apn6 Racing

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
PVL
Mojster
Prispevkov: 643
Pridružen: To Sep 08, 2009 9:28 pm

Re: apn6 Racing

Odgovor Napisal/-a PVL »

Mhm ctx. Tomotos bom preveru ob priliki pa napišem.
_luke_
vplinjač
Prispevkov: 392
Pridružen: Sr Maj 05, 2010 7:20 pm

Re: apn6 Racing

Odgovor Napisal/-a _luke_ »

TOMOtoS napisal/-a:
PVL napisal/-a:Vem kako se zračuna moč sam tega ne počnem ker je mim rezultat. Edino kar bom enkrat naredu bom preko TA preveru kok da lahko največ na gredi ta cilinder pa če te tok zanima bom objavu.
Me zanima zelo ja :lol: ka jih ma okol 20? al je kej več/manj? nekje tuki predvidevam da je, al sm zgrešo? :lol: :lol:
to tku od oka rečeno :lol: :lol:
Pretiravat vseeno ni treba...
PVL
Mojster
Prispevkov: 643
Pridružen: To Sep 08, 2009 9:28 pm

Re: apn6 Racing

Odgovor Napisal/-a PVL »

Tko je,cilinder je zmožen proizvedt med 21-24HP na glavni gredi,odvisno od točnega bmep-a. Torej to je max kar lahko da iz sebe. Trenutno pa nimam nastavljenega za take moči,imam nastavljeno na dobro razmerje med navorom in močjo in tudi izpuh tako izdelan da dobro paše na original tomosov menjalnik,ki zahteva široko delavno območje.
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: apn6 Racing

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

PVL napisal/-a:Tko je,cilinder je zmožen proizvedt med 21-24HP na glavni gredi,odvisno od točnega bmep-a. Torej to je max kar lahko da iz sebe. Trenutno pa nimam nastavljenega za take moči,imam nastavljeno na dobro razmerje med navorom in močjo in tudi izpuh tako izdelan da dobro paše na original tomosov menjalnik,ki zahteva široko delavno območje.
no sm biu kr blizi :D drgač pa supr stroj tole :D kak je pa kej z gištelom, uredi drži? ponavad so problem zadne vilce :roll:
:)
PVL
Mojster
Prispevkov: 643
Pridružen: To Sep 08, 2009 9:28 pm

Re: apn6 Racing

Odgovor Napisal/-a PVL »

Okvir mi je zvil pod sedežem mal,pa nihajke so mal ukrivljene. Drgač se pa dobr drži.
PVL
Mojster
Prispevkov: 643
Pridružen: To Sep 08, 2009 9:28 pm

Re: apn6 Racing

Odgovor Napisal/-a PVL »

Ctx mašina je dočakala servis. Lani mi je na racelandu odpovedu menjalnik in od takrat je mirovala. S to mašino sm prevozu kakih 500km pa 2 dni racelanda,prej je blo notr dano vse novo ali najbolši deli k sm jih mel,torej neobrabljeni zobniki,nove lamele...U mašini sami opilki pa potrgane lamele in zato je tud menjalnik odpovedu.

Lamele je kr potrgal.
Slika

Zobnik obrablo
Slika

Ta je zacvetel...
Slika

Ojačana šalca je pa zdržala.
Slika

Zdej se bo mašino še mal zrihtal,kanale popravlo,glavo malo drugače nardil,... Če kerga zanima lah kej slikam k je vse narazn.


Lp
Uporabniški avatar
dj.umek
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Po Avg 10, 2009 11:01 pm
Kraj: Celje

Re: apn6 Racing

Odgovor Napisal/-a dj.umek »

Lepo da jo boš še mal nadgradil bo šlo še zihr bol :D Šalca lepo da je zdržala sam zakaj mi tam zgleda kot da poka zraven zvara.
Slika
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: apn6 Racing

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

Zanimivo :D vidm ka pol še mene use čaka,.. :lol: ka pa piramida, ka treto maš kej ojačano ( kajlo mislim), ka menjalnik je tut kej ojačan al je orginal :?: ka cilinder bi blo možn vidit od znotraj al je to skrivnost? :D :lol:
:)
akasa
vplinjač
Prispevkov: 444
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 4:59 pm
Kraj: bliz krškega

Re: apn6 Racing

Odgovor Napisal/-a akasa »

Pa dej povej ko boš spet na racelandu da pridmo pogledat stroj :D :)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: apn6 Racing

Odgovor Napisal/-a filius »

kaj pa če bi dal no3 CTX prenose in s tem razbremenil menjalnik?
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Odgovori