Cifre na mašini in gruštu niso enake

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5238
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Cifre na mašini in gruštu niso enake

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Tilen napisal/-a:Meni tisto nekaka kovina cudna deluje,moped je 2002l Ni ta novejsi ko imajo prav tako nalepko
tisto "nalepko" moreš pazit ker ko se ti prepogne je velika verjetnost da bo tam počla, sicer pa nima neki veze ta reč važne so številke to nalepko lahko neseš u roki tja in rečeš da ti je odpadla
Starie
zobnik
Prispevkov: 163
Pridružen: Ne Sep 19, 2010 8:11 pm

Re: Cifre na mašini in gruštu niso enake

Odgovor Napisal/-a Starie »

Nosilec motorja je privarjen na okvir. Desnega na zvaru dol odrežeš in novega dobro privariš.
Pametno je še celoten moped pobarvat in ostanke pri varjenju očistit, da ima celovit izgled.

Sicer je zgoraj napisana metoda nezakonita in se je ne sme uporabljati. Lahko pa se (moralno) uporabi pri restavriranju in obnovi vozila, ker so določeni deli močno zarjaveli (pregniti) in jih je potrebno zamenjati z nadomestnimi.

Okrog leta '96 so ukinili tablice in začeli stavit te nalepke gor, ki se zelo rade tudi odlepijo ali poškodujejo.
Uporabniški avatar
Tilen
zobnik
Prispevkov: 150
Pridružen: Če Jan 12, 2012 1:34 am

Re: Cifre na mašini in gruštu niso enake

Odgovor Napisal/-a Tilen »

Te nalepke so en velik problem,moja je unicena od pranja,stevilka je pa utisnjena spredaj in to v barvo,ce motor postriham je enostavno brez cifer,kar mi pa nic ne pomaga tudi ce imam paperje,tako da prometno in grust lahko samo prodam za zelezo
Odgovori