avtomatic a35 gred in airsal

Predelave pogonske sile mopeda
Odgovori
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

avtomatic a35 gred in airsal

Odgovor Napisal/-a si_me »

mene samo zanima koliko zdrži original gred od avtomatica z airsal cilindrom.. je kej tveganja da jo odtrga polomi itd.? kakšna je razlika med original in tisto na cilinder.si al je je navadno kitajsko sranje? :x

hvala za odgovore :)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: avtomatic a35 gred in airsal

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Sime*1995 napisal/-a:mene samo zanima koliko zdrži original gred od avtomatica z airsal cilindrom.. je kej tveganja da jo odtrga polomi itd.? kakšna je razlika med original in tisto na cilinder.si al je je navadno kitajsko sranje? :x

hvala za odgovore :)
zdrži airsal cilinder original gred tista je pa močnejša in kulkr vem ni kitajska .... tista dmp naj bi zdržala okoli 13k RPM ampak za aisral 44 ni potrebe po drugi gredi če ta nima lufta
Uporabniški avatar
aLjo
vplinjač
Prispevkov: 345
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:13 pm
Kraj: Kamnik

Re: avtomatic a35 gred in airsal

Odgovor Napisal/-a aLjo »

Sime*1995 napisal/-a:mene samo zanima koliko zdrži original gred od avtomatica z airsal cilindrom.. je kej tveganja da jo odtrga polomi itd.? kakšna je razlika med original in tisto na cilinder.si al je je navadno kitajsko sranje? :x

hvala za odgovore :)
če je originalna gred brez lufta pol pomoje bi moglo zdržat, una iz cilindra je pa močnejša, z njo si pa loh dost bol zihr da jo nebo odtrgal..
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: avtomatic a35 gred in airsal

Odgovor Napisal/-a si_me »

ja haha ta k je pa zej not pa je lufta da je groza!!! zej ne vem al se mi splača kupit novo na cilinder.si ali staro dat prešat na novo :?
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: avtomatic a35 gred in airsal

Odgovor Napisal/-a filius »

preprešanje te pride okoli 50€, uno pa dobiš za 20€ več
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: avtomatic a35 gred in airsal

Odgovor Napisal/-a si_me »

ja sam to so privatniki ki računajo 50€ moj fotr pač pozna nekoga ki preša tudi te zadeve. sam nvem jst bi imel za vsak primer tisto s cilinder.si ker kadar je kak klanec navzdol ravno takrat ga pritisnem polnega kokr zmore peljat. :D pe že zaradi tega da sm pol brez skrbi da mi je ne utrga :P
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: avtomatic a35 gred in airsal

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Sime*1995 napisal/-a:ja sam to so privatniki ki računajo 50€ moj fotr pač pozna nekoga ki preša tudi te zadeve. sam nvem jst bi imel za vsak primer tisto s cilinder.si ker kadar je kak klanec navzdol ravno takrat ga pritisnem polnega kokr zmore peljat. :D pe že zaradi tega da sm pol brez skrbi da mi je ne utrga :P
tele ti nesme ker zdrži metrakit 47mm od pucha
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: avtomatic a35 gred in airsal

Odgovor Napisal/-a si_me »

kul potem sm se že odloču :D :P
Odgovori