New Apn by buhti

Predstavite nam svoj moped
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
TOMOSRIDER
glava cilindra
Prispevkov: 506
Pridružen: Po Sep 07, 2009 8:56 pm
Kraj: Kočevje

Re: New Apn by buhti

Odgovor Napisal/-a TOMOSRIDER »

buhti napisal/-a:Ja imam že lepe izkušnje... Pa še tut temeljno barvo prodajajo v spreju tko da :D
ja pa še to ni nevem kak dnar tok da je majka :D
Stojim ob motorju, točm bencin in mislim na tebe, ko te jebe!
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: New Apn by buhti

Odgovor Napisal/-a buhti »

Sam je pa na vidz en skret anede? :D

Še sosd ko mi ga je prpelu je reku da če bo kdaj zrihtan da mu morm dat en krog do tkt pa je lohk natunnan še kokr tok ampak če bo tok grd se nebo pelou :D
Slika
Uporabniški avatar
TOMOSRIDER
glava cilindra
Prispevkov: 506
Pridružen: Po Sep 07, 2009 8:56 pm
Kraj: Kočevje

Re: New Apn by buhti

Odgovor Napisal/-a TOMOSRIDER »

hja ko jo zrihtaš mu jo nazaj prodej za 150€ haha :lol:

sm ta tip jo je mogu met pa na ornk vlagi da je tok zarustala haha :D
Stojim ob motorju, točm bencin in mislim na tebe, ko te jebe!
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: New Apn by buhti

Odgovor Napisal/-a buhti »

Ah ta 4ka nej bi BAJE tuki ko mam prasko eni cigani dal v zameni za železo, pač recimo od avta kar je ostalo da so pobrali.. in BAJE da so dal v zameno tole 4ko... nwm

Ma da jo prodam za 150€ sm pa res car! :D :twisted:
Slika
Uporabniški avatar
TOMOSRIDER
glava cilindra
Prispevkov: 506
Pridružen: Po Sep 07, 2009 8:56 pm
Kraj: Kočevje

Re: New Apn by buhti

Odgovor Napisal/-a TOMOSRIDER »

lipnika ma pa kr dobrga sm zbrust pa pihnt ga je treba. škoda da na te tanove ne napiše več na dušiuc LIPNIK:D. Pa men ful barvo na krivini topi sm barvou s temperaturno do 600 stopinj :evil:
Stojim ob motorju, točm bencin in mislim na tebe, ko te jebe!
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: New Apn by buhti

Odgovor Napisal/-a z@n »

TOMOSRIDER napisal/-a:lipnika ma pa kr dobrga sm zbrust pa pihnt ga je treba. škoda da na te tanove ne napiše več na dušiuc LIPNIK:D. Pa men ful barvo na krivini topi sm barvou s temperaturno do 600 stopinj :evil:
Te spreji so za en kurac, jst sm ornk pošmerglu avspuh pa use naredu tko k je treba pa se mi je barva kr lušla dol :?
Uporabniški avatar
TOMOSRIDER
glava cilindra
Prispevkov: 506
Pridružen: Po Sep 07, 2009 8:56 pm
Kraj: Kočevje

Re: New Apn by buhti

Odgovor Napisal/-a TOMOSRIDER »

z@n napisal/-a:
TOMOSRIDER napisal/-a:lipnika ma pa kr dobrga sm zbrust pa pihnt ga je treba. škoda da na te tanove ne napiše več na dušiuc LIPNIK:D. Pa men ful barvo na krivini topi sm barvou s temperaturno do 600 stopinj :evil:
Te spreji so za en kurac, jst sm ornk pošmerglu avspuh pa use naredu tko k je treba pa se mi je barva kr lušla dol :?
ja en moj frend je pa kupu ene 2 dni nazaj u merkurju en sprej kao do 650 pa se mu več netopi(on ma tut lipnika pa se mu je s 600 stopinjskim sprejom barva topila) tko da bom piču u merkur po ta sprej kr pol ko mi gre barva dol mi začne čez čas počas krivina pomalem rjavet ;)
Stojim ob motorju, točm bencin in mislim na tebe, ko te jebe!
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: New Apn by buhti

Odgovor Napisal/-a buhti »

z@n napisal/-a:
TOMOSRIDER napisal/-a:lipnika ma pa kr dobrga sm zbrust pa pihnt ga je treba. škoda da na te tanove ne napiše več na dušiuc LIPNIK:D. Pa men ful barvo na krivini topi sm barvou s temperaturno do 600 stopinj :evil:
Te spreji so za en kurac, jst sm ornk pošmerglu avspuh pa use naredu tko k je treba pa se mi je barva kr lušla dol :?
Iz auspuha se ti je barva dol lušla? Verjetno si meu navaden črn sprej, če bi meu pa 600 stopinskega se ti to nebi naredilo, oz. meni se to še nikoli ni nardilo!

Če si pa meu taprav sprej pa nwm zakaj se ti je dol odlušlo, si že neki zajebu...
Slika
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: New Apn by buhti

Odgovor Napisal/-a z@n »

Pobrusu sm use fajn pa sprej je biu 600 stopinjski tko da nevem.... mislm sama se mi ni okrušla sam jitr je šla dol sam da si mal se azdeu ob avspuh pa je sam dol padla
Uporabniški avatar
TOMOSRIDER
glava cilindra
Prispevkov: 506
Pridružen: Po Sep 07, 2009 8:56 pm
Kraj: Kočevje

Re: New Apn by buhti

Odgovor Napisal/-a TOMOSRIDER »

z@n napisal/-a:Pobrusu sm use fajn pa sprej je biu 600 stopinjski tko da nevem.... mislm sama se mi ni okrušla sam jitr je šla dol sam da si mal se azdeu ob avspuh pa je sam dol padla
men pa frendu na tanovih alpinotih je ful barvo topilo s 600 stopinskim par drugim frendom ku majo pa stare šteke pa nč. kaj se tanove tok segrejejo al kaj?? :shock:
Stojim ob motorju, točm bencin in mislim na tebe, ko te jebe!
Zaklenjeno