Tomos dirkalnik 75ccm

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

DaNiLo napisal/-a:
rokozimic napisal/-a:
DaNiLo napisal/-a:To pa je tudi res, samo oranžne ne, ker pol @Pich verjetno nebo več obiskoval foruma :D
Ja bo reko da mam viličarja, kr baje sam tam paše taka barva :D
Ja, viličarji, cestarji... :D meni je všeč. Ti se le odloči, tako da bo prav ;)
Meni se tudi oranžna dopade sam če že mam moped take barve naj bo tale stvarca drugačne :D
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

metalik lava rdeča? pa bele plastike to bi blo :)
tomos 4 life
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

tomostuner napisal/-a:metalik lava rdeča? pa bele plastike to bi blo :)
Mogoče res se kdo ukvarja z photoshotom na foromu da bi lahko to malo zrihtal ?
Uporabniški avatar
brejker
vplinjač
Prispevkov: 290
Pridružen: Ne Mar 27, 2011 12:16 am
Kraj: Kamnik

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a brejker »

Vsekakor glej za barvnimi kombinacijami ki so bile aktualne v GPju z malo modernega pridiha.

Suzuki je imel lepo kombinacijo metalik modre in srebrne.
Priponke
suzuki50rm62left.jpg
Kolk leti?A gre potazadni?A gre do tačke?Ajkej piln?
Projekt: Tomos BT - Café racer
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

brejker napisal/-a:Vsekakor glej za barvnimi kombinacijami ki so bile aktualne v GPju z malo modernega pridiha.

Suzuki je imel lepo kombinacijo metalik modre in srebrne.
Dopade se mi taka modra barva kot so ročke na motorju, verjetno bo take barve okvir plastike pa bele
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

Zdravo mi lahko kdo svetuje, kako bi zadnje amortizerje od bt-ja naredil bol trde, zdaj imam nastavljene na maksimalno. Je se mogoče kaksna moznost če jih razstavim?
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a KVAS »

rokozimic napisal/-a:Zdravo mi lahko kdo svetuje, kako bi zadnje amortizerje od bt-ja naredil bol trde, zdaj imam nastavljene na maksimalno. Je se mogoče kaksna moznost če jih razstavim?
Seveda, podložiš vzmeti ali daš notri od ATXA vmzeti, ki so narejeni za 320mm dolžino amortizerja.
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

KVAS napisal/-a:
rokozimic napisal/-a:Zdravo mi lahko kdo svetuje, kako bi zadnje amortizerje od bt-ja naredil bol trde, zdaj imam nastavljene na maksimalno. Je se mogoče kaksna moznost če jih razstavim?
Seveda, podložiš vzmeti ali daš notri od ATXA vmzeti, ki so narejeni za 320mm dolžino amortizerja.
Aa super potem ce bi podlozil naprimer za 10mm bi blo to kar ok. Nisem se nikoli narazen jemal amortizerjev zato pa nevem :)
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a KVAS »

rokozimic napisal/-a:
KVAS napisal/-a:
rokozimic napisal/-a:Zdravo mi lahko kdo svetuje, kako bi zadnje amortizerje od bt-ja naredil bol trde, zdaj imam nastavljene na maksimalno. Je se mogoče kaksna moznost če jih razstavim?
Seveda, podložiš vzmeti ali daš notri od ATXA vmzeti, ki so narejeni za 320mm dolžino amortizerja.
Aa super potem ce bi podlozil naprimer za 10mm bi blo to kar ok. Nisem se nikoli narazen jemal amortizerjev zato pa nevem :)
Sj do notranjosti jih ne rabiš poderat. Ti samo vzmet dol vzemi, pa daj postružit neko distančno pušo, ki jo boš vstavil med vzmet in nastavkom za nastavljanje trdote. Za dolžino puše se lahko orientiraš po tem originalnem nastavku. Jz bi postružil tako dolgo pušo kot je razlika med najmehkejšo in najtršo nastavitvijo, mogoče malo krajšo.
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

Ja mam namen jih nanovo prebarvat tak da jih bom narazen v vsakem primeru mogo dat. Z cim jih pa naj skupaj stisnem? To se neki haklcki naredijo za na vojno sipko al kak je to ?
Odgovori