Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
Wilf
zobnik
Prispevkov: 198
Pridružen: Sr Sep 04, 2013 10:18 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Wilf »

domzi5 napisal/-a:Mene pa zanima kako nastavit predvzig pri flexerju(brezplatinski vzig 12v80w) tisti brez pickup ssnzorja
Pa na keri crtici mora bit
Ali je potrebna menjava tuljave
Pustiš tko k je je najbolš
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
Skofja_loka_fan
batzajla
Prispevkov: 27
Pridružen: Sr Apr 15, 2015 7:11 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Skofja_loka_fan »

Pozdravljeni!
Meni pri stromu 6v17w iskri med platinami ko pohodkm kurbl ali ga spustim pod klanec. Na svrcki je iskra zelo slaba pa sem nastimal predvzih ter platine. Milsim da je krivkondenzator ampak nisem preprican,ve kdo kaj bi bilo zanic?
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a maatej »

kondenzator zamenji ;)
kuruznik
auspuh lager
Prispevkov: 5
Pridružen: Pe Maj 29, 2015 9:43 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a kuruznik »

Je kaj razlike med zadnjim pestom med apn6 in apn6s? Zadnja guma mi skoraj drgne po desni strani grušta (gršt je 6s, guma je od 6ke), pa me zanima al mam kriv gršt/vilice ali je drugje težava.
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a si_me »

kuruznik napisal/-a:Je kaj razlike med zadnjim pestom med apn6 in apn6s? Zadnja guma mi skoraj drgne po desni strani grušta (gršt je 6s, guma je od 6ke).
Razlika je v velikosti apn 6 star model ima 18col kolo, novejsi apn 6s pa ima 17 col kolo.
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

zanima me kaj delam narobe ali kak.... še sam nevem zakaj ampak gas zajla se mi samo od sebe čez čas raztegne/ dobi veliko lufta na ročici plina
tomos 4 life
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a macula »

tomostuner napisal/-a:zanima me kaj delam narobe ali kak.... še sam nevem zakaj ampak gas zajla se mi samo od sebe čez čas raztegne/ dobi veliko lufta na ročici plina
lahko se ti vijak na vplinjaču odtisne in od vibracij poleze noter, posledično je zajla ohlapna.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

ne vijak je uredu zategjen ko je ša zajla nova. ampak mi nekako zgleda da zleze tista drsna plastika ku je na kolenu gor pri ročki bol ven. naredlo se mi je pa to že na pribl. 4 zajlah
tomos 4 life
domzi5
zažgan bat
Prispevkov: 90
Pridružen: To Feb 15, 2011 7:46 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a domzi5 »

Ko speljem z avtomatikom se zacne kurbel premikat oz. Trzat v smeri vziga. Kaj je lahko problem?
Uporabniški avatar
Wilf
zobnik
Prispevkov: 198
Pridružen: Sr Sep 04, 2013 10:18 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Wilf »

domzi5 napisal/-a:Ko speljem z avtomatikom se zacne kurbel premikat oz. Trzat v smeri vziga. Kaj je lahko problem?
Odpri menjalnik pa poglej . sklopka al pa tist na kurbl aksi k omogoča da se kurbl samo u eno stran vrti mašino
Lp
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
Odgovori