cilinder d6

Predelave pogonske sile mopeda
midet
auspuh lager
Prispevkov: 16
Pridružen: Po Mar 25, 2013 3:44 pm

Re: cilinder d6

Odgovor Napisal/-a midet »

jst vem da treba dat lamele v blok al pa disk.sam predlogi so bli .......daj od skuterja cilinder in tralala in hopsasa.jst pa sprasujem po cilidru oz. po ulitku.vidm pa da so samo polna usta klobasanja.edini odgovor(pameten) daje cerar
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: cilinder d6

Odgovor Napisal/-a maatej »

o skuter cly si ti sanjov in pol prilepu link am6 cilindra
midet
auspuh lager
Prispevkov: 16
Pridružen: Po Mar 25, 2013 3:44 pm

Re: cilinder d6

Odgovor Napisal/-a midet »

mene zanima kdaj sm jst napisu da bi dal skuterjev cilinder aja pa zato so diskusije...
želel sem samo informacije o vodno hlajenem cilundru od d6 oz. VVVVVVVLLLLLLLLIIIIIIITTTTTTTTEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKK.............zdej pa vsi govorite da hočem dat od skuterja cly in tralallala hahahahhahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: cilinder d6

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

midet napisal/-a:mene zanima kdaj sm jst napisu da bi dal skuterjev cilinder aja pa zato so diskusije...
želel sem samo informacije o vodno hlajenem cilundru od d6 oz. VVVVVVVLLLLLLLLIIIIIIITTTTTTTTEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKK.............zdej pa vsi govorite da hočem dat od skuterja cly in tralallala hahahahhahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dej se umir mal ... če bi kupoval bi dau pod kupim tak pa glumiš nekaj
jalen
zariban cilinder
Prispevkov: 138
Pridružen: Če Avg 16, 2012 8:26 am

Re: cilinder d6

Odgovor Napisal/-a jalen »

Fantje so ti lepo povedali o vodno hlajenem cilindru za d6.. glede financ te ceneje pride ce montiras nek 50cc h2o skuter cilinder bo sel motor tudi solidno ce bos naredil kot se zagre. Ce si pa ze nek hard core TJUNER si pa kupi nek high end 50cc h2o skuter cilinder pa to namontiraj..
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: cilinder d6

Odgovor Napisal/-a macula »

Lej, govorim ti kar vem, ulitke so dali izdelati v livarno in jih je bilo toliko kot jih je bilo. Kdaj bo naslednja serija nevem. Če sploh bo.
Tisti ki jih prodaja-jih je dal izdelati te bo že kontaktiral če bo imel željo cilinder prodati, jaz ti kontakta nebom dal, ker nočem da nekomu drugemu težijo takšni zaradi mene. Če pa prebereš forum bolj natančno ali kake teme o tem boš kar hitro našel kdo jih prodaja itd. in ga boš kontaktiral pa se bosta zmenila.

p.s.
če pišeš z velikimi črkami pomeni da se dereš, če napišeš več črk zaporedoma pomeni da besede govoriš počasi, sklepam da imaš tistega ki bere za norca.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
midet
auspuh lager
Prispevkov: 16
Pridružen: Po Mar 25, 2013 3:44 pm

Re: cilinder d6

Odgovor Napisal/-a midet »

hahaha pol kdo o skuter cilindrih....raje rečite nepoznamo nobene številke nevemo kje jih kupijo....al pa kaj podobnega...niste resni aja pa se nejezim sam govorijo nekateri neumnosti si ga bom izdelal sam...zaprite temo...!!!! ;) ;) ;) ;) ;)
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: cilinder d6

Odgovor Napisal/-a macula »

moj podpis pove vse o takh ;)
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: cilinder d6

Odgovor Napisal/-a maatej »

midet napisal/-a:hahaha pol kdo o skuter cilindrih....raje rečite nepoznamo nobene številke nevemo kje jih kupijo....al pa kaj podobnega...niste resni aja pa se nejezim sam govorijo nekateri neumnosti si ga bom izdelal sam...zaprite temo...!!!! ;) ;) ;) ;) ;)
a bi nam ko nimamo kej preveč pojma o tomosih, skuterjih in motorjih nasplošno zaupal kako ga boš sam izdelal?
me zanima postopek, mogoče se pa splača biznis :ugeek:
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: cilinder d6

Odgovor Napisal/-a Pich »

Tudi jaz vem, kdo ima te cilindre, ko jih ima ampak cilinder je še najmanj kar moraš imeti za izdelavo D6. Ko boš pokazal, da si resen in predstavil svoj D6 projekt na tem forumu, boš dobil tudi cilinder.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Odgovori