Projekt: Primorska Štjrka

Predstavite nam svoj projekt
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Projekt: Primorska Štjrka

Odgovor Napisal/-a Pata »

Torej... štirka je na prafaktorjih... delavnica je spravljena prau zanimivo zgleda k so usi mopedi pr sosedi :D

Tisto kar je pri kompresorju oz drvih gre v razhod razen če kdo kaj rabi... kar je v omari gre na kromiranje oz obdelava prvo... razen nosilec balance če kdo rabi mu ga dam...

Drgači sm razkopu vilice ampak je en teleskop nažalost zlomljen tko da bo potrebno dobit nov križ če kdo ma se priporočam... Drgači se dobi kakšen set za obnovo vilic? gumice,semeringi,puše?

SlikaSlikaSlikaSlikaSlika

Drgači se pa tudi učimo poliranja če ima kdo kakšen nasvet kar na plan znjim! Drgači moj načrt.. je tak 360 karta zbrušeno do ravnega da ni luknjic itd... to je najdalši postopek... potem 500 karta,800 karta,1200 vodo brusni in pri potokarju sem kupu nek alu polish in spolirano... ampak ni niti malo približno to kar mora bit... hočem pa it do mirror effecta pa tudi če porabim za en pokrov paken en teden...

SlikaSlikaSlikaSlikaSlika

Lep pozdrav... Pata.
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Projekt: Primorska Štjrka

Odgovor Napisal/-a tomosak »

nwm no, tokrat pa imam mnenje da boš kr uredu skup spelu projekt... :) tk da upam da boš res ;)
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Projekt: Primorska Štjrka

Odgovor Napisal/-a Pata »

tomosak napisal/-a:nwm no, tokrat pa imam mnenje da boš kr uredu skup spelu projekt... :) tk da upam da boš res ;)
hvala no upam tudi jaz saj se kr trudim sploh pa z poliranjem... Za ta projekt sm se pa tudi odloču ker imam navoljo zadosti orodja po novem... ličarsko orodje mislim... mal dnarja se mi je nabral pa sm šou u nabavo... Edin peskalnico sem prejšni teden naredu sam doma in sem danes na rezervarju od neke gilere stestiru... Tko da ja za tole šterko se bom potrudu kar se bo dalo... in ko bo uštimana gre v stekleno škatlo :D
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Projekt: Primorska Štjrka

Odgovor Napisal/-a tomosak »

Pata napisal/-a:
tomosak napisal/-a:nwm no, tokrat pa imam mnenje da boš kr uredu skup spelu projekt... :) tk da upam da boš res ;)
hvala no upam tudi jaz saj se kr trudim sploh pa z poliranjem... Za ta projekt sm se pa tudi odloču ker imam navoljo zadosti orodja po novem... ličarsko orodje mislim... mal dnarja se mi je nabral pa sm šou u nabavo... Edin peskalnico sem prejšni teden naredu sam doma in sem danes na rezervarju od neke gilere stestiru... Tko da ja za tole šterko se bom potrudu kar se bo dalo... in ko bo uštimana gre v stekleno škatlo :D
no tako ja! :)
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Projekt: Primorska Štjrka

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

kaj je najlepšga v tej garaži ?

celica :D
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Projekt: Primorska Štjrka

Odgovor Napisal/-a Pata »

aljo69 napisal/-a:kaj je najlepšga v tej garaži ?

celica :D
:D čez pou leta jo ne bo več ker jo bo zamenjala s2000 ;)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Projekt: Primorska Štjrka

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Pata napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:kaj je najlepšga v tej garaži ?

celica :D
:D čez pou leta jo ne bo več ker jo bo zamenjala s2000 ;)
tok bolš :) samo more bit hardtop streha :D
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Projekt: Primorska Štjrka

Odgovor Napisal/-a Pata »

da sam ne vem kje bi se dobilo hard top :(

Drgači ve kdo kje se dobi za poliranje neko pasto dobro al neki tazga? ker trenutno tale je za 7€ pa itak nimaš kaj pričakovat...
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
danijel_16
zobnik
Prispevkov: 206
Pridružen: Sr Avg 10, 2011 11:36 pm
Kraj: Ptuj - Haloze

Re: Projekt: Primorska Štjrka

Odgovor Napisal/-a danijel_16 »

daj poslikaj malo peskalnico in pribor, ki ga ti uporabljaš za peskanje :P
lp
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Projekt: Primorska Štjrka

Odgovor Napisal/-a Pata »

danijel_16 napisal/-a:daj poslikaj malo peskalnico in pribor, ki ga ti uporabljaš za peskanje :P
lp
Evo... Predučerišnem je prvič zalaufla peskalnica in je popolnoma doma narjena... in gor ni vloženga niti centa... res je da povsot puša in da ni estetska ampak dela dobro za popizdit... Razn tega da je enkrat že razgnalo šlauf... Uglaunem nek velik gasilni aparat sm dobu doma in naredu ven... šoba je tudi doma narjena in nima nobenga venturi efekta... Notr gre pa ene 75kg peska. Drgač pa se vidi na slikah tam rezervar in airbox od neke stare gilere k štimam... ja tisti airbox bom obnovu vem da sm zmešan :roll:

SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika


Drgač pa kot zanimivost sem v petek šel iskat novo bombulo za co2 in sm jo dobu od pivovarne union 8-) Aja drgači to je druga delavnica... tle se štima vozila z četri kola ali več... Una je sam za motorje in mat ma avto spravlen tam...

SlikaSlikaSlikaSlika

Se oproščam za OFF.
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Odgovori