Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

So uni na tisto tamalo lamelo, kaj pa na taveliko lamelo?
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

zankrzan napisal/-a:So uni na tisto tamalo lamelo, kaj pa na taveliko lamelo?
Meni se zdi kr dobra lamela, kar vidim pač iz slik, v živo pa nisem mel še v rokah da bi povedal
Nevem pa kjeri je polini ki ga imam doma, ima tudi kar lepo škatlo za lamelo gor...menda p6 vodno hlajen(kolko je to sigurno pa sam buh zna..)?!?
Uporabniški avatar
smrekca
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: Če Okt 09, 2014 6:56 pm
Kraj: Smast

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a smrekca »

No jz mam eno uprašanje. Zanimajo me vaša mnenja o original ATX-u. Zanima me predvsem kakšne so vozne lastnosti, ter kako prebavlja klance(težave z pregrevanjem...)
TOMOS
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

smrekca napisal/-a:No jz mam eno uprašanje. Zanimajo me vaša mnenja o original ATX-u. Zanima me predvsem kakšne so vozne lastnosti, ter kako prebavlja klance(težave z pregrevanjem...)
mam doma 2 čist orginalna.vozi se bolš ko kak apn težav s pregrevanju nism mev nikoli v brek pa hitro zgubi moč in gre tudi slabše kot pa apn po klancih.
tomos 4 life
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

lahko kdo prilepi link od tega ATX projekta na forumu vem da nekje je oblavleno samo nevem kje. https://www.youtube.com/watch?v=_t2KjgKwHsk
tomos 4 life
Uporabniški avatar
smrekca
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: Če Okt 09, 2014 6:56 pm
Kraj: Smast

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a smrekca »

tomostuner napisal/-a:
smrekca napisal/-a:No jz mam eno uprašanje. Zanimajo me vaša mnenja o original ATX-u. Zanima me predvsem kakšne so vozne lastnosti, ter kako prebavlja klance(težave z pregrevanjem...)
mam doma 2 čist orginalna.vozi se bolš ko kak apn težav s pregrevanju nism mev nikoli v brek pa hitro zgubi moč in gre tudi slabše kot pa apn po klancih.
Aha, no hvala, saj me je zanimalo predvsem kakšne so vozne lastnosti, če bo pa premalo moči bo dobil pa LAMO cilinder :)
TOMOS
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

smrekca napisal/-a:
tomostuner napisal/-a:
smrekca napisal/-a:No jz mam eno uprašanje. Zanimajo me vaša mnenja o original ATX-u. Zanima me predvsem kakšne so vozne lastnosti, ter kako prebavlja klance(težave z pregrevanjem...)
mam doma 2 čist orginalna.vozi se bolš ko kak apn težav s pregrevanju nism mev nikoli v brek pa hitro zgubi moč in gre tudi slabše kot pa apn po klancih.
Aha, no hvala, saj me je zanimalo predvsem kakšne so vozne lastnosti, če bo pa premalo moči bo dobil pa LAMO cilinder :)

mam tut js namen dat lamota na slabše ohranjenga atxa :) pa bi rabu še par delov :)
tomos 4 life
Uporabniški avatar
tomosjakarac
glava cilindra
Prispevkov: 695
Pridružen: Ne Jul 29, 2012 10:32 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosjakarac »

živjo, rabil bi kakšen nasvet varilcev...

nabavljam TIG AC/DC. ogledane imam kitajske aparate od 800-1000€. pa me zanima vaše mnenje, kako se obnesejo za hobi program varjenja. ti aparati vem da se ne bodo pokvarili oz. če se že bodo obstajajo številni servisi, pa še garancija je 2 leti. zanima ne bolj samo varjenje, kako lepo vari...

če ima kdo kakšne izkušnje se priporočam.. ;)

LP Jakob
tomosatx50s
vplinjač
Prispevkov: 451
Pridružen: Če Jun 26, 2014 12:19 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosatx50s »

Za 1400€ ga dobiš novega.ac/dc ,se pravi alu in inox Megaprofi orodje.baje je zakon.mi je povedal tip ki dela v trgovini in si ga lasti.
Uporabniški avatar
tomosjakarac
glava cilindra
Prispevkov: 695
Pridružen: Ne Jul 29, 2012 10:32 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosjakarac »

http://www.varez.si/varilni-aparati/var ... 00P-seriaS

http://www.varesi.si/trgovina/catalog/v ... g-acdc-bmp

izbiram med temi tremi...oz čem podobnim...

1400€ mi je preveč....
Odgovori