e90 ali 15 slc vilice na apn

Vse kar se tiče mopedov
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: e90 ali 15 slc vilice na apn

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

nared distančnik pa e90 gor :) bo pravi čoper :D
tomosdirkač
zariban cilinder
Prispevkov: 107
Pridružen: Če Mar 24, 2011 4:29 pm

Re: e90 ali 15 slc vilice na apn

Odgovor Napisal/-a tomosdirkač »

ja sej to sem mislil :) samo bi mogel dobit tudi blatnik od e90, ki ima drugačne nosilce kot od štirke :roll:
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: e90 ali 15 slc vilice na apn

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

tomosdirkač napisal/-a:ja sej to sem mislil :) samo bi mogel dobit tudi blatnik od e90, ki ima drugačne nosilce kot od štirke :roll:
nosilcev ni težko nardit :)
tomosdirkač
zariban cilinder
Prispevkov: 107
Pridružen: Če Mar 24, 2011 4:29 pm

Re: e90 ali 15 slc vilice na apn

Odgovor Napisal/-a tomosdirkač »

aljo69 napisal/-a:
tomosdirkač napisal/-a:ja sej to sem mislil :) samo bi mogel dobit tudi blatnik od e90, ki ima drugačne nosilce kot od štirke :roll:
nosilcev ni težko nardit :)
še bolše bi blo če bi dobil cel blatnik od e90 :D
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: e90 ali 15 slc vilice na apn

Odgovor Napisal/-a macula »

Prednji blatnik od e90 je težko dobit, ker jih je večina spredaj pokrivljenih. Skoraj bi si upal rečt da dobiš prej od juniorja orig. cilinder kot pa cel prednji blatnik od e90. Uporabnik jkanoni ga išče že kakšno leto. Kaj pa če bi od BT vilce dal spredaj, so precej podobne elektronikovim, vsej po obliki, pa krajše so.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
tomosdirkač
zariban cilinder
Prispevkov: 107
Pridružen: Če Mar 24, 2011 4:29 pm

Re: e90 ali 15 slc vilice na apn

Odgovor Napisal/-a tomosdirkač »

macula napisal/-a:Prednji blatnik od e90 je težko dobit, ker jih je večina spredaj pokrivljenih. Skoraj bi si upal rečt da dobiš prej od juniorja orig. cilinder kot pa cel prednji blatnik od e90. Uporabnik jkanoni ga išče že kakšno leto. Kaj pa če bi od BT vilce dal spredaj, so precej podobne elektronikovim, vsej po obliki, pa krajše so.
ja ma finta je v tem da mam spredno feltno od Sl-a in potem rabim al e90 vilice ali SLC :( . Zdaj e90 vilce že mam , sam kot si ti rekel da ni mogoče dobit blatnika neve,m kaj naj storim.... kakšna je razlika med apn in e90 blatnikom ?? Bt vilce bi dal če bi hotel disk :?
lp.
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: e90 ali 15 slc vilice na apn

Odgovor Napisal/-a macula »

Jaz imam na specjalki BT vilce pa prednji boben od e90. Sej moraš samo na novo izdelati tisti ploščati nosilec ki preprečuje da bi se zavora zavrtela ob zaviranju. pa nov nastavek za bovden. Nevem, lahko da paše tudi direkt, ker jaz sem kar novo izdelal.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
RUNNER
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Po Nov 19, 2012 8:41 pm

Re: e90 ali 15 slc vilice na apn

Odgovor Napisal/-a RUNNER »

Tisti nosilec da se ne zavrti zavora naredis v 5 minutah in na ta nosilec lahko das gor se nosilec za zajlo...lahko das vilce od e90 gor,malo je sicer pol visji odspredaj samo je pa uzitek ko prve 4 brzine grejo po zadnji :lol:
tomosdirkač
zariban cilinder
Prispevkov: 107
Pridružen: Če Mar 24, 2011 4:29 pm

Re: e90 ali 15 slc vilice na apn

Odgovor Napisal/-a tomosdirkač »

RUNNER napisal/-a:Tisti nosilec da se ne zavrti zavora naredis v 5 minutah in na ta nosilec lahko das gor se nosilec za zajlo...lahko das vilce od e90 gor,malo je sicer pol visji odspredaj samo je pa uzitek ko prve 4 brzine grejo po zadnji :lol:
ma kaj ti maš od e90 mašino gor?? jst bom mel od Slc-ja :)
tomosdirkač
zariban cilinder
Prispevkov: 107
Pridružen: Če Mar 24, 2011 4:29 pm

Re: e90 ali 15 slc vilice na apn

Odgovor Napisal/-a tomosdirkač »

macula napisal/-a:Jaz imam na specjalki BT vilce pa prednji boben od e90. Sej moraš samo na novo izdelati tisti ploščati nosilec ki preprečuje da bi se zavora zavrtela ob zaviranju. pa nov nastavek za bovden. Nevem, lahko da paše tudi direkt, ker jaz sem kar novo izdelal.
ja sam jst mam že od e90 vilce doma tko da brez veze da bi kupoval od bt-ja . bi se dalo predelat blatnik od apn-ja da bi pasu gor??
lp.
Odgovori