Tomos CTX

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
Uporabniški avatar
pibi
cilinder
Prispevkov: 1063
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 7:18 am
Kraj: Bled

Re: Tomos CTX

Odgovor Napisal/-a pibi »

to maš u vsaki elektro trgovini.
R1 3 5
└┼┼┤
2 4 6
[size=50]če to vidiš prebrati gledaš preblizu!!![/size]
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Tomos CTX

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

pibi napisal/-a:to maš u vsaki elektro trgovini.
No vredu :D
TOMOS
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Tomos CTX

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

No deli počas prihajajo.Danes je prišlo novo ctx vodilo verige(iz tomos prodajalne iz Kopra),če koga zanima jih imajo še na zalogi cena pa je 4,44€.Pričalujem še sprednjo masko.Vedno pa še iščem zadek ter prtljažnik :roll:
Slike nimam nobene k se mi je mobitel neki zjeb** :evil:
TOMOS
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Tomos CTX

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

Plastike se rihtajo,tako da upam da bo jutri fertik 8-).Zanima me kaj mi predlagate glede filtra,sedaj imam nekega od atxa in ko dam tank na gištel je tank 5cm dvignjen.A mi predlagate športni filter ali naj ga menjam z original ctxovim.Zanima me tudi,kaj poboljša ali poslabša športni filter.No če lahko malo malo razložite :)
TOMOS
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos CTX

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

filter je tak ... če ti nimaš tapravih diz nisi nč naredu ... ker dobiš več zraka kot prej pri enaki dizi in mori ... če pa pravilno naštelaš dobi pa motor več mešanice zraka in benza se pravi naj bi bolj šlo ...
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos CTX

Odgovor Napisal/-a filius »

peropodgurc napisal/-a:Plastike se rihtajo,tako da upam da bo jutri fertik 8-).Zanima me kaj mi predlagate glede filtra,sedaj imam nekega od atxa in ko dam tank na gištel je tank 5cm dvignjen.A mi predlagate športni filter ali naj ga menjam z original ctxovim.Zanima me tudi,kaj poboljša ali poslabša športni filter.No če lahko malo malo razložite :)
Nevem kaj tebe zafrkava samo ATX airbox je enak CTX-evem, samo da ima manjšo odprtino za cev ki gre na ferg...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
Roost.
vplinjač
Prispevkov: 252
Pridružen: Po Apr 25, 2011 1:55 pm
Kraj: CELJE-CENTER
Kontakt:

Re: Tomos CTX

Odgovor Napisal/-a Roost. »

aljo69 napisal/-a:filter je tak ... če ti nimaš tapravih diz nisi nč naredu ... ker dobiš več zraka kot prej pri enaki dizi in mori ... če pa pravilno naštelaš dobi pa motor več mešanice zraka in benza se pravi naj bi bolj šlo ...
To ni res :) Če dobi motor enako mešanico zraka in bencina, deluje optimalno, preveč zraka ali preveč bencina pa tak al tak sami vete kak je. To pa da gre bolj pa niti mal resnično ni ker nevem zakaj bi šlo bolj, ja gre bolj od nenaštelanga motroja to pa je res :)

Diza se prilagaja določenim nastavitvam in omogoča pravilno nastavitev fergazerja in mešanice, ampak ni pa pogoj da je treba samo dizo menjavat :)

Hehehe toliko od mene. LP

P.S : Aljo to ni offtopic sam malce sm razložu. ;)
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Tomos CTX

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

No sm pogruntou kaj je bil problem s filtrom in sicer pod tankom so bli neki debeli kabli,men se je glih tkrt nekam mudilo in nism pogledou kuga je odspodej,tako da je tank zdei prou nastavljen :D.Dans sm šu en krog,kr dobtu potegne,ampak ni še čist naštelano je pa že bolš ko prej.Plastike so fertik z brušenjem tako,da sm nesm žašfasat in čez en 2 tedna bi moralo bit preštrihano.Zdei se še odločam če bi gištel tut preštrihov,kaj mi svetujete a ga ali ga sm fejt spucam-operm :lol:.Slike nimam nobene k se mi je mobitel neki zjeb**,in treba porihtat :oops:.
TOMOS
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Tomos CTX

Odgovor Napisal/-a tomosak »

heh, ko sm js dubu prložnost za đabe pobarvat plastike, sm to izkoristu, pol sm se pa odloču al čm še ostalo razdrt pa zrihtat al ne..
Pol itak ja, pa smo šli počas, spucu štel prebarvu zrihtu, nove ležaje, use kar je šlo starga nazaj spucu pa je blo počas zrihtan.. ;)
Tk de pobarvi še okvir in ostalo ja :D
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Tomos CTX

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

Na motorju se še ne dogaja čisto nič posebnega,upam pa da se bo naslednji vikend začelo,kajti plastike so še na popravilu
in domov polasi še prihajajo manjkajoči deli :D.
TOMOS
Odgovori