apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Predstavite nam svoj projekt
Zaklenjeno
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

guma napisal/-a:ka je to zaena kislina? lakvalor al ka je že? :D
haha ne nitro razrečilo! :) lavakol je za en klinac.. barve zgane sploh ne spravi dol :)
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

evo .. mašina je skupaj...vse lepo prpravljeno za montažno na štel ko bo perjat in tunanje cilindra in ostalih stvari.. probal bom še danes vse puše anredit na novo (vilice,nihajke) ter sestavit okvirno ogrodje skupaj in to bo to :) pridejo pa slike od mašince večer gor :)
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Sem si končno ogledal vse slike. Morm rečt da si ornk lotiu zadeve, orodja ter strojev ti pa tut ne primankuje ;D

Le tako naprej.
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

KVAS napisal/-a:Sem si končno ogledal vse slike. Morm rečt da si ornk lotiu zadeve, orodja ter strojev ti pa tut ne primankuje ;D

Le tako naprej.
res je :) + hvala za vspodbudo.. :) dobil sem zagon ker hočem naredit en res FUKJEN moped.. in sem se stvari lotil zelo zelo precizno in natančno ter dobil veliko navdiha na drugih projektih .. ter ru sem dodal še izkušnje iz skuterjev in menim da bi moralo to biti res bomba :) edino pri izpuhu bom rabil nekoliko pomoči za res natanečn izračun ker nekak se tega neznam lotit :)
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

no ce smo ze pri strojih ...

imamo.. 4 cnc stružnice ,2 uns stružnici,1 cnc center, 1 koprino mašino,1 okroglinski brusilni stroj,1 ploskovni brusilni stroj, 2 cnc frezarci (1 je 3d in obedluje po slikah... program napiše sama), 3 normalne resklane univerzalne , eden bohrwerk (30 ton težki tak da si lahko predstavlaš velikost ), vrtalne male in velike, žage do 4 m premela žaiginega lista, itd... :D

pa še premalo prostora je in jih nekaj mašin stoji zunaj pokritih ...

no vrnimo se na zadevo.. evo tukaj so obljubljene slike .. dekl ni spliran dokraja ker se mi ni dalo... in je malo obtolžen od prejšnega lastnika -.-. je pa slika obdelanega zvona (ojačan in še dodatno pobolšan) .. ter danes sem zaključil že prednje vilice ki funkcionirajo res odlično.. :)

to mislim da bo az ta teden vse ker so prazniki...
slike :
311020121454.jpg
311020121456.jpg
311020121455.jpg
311020121453.jpg
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Kaj vztrajnik boš imela ta ali ga imaš namen porezkat dol pa kakšne luknje v njega, da je lažji ?
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

vztrajnika imam 2...eden bo tak kot je, samo da je malo brušen ploskovno , 2 pa bo verjetno še lajšan tako kot si napisal..vendar morem prvo z obema probat kako se bo mašina sploh obnašala :) mašina bo prvo lepo ajnfarana.. nato pa bo odpeljanih nekaj hitrih štartov.. ina nareit servis in ostale izbolšave.. prvo je namen mašino stunat na skoraj maximum.. ter se proba in se pol lahko dodatno še kaj dela oz izbolšava :)
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Aha, drugače pa vredu ruhtaš to zadevo, tudi jaz delam nekaj podobnega, le da bo SL. Šalčko sem jaz uporabil od novega tipa in jo zadaj povaril not pa imam 3 lamelno sklopko z 4mi fedri pa zadaj podloženo in zelo lepo dela. Vztrajnik pa imam tisti tanki z 6timi luknjami fi 23mm mislim da, pa 6 majnih lukenj fi 8 pa še je zaenkrat cel.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

DaNiLo napisal/-a:Aha, drugače pa vredu ruhtaš to zadevo, tudi jaz delam nekaj podobnega, le da bo SL. Šalčko sem jaz uporabil od novega tipa in jo zadaj povaril not pa imam 3 lamelno sklopko z 4mi fedri pa zadaj podloženo in zelo lepo dela. Vztrajnik pa imam tisti tanki z 6timi luknjami fi 23mm mislim da, pa 6 majnih lukenj fi 8 pa še je zaenkrat cel.
ja možnosti je več.. SL cilinder imam samo 1 fi38 tako da ga bom rejši prišparal in bom prvo btjevega za začetek natunal in se z njim poigral ko pa bo vse štimalo pa isti settup preneso na sl :)
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Ja SL-a pa le šparaj ja, takih, kot ga imaš ti jih tako rekoč ni več. V glavenm, le voljno naprej !
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Zaklenjeno