Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a buhti »

z@n napisal/-a:
bt50 napisal/-a:Ma rožica ta šola me je čist zjebala :?
tell me about it, jutr spet ob 5.45 zbudit se zto da me una kurčeva slovarca podjebava ma mrš u kurac pa še dve uri jo morm gledat :evil:
zakaj pa že tkt? Sej greš šele ob 6.30 na bus ane? Drgač kero pa maš?
Slika
Uporabniški avatar
aLjo
vplinjač
Prispevkov: 345
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:13 pm
Kraj: Kamnik

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aLjo »

z@n napisal/-a:tell me about it, jutr spet ob 5.45 zbudit se
Hvala enako, vsak dan ustat 5.30, dam pa pridm 18.00 ;) Odličn lajf ni kej..zdele bom u šol znoru da bom MOGOČ kej prej dam pršu :evil:
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a z@n »

buhti napisal/-a:
z@n napisal/-a:
bt50 napisal/-a:Ma rožica ta šola me je čist zjebala :?
tell me about it, jutr spet ob 5.45 zbudit se zto da me una kurčeva slovarca podjebava ma mrš u kurac pa še dve uri jo morm gledat :evil:
zakaj pa že tkt? Sej greš šele ob 6.30 na bus ane? Drgač kero pa maš?
bus mam 6.25 pa jst morm še pridt na bus aveš mam mal dl k ti ;)
ma sploh nevem kero mam kr eno kurbo k me jebe v glavo ma dej k jo bom enkrat v kurac poslov
Uporabniški avatar
car99
vplinjač
Prispevkov: 274
Pridružen: Po Avg 10, 2009 10:05 pm
Kraj: 02

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a car99 »

Žan ,pazi malo na besede.Pa če boš spremenil odnos do učiteljev ti tudi nebo škodlo,kak si ti do njih tako bodo oni do tebe.
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a buhti »

bus mam 6.25 pa jst morm še pridt na bus aveš mam mal dl k ti ;)
ma sploh nevem kero mam kr eno kurbo k me jebe v glavo ma dej k jo bom enkrat v kurac poslov
Če še neveš un bus ob 6.30 je direktn in pride prej, oz isto...

Glede prfoksov žan ti nism še nč povedu... Oz. tko k ti je car99 povedu, tak ko boš do njih taki bojo oni do tebe vsa ta leta! Verjem se splača potrpet ene 3-4 mesce sedet bl uspredi, pa mal bolše ucene met, pa bit TIH!!!

K lej to ni osnovna, tuki nih bk, nebojo tvojih tastarih klical.. sam pike se ti bojo naberal... in ko te majo dost te vn fuknejo, sej sredna ni obvezna! ;)
Slika
Uporabniški avatar
m4tth14s
Mojster
Prispevkov: 63
Pridružen: To Avg 11, 2009 1:05 pm
Kraj: Šmartno ob Paki

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a m4tth14s »

Opažam da se je število prispevkov odkar je šola zmanjašalo............zelooo zmanjšalo!
To ni uredu.
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a z@n »

buhti napisal/-a:
bus mam 6.25 pa jst morm še pridt na bus aveš mam mal dl k ti ;)
ma sploh nevem kero mam kr eno kurbo k me jebe v glavo ma dej k jo bom enkrat v kurac poslov
Če še neveš un bus ob 6.30 je direktn in pride prej, oz isto...

Glede prfoksov žan ti nism še nč povedu... Oz. tko k ti je car99 povedu, tak ko boš do njih taki bojo oni do tebe vsa ta leta! Verjem se splača potrpet ene 3-4 mesce sedet bl uspredi, pa mal bolše ucene met, pa bit TIH!!!

K lej to ni osnovna, tuki nih bk, nebojo tvojih tastarih klical.. sam pike se ti bojo naberal... in ko te majo dost te vn fuknejo, sej sredna ni obvezna! ;)

Sedim v sprednji klopi, tih sm biu sam pač na list sm pisu k nism meu zvezka IN NISM BIU EDINI k sm na list pisu in je men gor poklicala da nej ji pokazem kko mam prepisan in k me je za usako vejico pa to sranje jebala u tri pizde matrne, pa neki pametvala sej učitli za strokovnost to bdm pa sp1 pa to so legende
sam slova pa športa sta mi kr neki...........
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a buhti »

Sedim v sprednji klopi, tih sm biu sam pač na list sm pisu k nism meu zvezka IN NISM BIU EDINI k sm na list pisu in je men gor poklicala da nej ji pokazem kko mam prepisan in k me je za usako vejico pa to sranje jebala u tri pizde matrne, pa neki pametvala sej učitli za strokovnost to bdm pa sp1 pa to so legende
sam slova pa športa sta mi kr neki...........
Povej kero maš za slovo, ti lohk kej o njej povem kako jo okol vrtet...športna ja kwa pa delate?

EDIT:

Kaj pravte na tole, je kdo že vidu 25 kun v kovancu?

Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

nism vidu, je mel pa moj trener nek ponarejen bnakovec za 25.000 kun, sam narejen tako da če ne bi vedu da ne obstajajo, bi ga sigurno kdo vzel
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a buhti »

smejko1 napisal/-a:nism vidu, je mel pa moj trener nek ponarejen bnakovec za 25.000 kun, sam narejen tako da če ne bi vedu da ne obstajajo, bi ga sigurno kdo vzel
To ni nuben poneredek, ker sem ga dobil v menjalnici pred leti v njivicah na krku...
Slika
Odgovori