Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
danijel_16
zobnik
Prispevkov: 206
Pridružen: Sr Avg 10, 2011 11:36 pm
Kraj: Ptuj - Haloze

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a danijel_16 »

R.I.P. :cry: :(
bronco
zažgan bat
Prispevkov: 83
Pridružen: Pe Feb 25, 2011 12:25 am
Kraj: Koper

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a bronco »

počivaj v miru :/
Lep pozdrav,
Aleksander
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a pomartin »

škoda ga je blo :cry:
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
bullet44
Mojster
Prispevkov: 692
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:53 pm
Kraj: Ormož

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a bullet44 »

Danes ko sem prišo domov z faxa za ta teden me je doma čakal še "njegov" denar od sprejetega paketa, ki sem mu ga poslal prejšni teden :cry:
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a sales0 »

Jani počivaj v miru! Škoda te je blo, ker kolko sem mel stikov z tabo je blo vedno zanimivo kako rečt!
Moje sožalje vsem prijateljem in njegovim svojcem!
Še včeraj sem mu mail napisal ko sem se vrnil domov, pa mi je vedno takoj odpisal, prejle sem pa šel spet pogledat mail in ni bilo nič od njega!
Potem sem pa šel prebrskat forum in sem videl nekaj groznega!
Upam, da boš našel svoj večni mir in pokoj!



L.p!



Ales!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
irmamajerle
Družina Majerle
Prispevkov: 10
Pridružen: So Jan 07, 2012 8:05 pm

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a irmamajerle »

Pozdravljeni vsi na forumu,
tu Janijeva ati in mami in sestrica. Uspelo nam je priti na "vaš forum" in prebrati žalno knjigo.
Hvala vsem za lepe besede. Z veliko ganjenostjo smo prebrali vaše zapise. Res je bil pošten, priden, delaven, odkrit in zabaven fant. Zelo smo ponosni nanj. Rojen je bil za znanje okoli motorjev. temu je posvečal ogromno časa. Vse popoldneve, vse večere, vse vikende.... Vedno! Že v rani mladosti je spoznal soseda, pooblaščenega serviserja za Tomos, in tam je spoznal orodje, mašine in mehaniko.... Ta serviser mu je podaril kataloge od vseh vrst Tomos motorjev, katere je obvladal 100% - na pamet! Te kataloge je imel za biblijo. Svoje znanje je iz dneva v dan nadgrajeval in izpopolnjeval. Naprej pa že sami veste....
To ga je izredno veselilo in omogogočila sva mu šolanje za avtoserviserja. Žal zaradi nesreče šole ne bo dokončal, a za nas je odličnjak. Prav ničesar novega nisva zvedela o njem, naši pogovori so bili vedno odkriti, pri nas ni bilo skrivnosti... No, kaka je že bila.
Veseli nas, da ste dobro sodelovali, se veliko pogovarjali in izmenjali veliko izkušenj.
Žal našega Janija ni več. Ima pa pri sebi pajac in orodje in če bo kdo potreboval pomoč ali nasvet, mu bo Jani že nekako namignil, kako je prav.
Naj vam ostane v lepem spominu. Starša sva zelo ponosna nanj.
Ati, mami in sestra
baykerkajic
vplinjač
Prispevkov: 261
Pridružen: Sr Avg 11, 2010 9:23 am
Kraj: Radeče

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a baykerkajic »

Iskreno sožalje celi družini :cry:
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

enako. :(
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a tomosak »

enako.. :/
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
Roost.
vplinjač
Prispevkov: 252
Pridružen: Po Apr 25, 2011 1:55 pm
Kraj: CELJE-CENTER
Kontakt:

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a Roost. »

irmamajerle napisal/-a:Pozdravljeni vsi na forumu,
tu Janijeva ati in mami in sestrica. Uspelo nam je priti na "vaš forum" in prebrati žalno knjigo.
Hvala vsem za lepe besede. Z veliko ganjenostjo smo prebrali vaše zapise. Res je bil pošten, priden, delaven, odkrit in zabaven fant. Zelo smo ponosni nanj. Rojen je bil za znanje okoli motorjev. temu je posvečal ogromno časa. Vse popoldneve, vse večere, vse vikende.... Vedno! Že v rani mladosti je spoznal soseda, pooblaščenega serviserja za Tomos, in tam je spoznal orodje, mašine in mehaniko.... Ta serviser mu je podaril kataloge od vseh vrst Tomos motorjev, katere je obvladal 100% - na pamet! Te kataloge je imel za biblijo. Svoje znanje je iz dneva v dan nadgrajeval in izpopolnjeval. Naprej pa že sami veste....
To ga je izredno veselilo in omogogočila sva mu šolanje za avtoserviserja. Žal zaradi nesreče šole ne bo dokončal, a za nas je odličnjak. Prav ničesar novega nisva zvedela o njem, naši pogovori so bili vedno odkriti, pri nas ni bilo skrivnosti... No, kaka je že bila.
Veseli nas, da ste dobro sodelovali, se veliko pogovarjali in izmenjali veliko izkušenj.
Žal našega Janija ni več. Ima pa pri sebi pajac in orodje in če bo kdo potreboval pomoč ali nasvet, mu bo Jani že nekako namignil, kako je prav.
Naj vam ostane v lepem spominu. Starša sva zelo ponosna nanj.
Ati, mami in sestra
Tako lepo kot pa je to napisano pa nič ni. Moram priznat da mi je pritekla solza ko sem tole prebral.

Iskreno sožalje družini Majerle.

Jani mi se pa tko al tko srečamo enkrat tam kjer si zdaj. Počivaj u miru.
Odgovori