Cilinder junior i sl

Koliko je kaka stvar vredna?
tomosmania
batzajla
Prispevkov: 36
Pridružen: Sr Apr 06, 2011 8:10 pm

Re: Cilinder junior i sl

Odgovor Napisal/-a tomosmania »

Cene so visoke, gus pa ni prav dosti vreden mar ne. Stvar pač ni tako pogosta in sam sem mnenja, da kdor ni sposoben stisnit 100e za junior 40 mm, si ga pa že ne želi dovolj oz. potem tudi nima denarja da sploh obnovi ta prelep kros motorček.
Za vse ostale je pa 30€ ali manj replicirano srbsko/tai "sranje", ki popolnoma ustreza zahtevam APNov, BTjev in ATxev.

Srečno v 2014.
Uporabniški avatar
folc
auspuh
Prispevkov: 818
Pridružen: So Okt 29, 2011 7:42 pm
Kraj: okolica Idrije

Re: Cilinder junior i sl

Odgovor Napisal/-a folc »

Ruzo napisal/-a:
folc napisal/-a:a te se sampanc drzi?. jest sm dau za original junior 39-20€. in res to je zlo precenjeno kot govoris. kukr vem med cilindre niso mesal 17karatnega zlata
Ko ga boš za 20eur prodajal naprej mi prosim sporoči, ga vzamem. Ali mogoče cena potem slučajno ne bo več taka? :lol:

38mm Junior se je nazadnje prodal za malo pod 200eur kolikor je meni znano. Ampak je pač kupec vedel kaj hoče, odkartal denar in se z nasmeškom odpeljal. Ker on in še kdo od nas ve, da ti 38mm Juniorja pač ne mečejo za 20eur v hrbet.

Meni je vseeno, povem po kakšnih cenah se trenutno te stvari v SLO prodajajo (in tudi prodajo, da ne bo pomote). Vi si pa lahko naprej zatiskate oči in kupujete navidezne cilindre za 20eur. ;) Vrednosti pa pišem zato, ker se najdejo razni junaki, ki tako stvar kupijo na tak način (Ja sej več od 50eur pa ni vreden, ti dam 40eur), naslednji dan se pa pojavi na bolhi za realno vrednost (ponavadi še kak eur višje).

P.S: Nekdo je tudi na tem forumu iskal originalen cilinder za njegovega Juniorja kar nekaj časa. Njega vprašajte kakšna je njegova vrednost, oz. koliko bi dal zanj.
ga pa ne prodam :) sem iskal juniorja, fejk da bi ga pilu, in sm ne vede kupu original.
dizel sploh ne! :)
Odgovori