Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

brrm napisal/-a:ne vem zakaj ima Pata pod nickom napisano nabijač če Kamion celi čas piše stvari ki pomoje nikogar ne zanimajo kot to koliko uporabnikov je že na forumu.

LP
nabijalnik ? :D ne bit tko kritičn ...
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pata »

brrm napisal/-a:ne vem zakaj ima Pata pod nickom napisano nabijač če Kamion celi čas piše stvari ki pomoje nikogar ne zanimajo kot to koliko uporabnikov je že na forumu.

LP
Tale naziv sem prejel pred 2 leti se mi zdi... Ko sem se delal še malo pametnega pa nič vedel. Saj veš otrok ki vstopi v internetni svet, in ne ve pravil,obnašanja itd... Takrat sem bil jezen na admina (aljo69), sedaj ga pa razumem. Pa saj če pogledamo ko pridejo novi uporabniki na forum pa da so še malo majnši saj zmeri samo nabijajo neki pa se delajo pametne... oseb nebom imenoval. Ampak tudi priznam par mesecev ko sem prišel na forum sem bil tak... Sedaj pa kolikor se le da pomagam kar zares vem ampak tudi izredno malo napišem... enkrat na teden mogoče kaj objavim. Pregledam pa še zmeri forum usak dan ! Ker se ga nikoli ne naveličam. Tko da ja če admin zbriše tisti naziv nabijač okej ne bom imel nič proti ampak tudi če ga pusti mu ne zamerim ker sem se ga kar navadil :lol:

Drugače brrm tole bom uzeu kot pozitivno da si mislil zakaj imam jaz tak naziv. Hvala.

Lep večer vsem se oproščam za manjši roman. ;)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Tadi
vplinjač
Prispevkov: 480
Pridružen: Pe Feb 18, 2011 5:31 pm
Kraj: Sevnica

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Tadi »

Ravnokar so mi očala rešila oko, sem pilil cilinder in se je nastavek odlepil in mi direkt proti očesu priletu.
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

No jaz pa moram povedat, da odkar sem začekl sestavlat kao d6, pač bodo plastike od d6 pa okvir in te zadeve, razen mašino bom dal gor z e90 cly 100ccm, pri kateri mi je vid napilil zadevo in uredil ostale stvari, no danes mi je ratalo zaštartat to mašino gor je pvl in pa mikuni 28, zadeva ima neverjetno odzivnost in pa fenomenalni zvok :D to je to, ko pa bom začel skup zlagat pa bom objavil v projetku, ker delam to bolj počasi, nimam časa pravega zraven ruskega turnusa in pa moje šefice :D
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
gogiiiii
vplinjač
Prispevkov: 314
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:10 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a gogiiiii »

:)
Slika
janez.tatra
kriva felna
Prispevkov: 72
Pridružen: Po Feb 25, 2013 10:57 pm
Kraj: novo mesto-podgurje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a janez.tatra »

je mogoče že kdo šu z apn-jem iz novega mesta v koper?,ker mam namen it pa nevem kuk bo te kej kilometrov pa čas potovanja
akasa
vplinjač
Prispevkov: 444
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 4:59 pm
Kraj: bliz krškega

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a akasa »

Po google maps je prbiližno 180km ;) brez avtocest seveda in dobre 3 ure če se voziš po omejitvah (z apnko zihr ne :lol: )
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

janez.tatra napisal/-a:je mogoče že kdo šu z apn-jem iz novega mesta v koper?,ker mam namen it pa nevem kuk bo te kej kilometrov pa čas potovanja
Žugelj pravi: janez ne nori to so jajca hahahha :D
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
a35
glava cilindra
Prispevkov: 579
Pridružen: Sr Sep 12, 2012 11:26 am
Kraj: ljubljana

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a a35 »

če je kdo resen pa da gre res dol proti obali bi se mu prdružu :D jst pa še ene 2 prjatla?
Nemorem reči da nisem JUNKIE, ker sem zasvojen iz TOMOSOM <3
Če negre z majhnim, vzami VEČJE (kladivo)
franc
vplinjač
Prispevkov: 385
Pridružen: Po Maj 06, 2013 3:00 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a franc »

janez.tatra napisal/-a:je mogoče že kdo šu z apn-jem iz novega mesta v koper?,ker mam namen it pa nevem kuk bo te kej kilometrov pa čas potovanja
Če se ti mudi potem to ni pravi način. Drugače pa ni nič posebnega. Jaz sem šel iz Ljubljane na Cres (pa se mi takrat ni zdelo nič posebnega) .
lp
Odgovori