APN6- projekt obnove.

Predstavite nam svoj projekt
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: APN6- projekt obnove.

Odgovor Napisal/-a filius »

Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
MrSonY
zažgan bat
Prispevkov: 93
Pridružen: To Jun 29, 2010 11:08 pm
Kraj: Vodice

Re: APN6- projekt obnove.

Odgovor Napisal/-a MrSonY »

no na ta moped sm nažalost pozabu sicer pa ja moped laufa že kšn mesc pa pou pred kratkim je bla menana sklopka pa šalca in pa v delortotu 85 diza z 1 žičko z mopedom sm zadovoln čeprou bi rt še na hitrosti dubu ker na zadne k me je štopu filius je šou 80 km/h :cry: ... slike bo naložil filius ker nimam nobenih pametnih... :|
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: APN6- projekt obnove.

Odgovor Napisal/-a filius »

Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
MrSonY
zažgan bat
Prispevkov: 93
Pridružen: To Jun 29, 2010 11:08 pm
Kraj: Vodice

Re: APN6- projekt obnove.

Odgovor Napisal/-a MrSonY »

No rabm nekj pomoči pri tem motorju...
Prvo bi prosu da se temo prenese pod drugo okence predvidevam da bolj paše med moj moped glede na to kakšne projekte imate vi kakšen je pa to ki ga sploh ni nekega velikega...
Imam en problem. Na mopedeu sem zamenjal vse dihtunge sepravi pod cilindrom pod glavo fergazer ampak na mopedu je še vedno isti problem... zamenjal sem dize od št. 50 pa do 80 in popolnoma z vsem deluje približno enako... nato sem pogruntov da ko imam bencin na odprto zelo slabo teče na rezervi pa odlično sem probal to in stvar je res držala saj štandgas s 75 dizo takoj ko sem dizo zmanšal ker je bil na motorju le zvok "vooo" ko sem pospeševval kot da dobi preveč bencina spet ni držal ne štandgasa ne nič tudi s staro dizo ne... neredil sem že praktično vse amapk motor ne laufa tako kot more pa da se ubiješ... prosim za pomoč mojstri :)

lp.
franc
vplinjač
Prispevkov: 385
Pridružen: Po Maj 06, 2013 3:00 pm

Re: APN6- projekt obnove.

Odgovor Napisal/-a franc »

Kakšni semeringi na glavni gredi?
lp
MrSonY
zažgan bat
Prispevkov: 93
Pridružen: To Jun 29, 2010 11:08 pm
Kraj: Vodice

Re: APN6- projekt obnove.

Odgovor Napisal/-a MrSonY »

moped res kadi ko tank ko je neogret samo olje v mašini je pa skos do maksimuma... imate kakšne izkušnje stem? na 2 motorjih ko so mi shodli semeringi se je moped drugače obnašal... nikamor ni šel in ja štandgasa sicer ni držal vendar tudi sploh sploh ni laufal tako kot se zagre...
franc
vplinjač
Prispevkov: 385
Pridružen: Po Maj 06, 2013 3:00 pm

Re: APN6- projekt obnove.

Odgovor Napisal/-a franc »

Sredinsko tesnilo? (to je meni enkrat "pilo" živce) .
lp
MrSonY
zažgan bat
Prispevkov: 93
Pridružen: To Jun 29, 2010 11:08 pm
Kraj: Vodice

Re: APN6- projekt obnove.

Odgovor Napisal/-a MrSonY »

ja men ga je že 2x in res upam da ne še 3ič kadi res ko tank ampak moped ko laufa na obratih laufa popolnoma normalno ko mi je pa semering spuščal se pa stvar ni pa ni premaknila nikamor... tko da nevem res pa tut olje v mašini mi skos kaže do maksimumaedino ce mi ga res notr vreče samo takrt k je moped iz prestave samo nevidm logike tukej?
MrSonY
zažgan bat
Prispevkov: 93
Pridružen: To Jun 29, 2010 11:08 pm
Kraj: Vodice

Re: APN6- projekt obnove.

Odgovor Napisal/-a MrSonY »

zamenjane vse dihtunge in semeringa na sklopki in elektriki. Motor se slisi da na tesno laufa malo zarad lufta v misini pa to vendar to nebi smela biti ovira pri tem da motor naredi le vooo ko za laufa in noče nič dat od sebe. Je pa še vedno pokadu kot tank ko sem ga zalaufu.
MrSonY
zažgan bat
Prispevkov: 93
Pridružen: To Jun 29, 2010 11:08 pm
Kraj: Vodice

Re: APN6- projekt obnove.

Odgovor Napisal/-a MrSonY »

Neki sm opazu, pr cilindru k ni bil čist zategnen auspuh ampak vsen je bil mi je umes med kurblanjem padla kaplca bencina na tla k sm pogledu je biu ceu auspuh od bencina in sklep da to ni normalno? samo diza v motorju je 75 motor je skor brez filtra za zrak in bencina sezmer tok dobi? Cilinder je lamo s pilinimi kanali laufal mi je že normano eno leto semizdi da z 80 dizo ki je mela žičko notr... prosim za pomoč potrebujem nasvete ker čene bom vse odpelu na odpad ker mi zmankuje živcov na tem motorju...
Odgovori