Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

evo to je moj automatik letnik 72 in je še vse orginal ima encarvi fergzaer in ima take ročke !
Slika10.png
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

automatic_7 napisal/-a:pol A3ml so imeli še sive ročke
k kar sm vidu usi ostali A3 so imeli črne ročke
pr tomosu je blo tak tist kar so mel so dal gor... sm meu encarwi gor orginal pa je biu stranski pleh z lukno ... pač kaj so meli na zalogi tisto so pa gor dali ... je blo pa od mopeda do mopeda drugače
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

aljo69 napisal/-a:na a3ml l 85 (od fotra) original dellorto je bla siva ročka brez gumba !
na mojem l.86 orginal encarwi je bla siva pa z gumbom! ampak moje je že pokojna :(
Sej dellorto nikoli ni imel na ročki čoka, torej mislim da je aljo nekako potrdil da so sive original za dellorto

Aljo hvala za info
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

aljo69 napisal/-a: pr tomosu je blo tak tist kar so mel so dal gor... sm meu encarwi gor orginal pa je biu stranski pleh z lukno ... pač kaj so meli na zalogi tisto so pa gor dali ... je blo pa od mopeda do mopeda drugače
Jah to je tudi res, mi lahko kdo prosim razloži razliko med a3 in a3ml
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

toto zeleni frček je od soseda pa ma encarvija pa sivo ročko za brezmo .. letnik pa nwm kolk je bom vprašal mislim da nekje okoli začetka 80
Slika8.png
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5238
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

PiZdeK6_ napisal/-a:toto zeleni frček je od soseda pa ma encarvija pa sivo ročko za brezmo .. letnik pa nwm kolk je bom vprašal mislim da nekje okoli začetka 80
Slika8.png
tisti zelen je še 3M in tisti so imeli sive ročke tako kot tisti plav letnik 72

ja jst sm vozu A3 KLS G letnik 86 pa ima dellorto pa črne ročke(brez gumba)
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

jah samo za soseda ne moreš vedet kaj je original in kaj ne tko da to da rečeš nekaj kar ima sosede je relativno sej ne da ti vrjamem ampak če je blo kupljeno iz 2. roke nikoli ne veš kaj je blo menjano
no potemtakem je bila ne glede na firmo ferga nameščena tista gas ročka, ki je bila na zalogi

nej mi prosim en pove razliko med a3ml in a3
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

smejko1 napisal/-a:jah samo za soseda ne moreš vedet kaj je original in kaj ne tko da to da rečeš nekaj kar ima sosede je relativno sej ne da ti vrjamem ampak če je blo kupljeno iz 2. roke nikoli ne veš kaj je blo menjano
no potemtakem je bila ne glede na firmo ferga nameščena tista gas ročka, ki je bila na zalogi

nej mi prosim en pove razliko med a3ml in a3
ne ! toti automatik je 1000 % orginal ker vem da nebo menjau niti enga dela vse bo dau gor tak ko je blo enako prej ...automatik je pa 5 let stau ker ga je dobiu od strica on pa dvomim da je kaj menjavau ko je tak bol ...
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5238
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

smejko1 napisal/-a:jah samo za soseda ne moreš vedet kaj je original in kaj ne tko da to da rečeš nekaj kar ima sosede je relativno sej ne da ti vrjamem ampak če je blo kupljeno iz 2. roke nikoli ne veš kaj je blo menjano
no potemtakem je bila ne glede na firmo ferga nameščena tista gas ročka, ki je bila na zalogi

nej mi prosim en pove razliko med a3ml in a3
A3ML ima kromirane blatnike,kromiran prtlažnik in ima števc (to pač pomeni oznaka ML)
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

automatic_7 napisal/-a:
smejko1 napisal/-a:jah samo za soseda ne moreš vedet kaj je original in kaj ne tko da to da rečeš nekaj kar ima sosede je relativno sej ne da ti vrjamem ampak če je blo kupljeno iz 2. roke nikoli ne veš kaj je blo menjano
no potemtakem je bila ne glede na firmo ferga nameščena tista gas ročka, ki je bila na zalogi

nej mi prosim en pove razliko med a3ml in a3
A3ML ima kromirane blatnike,kromiran prtlažnik in ima števc (to pač pomeni oznaka ML)
ja toti automatik je tut meu števec sam ga je sosed dul vzeu ker je biu neke zlaman al kaj ... za prtljažnik pa nwm
Odgovori