Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

dans sn zalaufau automatika ko sn vse na novo skup naredo cilinder , bat ... in jas zakurblam in automatik pod zaugom laufle (brez zauga sploh noče užgat) kak pa izklopim zaug pa ga nekaj zamori pa vgasne včasih laufle tudi brez zauga samo ko daš gas je spet isto ...tak da sem mislim da ne dobi bencina ampak sem spucal fergazer , dizo , menjau fergazer, in je isto mogoč je premala diza ? štrom ? ...kaj druga ? fergazer je pa dellorto 12/14 al ka je ovi navadni za a35 mašine ... prosim za odgovore ker se mi že meša :oops: :D
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5238
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

PiZdeK6_ napisal/-a:dans sn zalaufau automatika ko sn vse na novo skup naredo cilinder , bat ... in jas zakurblam in automatik pod zaugom laufle (brez zauga sploh noče užgat) kak pa izklopim zaug pa ga nekaj zamori pa vgasne včasih laufle tudi brez zauga samo ko daš gas je spet isto ...tak da sem mislim da ne dobi bencina ampak sem spucal fergazer , dizo , menjau fergazer, in je isto mogoč je premala diza ? štrom ? ...kaj druga ? fergazer je pa dellorto 12/14 al ka je ovi navadni za a35 mašine ... prosim za odgovore ker se mi že meša :oops: :D
malo ga pusti laufat
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

airbox maš gor ? pa kulk mas dizo ? če mas orginal dizo pa brez airboxa nebo laufu
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

eh more laufat brez airboxa... men je še vsak, samo ne pač najbolje ampak je delal...
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

diza je 51 in ne nimam airboxa mislite da je to krivo?
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

automatic_7 napisal/-a:
PiZdeK6_ napisal/-a:dans sn zalaufau automatika ko sn vse na novo skup naredo cilinder , bat ... in jas zakurblam in automatik pod zaugom laufle (brez zauga sploh noče užgat) kak pa izklopim zaug pa ga nekaj zamori pa vgasne včasih laufle tudi brez zauga samo ko daš gas je spet isto ...tak da sem mislim da ne dobi bencina ampak sem spucal fergazer , dizo , menjau fergazer, in je isto mogoč je premala diza ? štrom ? ...kaj druga ? fergazer je pa dellorto 12/14 al ka je ovi navadni za a35 mašine ... prosim za odgovore ker se mi že meša :oops: :D
malo ga pusti laufat
se če ga malo pustim laufat pod zaugom pa pol dam gas da zaug gor skoči gre samo glih tolk da v prvi prestavi dobi tričetrt gasa pa opet zamori .. :S
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

PiZdeK6_ napisal/-a:
automatic_7 napisal/-a:
PiZdeK6_ napisal/-a:dans sn zalaufau automatika ko sn vse na novo skup naredo cilinder , bat ... in jas zakurblam in automatik pod zaugom laufle (brez zauga sploh noče užgat) kak pa izklopim zaug pa ga nekaj zamori pa vgasne včasih laufle tudi brez zauga samo ko daš gas je spet isto ...tak da sem mislim da ne dobi bencina ampak sem spucal fergazer , dizo , menjau fergazer, in je isto mogoč je premala diza ? štrom ? ...kaj druga ? fergazer je pa dellorto 12/14 al ka je ovi navadni za a35 mašine ... prosim za odgovore ker se mi že meša :oops: :D
malo ga pusti laufat
se če ga malo pustim laufat pod zaugom pa pol dam gas da zaug gor skoči gre samo glih tolk da v prvi prestavi dobi tričetrt gasa pa opet zamori .. :S
preveč zraka - premalo bencina - premala diza
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

jap tudi sam sem že pomislil na to ,bom ju3 dizo povrtal ko mam 2 navadni doma pa bomo vidli kak bo ..
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

ne delaj tega :lol:
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

klemenm2 napisal/-a:ne delaj tega :lol:

? pri mojem sošolci smo jo prevrtali pa gre ....
Odgovori