honda cr 125

Koliko je kaka stvar vredna?
Uporabniški avatar
shell
batzajla
Prispevkov: 43
Pridružen: Pe Mar 26, 2010 10:00 pm

Re: honda cr 125

Odgovor Napisal/-a shell »

ja tu pa 100% ja sam jst recmo k nebom tekmovou bom mu sam tko mau za na kros progo pa mau tko se vozt na kok cajta bo treba kej bat menavat pa olje pa zobnike ketne ...?
aja kolk časa pa se kej vozš ss enim tankom verjetn d kar dost popije???
Uporabniški avatar
janim8
R.I.P.
Prispevkov: 910
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 8:46 am
Kraj: кσčєνנє ghetto 1330

Re: honda cr 125

Odgovor Napisal/-a janim8 »

shell napisal/-a:ja tu pa 100% ja sam jst recmo k nebom tekmovou bom mu sam tko mau za na kros progo pa mau tko se vozt na kok cajta bo treba kej bat menavat pa olje pa zobnike ketne ...?
aja kolk časa pa se kej vozš ss enim tankom verjetn d kar dost popije???
ja sej js tut ne tekmujem,po njivah se gonš pa je :) pa šuma trance B)
bat menjaš takrat ku je pr konci,tu je ponavadi 30-40 ur teranja,kolega je menjou u yz 125po 60 urah pa je bat biu še čis lep ampak ga je useen zamenjou,ni tvegou,sej noben nebi ;) verigo enkrat letno,al pa enkrat nna 2 leti oz. 2 sezone ... večkrat jo boš podmazou dle bo držala,ku ga opereš obvezno namaži verigo!
olje kr je 2t in ne rabi ola iz menjalnika za podmazovanje bata in useh teh delou se ga menja na eno leto,pr 4t je pa dobr menjat 2x letno oz. 2x na sezono ...
kuk žre ?? bom raj tihu ... :D
prodam razne dele za TOMOS! info: majerlejani@gmail.com

Če hočš met konje jih boš mogu futrat :)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: honda cr 125

Odgovor Napisal/-a filius »

Kaj pa CRF 150 si kej gledal, pije manj, ne rabš 2taktola, zvok ma lepši vsaj meni osebno, edni kar je je manjša od 125-ke... Je ko ena 85, samo če nisi navajen je ti čisto dovolj za začetek...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
janim8
R.I.P.
Prispevkov: 910
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 8:46 am
Kraj: кσčєνנє ghetto 1330

Re: honda cr 125

Odgovor Napisal/-a janim8 »

filius napisal/-a:Kaj pa CRF 150 si kej gledal, pije manj, ne rabš 2taktola, zvok ma lepši vsaj meni osebno, edni kar je je manjša od 125-ke... Je ko ena 85, samo če nisi navajen je ti čisto dovolj za začetek...
močna in velika je prbližno isto ko 80-85ccm 2t
prodam razne dele za TOMOS! info: majerlejani@gmail.com

Če hočš met konje jih boš mogu futrat :)
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: honda cr 125

Odgovor Napisal/-a golnar »

za vse k so 15+ mora bit 125. 80 oz 150 je tk tk. premejhn motor, pa tut 125 se da zadost lepo pelat tut brez ksnih izkusenj
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
shell
batzajla
Prispevkov: 43
Pridružen: Pe Mar 26, 2010 10:00 pm

Re: honda cr 125

Odgovor Napisal/-a shell »

jah no sej jst bom zdej 17 sam je pa tut res da nism glih nevem kok velk .

sam neki me še zanima k bom šou sprobat k bom kupvou a to se isto voz k tomos al te hitr na zadno fukne ? mism a ito hitro spustim kuplngo kot pri tomosu al počasnej ?
Uporabniški avatar
silvo_xd
auspuh
Prispevkov: 875
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 5:42 pm
Kraj: poljčane

Re: honda cr 125

Odgovor Napisal/-a silvo_xd »

shell napisal/-a:jah no sej jst bom zdej 17 sam je pa tut res da nism glih nevem kok velk .

sam neki me še zanima k bom šou sprobat k bom kupvou a to se isto voz k tomos al te hitr na zadno fukne ? mism a ito hitro spustim kuplngo kot pri tomosu al počasnej ?
to je vsakiga strah ja z takim gasom ko štirki speli zmerno ne nike do kraja mene je blo prvič strah ko sn pelau 125 pa pol vidiš da gre fajn pa sam gas :D
flyboy
zobnik
Prispevkov: 185
Pridružen: So Mar 27, 2010 5:19 pm

Re: honda cr 125

Odgovor Napisal/-a flyboy »

pri krosih je malo zavajoče, ker je bolj tako, da do polovice gasa gre tako narahlo, ko pa pride do nekje polovice obratov pa te vtrga. v bistvu je to skoraj pri vseh navitih 2t mašinah
Uporabniški avatar
shell
batzajla
Prispevkov: 43
Pridružen: Pe Mar 26, 2010 10:00 pm

Re: honda cr 125

Odgovor Napisal/-a shell »

kolk pa pride kej cela generalna kolk kej pride dnara use skup?
Uporabniški avatar
shell
batzajla
Prispevkov: 43
Pridružen: Pe Mar 26, 2010 10:00 pm

Re: honda cr 125

Odgovor Napisal/-a shell »

zanima me kaj bi vi uzel na mojmu mestu k se še odločam pa se ne morem odločit zaenkrt mi je nekok najbl honda ušeč

kaj pa kawasaki suzuki ktm husqvarna yamaha a je to use podobna kvaliteta al kaj? aja pa za servise pa dele in vzdrževanje nasploh kir je najbl ugoden?
Odgovori