Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

lol11 napisal/-a:Evo slika :)
Moja ima samo 3 zobčke ?
http://shrani.si/f/1m/Z0/1RwmA69v/1/img1066.jpg

To imaš stari tip sklopke, torej 3-lamelno, zadnja lamela je pa deljiva oz. iz treh delov, jaz sem do zdaj na vseh dal vse tri cele lamele not pa ni težav nobenih, pa 4 fedre pa zadaj še en pleh, da je bolj na trdo skup zložena, da se ne dogaja to, kar se tebi, da ti je drsela, probaj dat nove lamele pa spucat to vse skup dobro pa zadaj še en pleh, gre bolj na trdo skup ampak pol ne zdrsne kar tako oz. nebi smela več.

Aja, pa probaj dobit drug zobnik ali pa celo sklopko, če še nisi razdiral, ker imaš zelo obrabljen zobnik ;)
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
lol11
auspuh lager
Prispevkov: 23
Pridružen: Če Jul 04, 2013 1:45 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a lol11 »

DaNiLo napisal/-a:
lol11 napisal/-a:Evo slika :)
Moja ima samo 3 zobčke ?
http://shrani.si/f/1m/Z0/1RwmA69v/1/img1066.jpg

To imaš stari tip sklopke, torej 3-lamelno, zadnja lamela je pa deljiva oz. iz treh delov, jaz sem do zdaj na vseh dal vse tri cele lamele not pa ni težav nobenih, pa 4 fedre pa zadaj še en pleh, da je bolj na trdo skup zložena, da se ne dogaja to, kar se tebi, da ti je drsela, probaj dat nove lamele pa spucat to vse skup dobro pa zadaj še en pleh, gre bolj na trdo skup ampak pol ne zdrsne kar tako oz. nebi smela več.

Aja, pa probaj dobit drug zobnik ali pa celo sklopko, če še nisi razdiral, ker imaš zelo obrabljen zobnik ;)
Okej če sem vas prov razumev moram dodat še eno lamelo z zvitim zobčko.Se pravi kupim 1 z ravnim zobčkem in 3 z povitim zobčkem.

lp žan
j-a-n2
auspuh lager
Prispevkov: 4
Pridružen: Če Avg 15, 2013 4:11 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a j-a-n2 »

pozdravljeni sm nov član foruma in nevem pod kero rubriko točno pisat

namreč mam par vprašanj

imam malaguti fiftyja katerega sem sam dosti predelovau

zanima me če je možno brez kakeršne koli dodatne elektronike napajat gel baterijo 12 v z napetostjo iz motorja,namreč rad bi povezal baterijo tako da mi gorijo use luči,žmigavci in trobla neodvisno od delovanja motorja,s tem da ko motor deluje samo polni gel akomulator,hvala za odg
kmet1
batzajla
Prispevkov: 46
Pridružen: Sr Avg 14, 2013 9:28 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a kmet1 »

lol11 napisal/-a:
DaNiLo napisal/-a:
lol11 napisal/-a:Evo slika :)
Moja ima samo 3 zobčke ?
http://shrani.si/f/1m/Z0/1RwmA69v/1/img1066.jpg

To imaš stari tip sklopke, torej 3-lamelno, zadnja lamela je pa deljiva oz. iz treh delov, jaz sem do zdaj na vseh dal vse tri cele lamele not pa ni težav nobenih, pa 4 fedre pa zadaj še en pleh, da je bolj na trdo skup zložena, da se ne dogaja to, kar se tebi, da ti je drsela, probaj dat nove lamele pa spucat to vse skup dobro pa zadaj še en pleh, gre bolj na trdo skup ampak pol ne zdrsne kar tako oz. nebi smela več.

Aja, pa probaj dobit drug zobnik ali pa celo sklopko, če še nisi razdiral, ker imaš zelo obrabljen zobnik ;)
Okej če sem vas prov razumev moram dodat še eno lamelo z zvitim zobčko.Se pravi kupim 1 z ravnim zobčkem in 3 z povitim zobčkem.

lp žan


da!
lol11
auspuh lager
Prispevkov: 23
Pridružen: Če Jul 04, 2013 1:45 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a lol11 »

Zdravo

Imam še eno vprašanje kateri navoj je v sklečki za kuplengo,ker na magnetu je levi zdej tukaj pa nevem.

LP žan
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

lol11 napisal/-a:Zdravo

Imam še eno vprašanje kateri navoj je v sklečki za kuplengo,ker na magnetu je levi zdej tukaj pa nevem.

LP žan
Na šalčki je levi navoj, da se neboš presilil zraven, če nisliš, da je desni :D
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
lol11
auspuh lager
Prispevkov: 23
Pridružen: Če Jul 04, 2013 1:45 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a lol11 »

DaNiLo napisal/-a:
lol11 napisal/-a:Zdravo

Imam še eno vprašanje kateri navoj je v sklečki za kuplengo,ker na magnetu je levi zdej tukaj pa nevem.

LP žan
Na šalčki je levi navoj, da se neboš presilil zraven, če nisliš, da je desni :D
Zdravo

Aha jaz sem ga pa desno vrtev in zdaj se vrti in se ne odvije.Mi lahko kdo pove kja naj naredim ali bi bila dobra ideja če bi matico presekav z zvijačem in salčko snev dol.

lp žan
kmet1
batzajla
Prispevkov: 46
Pridružen: Sr Avg 14, 2013 9:28 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a kmet1 »

Navoj si zjebal,da probaj presekati matico ali jo pa s klesam prim pa ven vleci in odvijaj v levo,mogocw bo prijelo mavoj!

L.pd
lol11
auspuh lager
Prispevkov: 23
Pridružen: Če Jul 04, 2013 1:45 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a lol11 »

Zdravo

Okej bom probav odsekat ker drugač ne gre.Me pa skrbi da sem kej blajerco uniču.


lp žan
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

lol11 napisal/-a:Zdravo

Okej bom probav odsekat ker drugač ne gre.Me pa skrbi da sem kej blajerco uniču.


lp žan
Skoraj sigurno si jo uniču če si posnel navoj ;)
Odgovori