Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pich »

PogachnyK napisal/-a:Kaj bolj specificnega?
Bencin zelo dobro ščiti rezervoar pred rjo.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Kamion »

Če tankaš po 3€ ne zaščiti proav nič :twisted:
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
PogachnyK
vplinjač
Prispevkov: 330
Pridružen: So Avg 15, 2009 10:58 am

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a PogachnyK »

Na temu forumu ste ostali samo se drekaci?
Slika
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a si_me »

PogachnyK napisal/-a:Zdravo

Mogoče kdo ve, kako se reče tisti zadevi, ki jo naliješ v rezervoar za gorivo, da ti zaščiti rezervoar pred rjo?
Epoxy smola za rezervarje se dobi.. Dobis pa tudi neko maso rjavordece barve namensko za rezervar v Italiji mislim pa da je mal drazja..
Nekateri prevlecejo tudi z epoxy dvokomponetnim temeljem, ker bencin naj nebi razjedal epoxydnih smol samo js nism nikol tega dal v rezervar lahko da drzi dve leti kaj pa bo cez 10let pa nevem... Proizvajalec nic ne garantira za temeljno..
Pich napisal/-a: Bencin zelo dobro ščiti rezervoar pred rjo.
Tudi js sem tako razmisljal samo obdrzat vedno poln rezervar do vrha je skoraj nemogoce vedno zarjavi na vrhu.. Ne pomaga ce stoji z polnim ker ko se vozis zgoraj zarjavi pa tudi ce planka bencin..
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

PogachnyK napisal/-a:Na temu forumu ste ostali samo se drekaci?
na žalost je večina starih uporabnikov preraslo mopede in niso več v teh vodah ... nova generacija pa sj veš kak so ... vse bi imeli na pladnju, dela se vse na pamet, potem pa jokajo zakaj moj apn ne dela kaj je narobe ... in vsak drugi že "zna" kanale pilit ... sj ne rečem je še kar nekaj mojstrov gor samo tudi ne objavljajo več tako kot včasih ... mislim da se časi forumov tudi počasi iztekajo ...
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Kamion »

No, časi forumov se ne iztekajo, poglej npr. Reddit ;)

Se pa strinjam da se izteka čas tega foruma, ker ni več pravih uporabnikov z znanjem in na splošno v Sloveniji mopedi izginjajo...
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Uporabniški avatar
jerc
vplinjač
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe Avg 09, 2013 2:14 pm
Kraj: Gorenja vas

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a jerc »

Časi forumov se sigurno ne iztekajo, če se mene vpraša je to še zmeraj najboljši način komuniciranja ko pride do neke specifične skupine ljudi (v tem primeru mopedisti v večini tomos). Problem je bolj to, kot je kamion napisal, ni pravih uporabnikov...oz. tisti, ki so imeli kaj za pokazat so pokazali...in sčasoma postane bolj dolgčas, ker ni nič novega za napisat. Pomojem je to tudi posledica tega, ker imamo tu (globalno gledano) zelo majhno skupino ljudi, ki je vezana bolj kot ne samo na Tomos-e...teh pa hočeš-nočeš zmanjkuje (vsaj kakšnih zanimivih). Pomojem bi vse skupaj lahko poživilo, če bi ljudje malo začeli se bolj obračati še na kakšne MZ, Jawa ipd. česar se pri nas tudi še kar najde.
Ampak, se mi zdi tudi, da bi za to bila potrebna sveža kri, mlada generacija, ki pa, vsaj po mojih izkušnjah, se bolj zanima za iTulifone in H&M frizure. Žalostno, a resnično. Pri nas na vasi ne vidim niti enega mulca, ki bi se ukvarjal z mopedi.
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Ampak, se mi zdi tudi, da bi za to bila potrebna sveža kri, mlada generacija, ki pa, vsaj po mojih izkušnjah, se bolj zanima za iTulifone in H&M frizure. Žalostno, a resnično. Pri nas na vasi ne vidim niti enega mulca, ki bi se ukvarjal z mopedi.
Tudi v naši vasi je stvar enaka, vsak mladenič ima obvezno telefon v roki in tapka po njem, večino časa preživijo v soba za računalniki, čez poletne počitnce jih dosti poznam, kateri so se v dveh mesecih pokazali vsega skupa 1 teden na luftu zunaj bajte..... žalostno a resnično.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Šubler
batzajla
Prispevkov: 30
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 3:43 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Šubler »

Zato nas je pa na primorskem več ;)
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a koroman »

k secni pripomorejo ogromno srečanja in če jih ni scena zamira. primorci se lepo trudijo, zdaj je čas da se še štajerci ;)
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Odgovori