Tomos AlPiNo

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
Uporabniški avatar
Jabux
vplinjač
Prispevkov: 356
Pridružen: Po Mar 05, 2012 10:59 am
Kraj: Ljubljana

Re: Tomos AlPiNo

Odgovor Napisal/-a Jabux »

glavca1 napisal/-a:haha motor rabm :mrgreen: bicikl pa tut mam tk de ni problema. Sam nevem če je lipnik tih izpuh :? Kolkr sm slišov, nej bi se fejst dru. Mene sicer to ne mot, ampak celo vas pa najbrž bi, ker se vozm vsak dan ;)
Lipnik se nič kaj ne dere... :roll:
Uporabniški avatar
glavca1
zažgan bat
Prispevkov: 93
Pridružen: To Jun 04, 2013 11:59 am
Kraj: Dolenjska

Re: Tomos AlPiNo

Odgovor Napisal/-a glavca1 »

Jabux napisal/-a:
glavca1 napisal/-a:haha motor rabm :mrgreen: bicikl pa tut mam tk de ni problema. Sam nevem če je lipnik tih izpuh :? Kolkr sm slišov, nej bi se fejst dru. Mene sicer to ne mot, ampak celo vas pa najbrž bi, ker se vozm vsak dan ;)
Lipnik se nič kaj ne dere... :roll:
Kako da ne. Sej je odprt auspuh. Če je res bolj tihe sorte ga kupim takoj, ko mi original prerjavi :twisted:
_____________Tomos AlPiNo 2009_____________
->če nekaj deluje, razstavi in ugotovi zakaj.
Uporabniški avatar
Jabux
vplinjač
Prispevkov: 356
Pridružen: Po Mar 05, 2012 10:59 am
Kraj: Ljubljana

Re: Tomos AlPiNo

Odgovor Napisal/-a Jabux »

glavca1 napisal/-a:
Jabux napisal/-a:
glavca1 napisal/-a:haha motor rabm :mrgreen: bicikl pa tut mam tk de ni problema. Sam nevem če je lipnik tih izpuh :? Kolkr sm slišov, nej bi se fejst dru. Mene sicer to ne mot, ampak celo vas pa najbrž bi, ker se vozm vsak dan ;)
Lipnik se nič kaj ne dere... :roll:
Kako da ne. Sej je odprt auspuh. Če je res bolj tihe sorte ga kupim takoj, ko mi original prerjavi :twisted:
Kogar koli tukaj okoli poznam z lipnikom vem, da se nikomur tako ne dere... Drugače pa poglej kakšen posnetek na youtube pa boš videl (vem, da je vseeno malo drugače v živo samo vseeno se opazi, da ni glasen)
Uporabniški avatar
glavca1
zažgan bat
Prispevkov: 93
Pridružen: To Jun 04, 2013 11:59 am
Kraj: Dolenjska

Re: Tomos AlPiNo

Odgovor Napisal/-a glavca1 »

evo en mali update :mrgreen:
danes se je krajšalo bat za ~2mm, potem pa spoliral izpušni kanal, kolikor sem pač mogel sem povečal sesalno cev (samo na začetku) in spucal izpuh. Se kar pozna na pospešku 8-) Prejšnji teden pa sem kupil zadnjo LED luč (belo), za katero sem najprej mislil, da bo štop luč, ampak sem se premislil in jo dal kod pozicijo zadaj :D
Izgleda tako:
19062013652.jpg
Je pa točno tale:
http://www.lampa.it/en/prod-847-2282-41 ... 21w%29.asp
_____________Tomos AlPiNo 2009_____________
->če nekaj deluje, razstavi in ugotovi zakaj.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos AlPiNo

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

ledica ne paše pomoje ... ni tolk razpršena svetloba ampak bol točkovno tistih 3 cm kar mi ni ušeč
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5238
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tomos AlPiNo

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

aljo69 napisal/-a:ledica ne paše pomoje ... ni tolk razpršena svetloba ampak bol točkovno tistih 3 cm kar mi ni ušeč
tud meni, zato jo dej raje na štop luč :)
Uporabniški avatar
glavca1
zažgan bat
Prispevkov: 93
Pridružen: To Jun 04, 2013 11:59 am
Kraj: Dolenjska

Re: Tomos AlPiNo

Odgovor Napisal/-a glavca1 »

automatic_7 napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:ledica ne paše pomoje ... ni tolk razpršena svetloba ampak bol točkovno tistih 3 cm kar mi ni ušeč
tud meni, zato jo dej raje na štop luč :)
Če bi jo dal za bremz luč, bi bla podnevi skoraj da nevidna, ker pozicija tako močno sveti :roll: Bom še to enkrat poslikal da boste točno vidli. Bi blo pa 100postov boljše, če bi dobil uno ki razprši svetlobo, ta pa naravnost sveti. Ne vem no. Men je še kar všeč :D
_____________Tomos AlPiNo 2009_____________
->če nekaj deluje, razstavi in ugotovi zakaj.
ctxe90
zobnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Apr 02, 2013 6:42 pm

Re: Tomos AlPiNo

Odgovor Napisal/-a ctxe90 »

fantje nevem kva mate to men samo z 38l batom lipnikom in dellorto sha14/12 ter orihinalnimi prenosi leti 75-80km/h brez blema z rakitne se mi je pa šteuc ustavu v omejilc :P
tudi najpreciznejši stroj rabi mazanje !
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Tomos AlPiNo

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

Pol se pa zbudiš s prstom v riti...80 ne gre kar tako
koti
kriva felna
Prispevkov: 68
Pridružen: To Jan 25, 2011 4:04 pm

Re: Tomos AlPiNo

Odgovor Napisal/-a koti »

ctxe90 napisal/-a:fantje nevem kva mate to men samo z 38l batom lipnikom in dellorto sha14/12 ter orihinalnimi prenosi leti 75-80km/h brez blema z rakitne se mi je pa šteuc ustavu v omejilc :P
Men gre s tem setupom komaj 60km/h!
Odgovori