Kamion »

Mogoče kdo ve kaj se zgodi če bo v soboto dež?
A se srečanje prestavi ali odpade?

Mislim, upam da se bo izboljšala napoved, ampak useeno... :?
Priponke
screen2383.jpg
screen2384.jpg
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Uporabniški avatar
pibi
cilinder
Prispevkov: 1063
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 7:18 am
Kraj: Bled

Re: Tomos adria classic

Odgovor Napisal/-a pibi »

Srečanje bo glih tko sam noben nebo pršu :) drgač je bil pa lan tud dž napovedan nakonc je biu pa sonce. Upejmo da bo letos tud lepo.
R1 3 5
└┼┼┤
2 4 6
[size=50]če to vidiš prebrati gledaš preblizu!!![/size]
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos adria classic

Odgovor Napisal/-a filius »

pibi napisal/-a:Srečanje bo glih tko sam noben nebo pršu :) drgač je bil pa lan tud dž napovedan nakonc je biu pa sonce. Upejmo da bo letos tud lepo.
Predlan pa ravno kontra, do ene 15h je bil sonce,nato se je pa začel oblačit, ko smo se pa vračal, ns je pa v postojni in v vrhniki pral k kretene :D
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: Tomos adria classic

Odgovor Napisal/-a Kamion »

Potem je to že skor tradicija, da dežuje :P
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Tomos adria classic

Odgovor Napisal/-a macula »

dve leti nazaj sem se vračal in ravno ko pridem do vmesne postaje (logatec) se je upralo. Oče je naslednji dan šel z mojim e90 domov proti idriji meni pa pustil SL450 da sem punco peljal na morje. ker je šel naslednji dan po mokrem domov, je zrjavel štift prednje bremze in je ni vračalo, po enem tednu se spet zapeljem, razlog za padec je bilo blokiranje prednje gume, na srečo je bila posledica padca le zvit nožnik in razbit zadnji smernik kar smo že popravili.

letos upam da bo lepo, čeprav je zraven tudi mraz, ki je kar oster, posebej če se ne pogreješ vmes.
kakšna je letos trasa?
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: Tomos adria classic

Odgovor Napisal/-a si_me »

macula napisal/-a:kakšna je letos trasa?
Pot pelje skozi Olmo, do prvega postanka Rifugio bar. Nadaljevali bomo z vožnjo proti Dekanom, kjer bo krajši postanek. Pot nas bo peljala mimo Črnega Kala do Ospa, kjer bo krajši postanek. Po okrepitvi bomo z vožnjo nadaljevali v Milje (Trst) in se dvignili na Hrvatine, kjer bo krajši postanek. Z vožnjo bomo nadaljevali do cilja pred tovarno Tomos
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: Tomos adria classic

Odgovor Napisal/-a Kamion »

Vreme se spreminja, ampak ostajam skeptik do zadnjega.
Priponke
screen2389.jpg
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Tomos adria classic

Odgovor Napisal/-a macula »

v petek bo baje toplo 23°C popoldne, tako da dol bom prispel mirno, v soboto bo pa čez cel dan skupno 5mm dežja, predvidevam da to ni veliko, pa ene 15°C + burja tako da se bomo oblekli :D
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos adria classic

Odgovor Napisal/-a filius »

macula napisal/-a: v soboto bo pa čez cel dan skupno 5mm dežja, predvidevam da to ni veliko
To je 5L na kvadratni meter, mislim da ni tok mal.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Odgovori