tomos 14m

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: tomos 14m

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

silvo_xd napisal/-a:
nrossi napisal/-a:men zgleda grdo, ker si polirov sam stranska bloka-pokrova, sredino pa pustil črno...

drgač pa zic preobleč, ker je ta grd
stalno maš nike graje prvo ti kaj naredi ne pa skos nike sam kak je grdo v špegl se poglej prvo (pa če ste še tolk pošteni admini ne tega zbrisat kr je resnicaa !! )
ehh,ljudje,ne se kregat noo :D
pč je predlagu ane in povedu

drgač silvo,maš čist prov.edin sam govorijo skos da kaj nared,drgač pa sami nenrdijo prou nič
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
nrossi
zobnik
Prispevkov: 199
Pridružen: Ne Avg 01, 2010 11:00 am

Re: tomos 14m

Odgovor Napisal/-a nrossi »

silvo_xd napisal/-a:
nrossi napisal/-a:men zgleda grdo, ker si polirov sam stranska bloka-pokrova, sredino pa pustil črno...

drgač pa zic preobleč, ker je ta grd
stalno maš nike graje prvo ti kaj naredi ne pa skos nike sam kak je grdo v špegl se poglej prvo (pa če ste še tolk pošteni admini ne tega zbrisat kr je resnicaa !! )
jah no povem samo kar mislm....sicer je pa motor njegov in nej dela z njim kar hoče...
Rajko, Rajko kak si lep,
manjka ti še svinjski rep,
manjka ti še svinjska glava,
pa boš svinja čisto prava!
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: tomos 14m

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

nrossi napisal/-a:
silvo_xd napisal/-a:
nrossi napisal/-a:men zgleda grdo, ker si polirov sam stranska bloka-pokrova, sredino pa pustil črno...

drgač pa zic preobleč, ker je ta grd
stalno maš nike graje prvo ti kaj naredi ne pa skos nike sam kak je grdo v špegl se poglej prvo (pa če ste še tolk pošteni admini ne tega zbrisat kr je resnicaa !! )
jah no povem samo kar mislm....sicer je pa motor njegov in nej dela z njim kar hoče...
eh dosti pričkanja
rajš pohvalte kej xD :D :lol:
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: tomos 14m

Odgovor Napisal/-a koroman »

zic je jaki ful. kak si to naredo? jaz bi tudi mel nekaj podobnega ker mi res dobro zlgeda. kak pa je z dežjem pa zicom?
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: tomos 14m

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

koroman napisal/-a:zic je jaki ful. kak si to naredo? jaz bi tudi mel nekaj podobnega ker mi res dobro zlgeda. kak pa je z dežjem pa zicom?
ja to je fotr naredu enkat :D
pač od ovce koža ane.pač je usa obdelana in use..drgač je prlimana z nekim lepilom na ssedež
drgač pa za dž je kriza ja :D
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: tomos 14m

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Lepo skup daješ, če si zadel kote kanalov se more tole dost lepo pelat. Nevem samo če je dobra odločitev da si peskal izpušni kanal, ker fora izpušnega je da plini čim hitreje potujuejo ven iz cilindra(se prav bol ko je gladek večja je hitrost plinov). Menda se peska sesalnega da ti mešanco lepo razprši. Naj me kdo poprav če se motm.

Lp:D
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: tomos 14m

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

KVASoooO napisal/-a:Lepo skup daješ, če si zadel kote kanalov se more tole dost lepo pelat. Nevem samo če je dobra odločitev da si peskal izpušni kanal, ker fora izpušnega je da plini čim hitreje potujuejo ven iz cilindra(se prav bol ko je gladek večja je hitrost plinov). Menda se peska sesalnega da ti mešanco lepo razprši. Naj me kdo poprav če se motm.

Lp:D
hvala
drgač sm zgleda jst narobe napisu.. :?
peskat sm dau sesalne ja..da bolš mešanco dela
izpušti in za frgazr so bli pa pač povečani z biax-om..pol pa še taga gobica pride in nastavek pa daš polira pasto gor in spoliraš,in je to to.
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
nrossi
zobnik
Prispevkov: 199
Pridružen: Ne Avg 01, 2010 11:00 am

Re: tomos 14m

Odgovor Napisal/-a nrossi »

nism vedu d se da kanale tud peskat :roll: drugač pa ko bo vžgal nalož kkšen video...a mislš to kej nanovo barvat? ker ta barva je še ful lepa in paše temu motorju
Rajko, Rajko kak si lep,
manjka ti še svinjski rep,
manjka ti še svinjska glava,
pa boš svinja čisto prava!
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: tomos 14m

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

nrossi napisal/-a:nism vedu d se da kanale tud peskat :roll: drugač pa ko bo vžgal nalož kkšen video...a mislš to kej nanovo barvat? ker ta barva je še ful lepa in paše temu motorju
ja barvou bi ga ja,sam vretno ga bm v nulo spucou in kšne dele pobarvou,pa probu dobit otriginal barvo
drgač pa ..krom je še čist v nuli..razn špice so mal bl zjebane..aja pa v vilcah so novi ležaji in olje :D
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
Uporabniški avatar
green_ripper
vplinjač
Prispevkov: 326
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 7:44 pm

Re: tomos 14m

Odgovor Napisal/-a green_ripper »

pivk..... men je mašina najjače.. pač barvna kombinacija, zato ko si spoliru sam bloke sredino si pa pustu črno, pa ful fajn pride :D ...zic je špa pomoje ul udoben :D
TO-to MO-more S-sekat

Tomos<3
Odgovori