ToMoS ATX 50c

Predstavite nam svoj moped
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: ToMoS ATX 50c

Odgovor Napisal/-a si_me »

vsak originalen Tomos ki ni bil nič odpiran je imel tako obrnjene semeringe in zdaj boš ti reku da so serijsko jih obračali napačno in morajo biti obratno??? :roll:
lej še nikoli nism vidu mašine da bi jih imela obratno obrnjene pa sm mel veliko mašin ki niso bile dotaknjene.. semering tesni zelo dobro in če misliš da ga bom šel zdej uničevat in drugega stavt notr obratno zato kr si ti reku da je tako?
ne moreš met vedno ti prav..
Zadnjič spremenil si_me, dne To Okt 05, 2010 9:27 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5238
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: ToMoS ATX 50c

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Sime*1995 napisal/-a:vsak originalen Tomos ki ni bil nič odpiran je imel tako obrnjene semeringe in zdaj boš ti reku da so serijsko jih obračali narobe??? :roll:
ja jst sm tud tko slišu (do so jih serisko "narobe" obračali)
da more bit fedr na notranji strani
PVL
Mojster
Prispevkov: 643
Pridružen: To Sep 08, 2009 9:28 pm

Re: ToMoS ATX 50c

Odgovor Napisal/-a PVL »

Semering je prav obrnjen tako da je federček na notranji strani-v mašini,torej da je semering zunaj raven. Je pa res da veliko ljudi semeringe obrne okol,da je fedr na zunanji strani. S tem samo skrajšaš življensko dobo semeringa,sigurno. Tesni pa enako.
_luke_
vplinjač
Prispevkov: 392
Pridružen: Sr Maj 05, 2010 7:20 pm

Re: ToMoS ATX 50c

Odgovor Napisal/-a _luke_ »

Narobe pvl, štefan nahtigal jo tako podaljša ;) Dost offa glede semeringov...lahko povem še mnenje glede mopeda. V kakršnem stanju je bla mašin ko jo je Sime1995 dobil v roke :shock: Morm rečt da je zdej res lepo uštimano...
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: ToMoS ATX 50c

Odgovor Napisal/-a tomosak »

hud motorček edino mogoče če zadnja luč nebi bila zatemnjena pa bi prec lepši zgledu :D
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Klamzi
auspuh lager
Prispevkov: 20
Pridružen: Če Jul 08, 2010 8:48 pm

Re: ToMoS ATX 50c

Odgovor Napisal/-a Klamzi »

Jaz semeringe obrnem tako, da je fedra v mašini, kot je omenil PVL... Tako so nas učili...

Drugač pa lepo poštiman moped!
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: ToMoS ATX 50c

Odgovor Napisal/-a si_me »

prevoženih 2000 kilometrov z 42 bt cly še vedno teče kot nov tako kot mora :)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: ToMoS ATX 50c

Odgovor Napisal/-a filius »

Sime*1995 napisal/-a:prevoženih 2000 kilometrov z 42 bt cly še vedno teče kot nov tako kot mora :)
Sj če je nastavljen v nulo ni problema, sam sem imel 42.5 z postruženim batom da ni tolkel v glavo, pa je zadeva lavfala bp... Če pa ni nastavljeno ql pol pa ni tako...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
MrSonY
zažgan bat
Prispevkov: 93
Pridružen: To Jun 29, 2010 11:08 pm
Kraj: Vodice

Re: ToMoS ATX 50c

Odgovor Napisal/-a MrSonY »

ful ful fuul mi je hud! moj bo tut tak sm rdeč hvala ! pa jz mam tut semeringe za kurbl pa uno na drugo stran ubrnene...
;)
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: ToMoS ATX 50c

Odgovor Napisal/-a si_me »

MrSonY napisal/-a:ful ful fuul mi je hud! moj bo tut tak sm rdeč hvala ! pa jz mam tut semeringe za kurbl pa uno na drugo stran ubrnene...
;)
Hvala.. je bilo že velik govora o semeringih pravilno so obrnjeni tako kot so na slikah..
lp
Odgovori