sprednje vilice

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
Uporabniški avatar
jebalara
batzajla
Prispevkov: 25
Pridružen: To Avg 30, 2011 10:27 am
Kraj: Idrija

sprednje vilice

Odgovor Napisal/-a jebalara »

mene pa zanima ali kdo ve katere sprednje vilice so boljše. Ali od stare apn 6 ali od novega Alpino modela? Če jih ima kdo montirane od Alpina na APN 4/6. In če pašejo brez predelav na APN 6?
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: sprednje vilice

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

jebalara napisal/-a:mene pa zanima ali kdo ve katere sprednje vilice so boljše. Ali od stare apn 6 ali od novega Alpino modela? Če jih ima kdo montirane od Alpina na APN 4/6. In če pašejo brez predelav na APN 6?
alpino ma zlo dobre ... pomoje bolše kot 6ka ! jih mam tud sam z nosilcem za disk in glede na to da jih je poštar meu so super !
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: sprednje vilice

Odgovor Napisal/-a Pich »

Poštarski alpino ima zelo dobre, Bt vilice pa so še boljše.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
jebalara
batzajla
Prispevkov: 25
Pridružen: To Avg 30, 2011 10:27 am
Kraj: Idrija

Re: sprednje vilice

Odgovor Napisal/-a jebalara »

http://www.puchshop.de/catalog/fahrwerk ... 49_54.html

kaj pa kakšne izmed teh vilc, je kdo že kaj kupoval slučajno? A bi to sploh pasalo na APN-a?
meni se zdijo zelo podobne, prepričan pa nisem ali bi.
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: sprednje vilice

Odgovor Napisal/-a golnar »

tudi jaz pravim da so btjeve boljše. pri poštarskih alpino z ušesi za čeljust se mi zdi da je kar velik problem ohranjenost, jaz sem jih mnogo videl nevzdrževanih in posledično zjebanih (zlomljeni fedri, blato v vilcah, brez olja, semeringi fertik, lufti, uničeni teleskopi, zvite.... če pa so vredu ohranjene in bile deležne rednega vzdrževanja, so pa solidne.
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Odgovori