Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
tjaz051
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: So Apr 13, 2013 10:20 pm
Kraj: blizu škofje loke :D

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tjaz051 »

apnjkar napisal/-a:
Kamion napisal/-a:Težko se popravi, če se je magnet zavrtel...
ja magnet bom mogu itak menjat ker ga je cist zjebal :x . kajlo je pa mal zategnil na eno stran zdej pa nevem kako bi to popravu ce se sploh da kaj nardit :(



meni so tako svetovali:
1. z pilo spilis kajlo do gredi
2. prevrtas z enim majhnim svedrom.

probaj :)
apnjkar
batzajla
Prispevkov: 30
Pridružen: Pe Feb 05, 2010 10:15 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a apnjkar »

Kamion napisal/-a:Težko, najlažje je menjati gred, ali pa razprešati in zamenjati tisti del z konusom za magnet.

LP M
jooj ravno pred 2 dnem se skup sestavu mašino ker sem menjal semeringe in ležaje pa sploh nisem opazu, da je kajla zjebana pol sm zalaufu in je uzgau sam ko dam pa gas pa sam trokira in nima moči . tud če bi s cist majhnim svedrom mal not zavrtou pa ga odlomu tko ko naj bi bla kajla nebi pomagal ?
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

apnjkar napisal/-a:
Kamion napisal/-a:Težko, najlažje je menjati gred, ali pa razprešati in zamenjati tisti del z konusom za magnet.

LP M
jooj ravno pred 2 dnem se skup sestavu mašino ker sem menjal semeringe in ležaje pa sploh nisem opazu, da je kajla zjebana pol sm zalaufu in je uzgau sam ko dam pa gas pa sam trokira in nima moči . tud če bi s cist majhnim svedrom mal not zavrtou pa ga odlomu tko ko naj bi bla kajla nebi pomagal ?
seveda bi šlo... samo zakaj bi svedr notr odlomu ? je res da je močna kajla pol sam škoda svedra :D
apnjkar
batzajla
Prispevkov: 30
Pridružen: Pe Feb 05, 2010 10:15 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a apnjkar »

nevem kaj bi lohk druzga dau tja not kot da svedr odlomim ? ker to bo mal globle kot pa ta kajla kot je zdej notr in nic lazjega ko da svedr not pustim :D razn če ma kdo kaksno bolso idejo kako nardit ?
jalen
zariban cilinder
Prispevkov: 138
Pridružen: Če Avg 16, 2012 8:26 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a jalen »

ma ce mas doma kaksn tak mehek sveder ki se takoj zvije in ga ni skoda lahko to naredis.
tjaz051
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: So Apr 13, 2013 10:20 pm
Kraj: blizu škofje loke :D

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tjaz051 »

ja sej ko bos mal prevrtal se bo po vsej vrjetnosti tud kajla zacela vrtet in bo sla zlahka ven(tak je blo pr meni) in mi sploh ni blo treba lukne vrtat.

l.p
apnjkar
batzajla
Prispevkov: 30
Pridružen: Pe Feb 05, 2010 10:15 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a apnjkar »

tjaz051 napisal/-a:ja sej ko bos mal prevrtal se bo po vsej vrjetnosti tud kajla zacela vrtet in bo sla zlahka ven(tak je blo pr meni) in mi sploh ni blo treba lukne vrtat.

l.p
kaj si pa dal pol v luknjo ?
tjaz051
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: So Apr 13, 2013 10:20 pm
Kraj: blizu škofje loke :D

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tjaz051 »

Jaa nc nism dal nazaj sam tko sm spilu,da ne mire magneta zjebat ker en se mi je ubrnu in ga je cist notr zjenalo,drgac mam pa zdej brezxkajle,sej itak pomers tam da sta crtici pokriti,pa itak je magnet sami da cen :) trira magnet
tjaz051
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: So Apr 13, 2013 10:20 pm
Kraj: blizu škofje loke :D

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tjaz051 »

Kajla sam centrira magnet*
gogiiiii
vplinjač
Prispevkov: 314
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:10 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a gogiiiii »

Zanima me če apn6 zadnje kolo z debelejšimi špicami zdrži približno 8 konju ali bi bilo potrebno menjati za kakšnega drugega?
Odgovori