Nov bat

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Uporabniški avatar
alen231
kriva felna
Prispevkov: 56
Pridružen: Ne Feb 27, 2011 5:31 pm

Re: Nov bat

Odgovor Napisal/-a alen231 »

TOMOS RULZ napisal/-a:
alen231 napisal/-a:No moj tomos youngster je zaribal zdaj pa nevem kateri bat bi bil najboljši da bi ga kupil tako da prosim za nasvete :D
nerabis kupvat nouga bata...odpri cilinder pa batu mal olja prli p ga prbi na "suh" uzgat
ja sem probal pa deluje samo kako dolgo bo to šlo
Last night I lay in bed looking up at the stars in the sky and I thought to myself, where the heck is the ceiling.
jdivja2
glava cilindra
Prispevkov: 570
Pridružen: Ne Dec 13, 2009 8:52 am
Kraj: Negova

Re: Nov bat

Odgovor Napisal/-a jdivja2 »

klemenm2 napisal/-a:samo sukoki pa v teh pogoji dela še vedno samo 2-5k kilometrov (enim pa v 100 metrih zariba)
ni nujno jaz sem mel v stari apn 4 no3 sukokija in bat je zdržal enih 10-12k km pa ti povem da ko sem razdrl je bil še vredu ampak pol je mašina šla v dele tak da ni sukoki tak slab bat bila paje mešanica 4% stihl vem da je dosti ja samo je pač bil za po goricah pa sem za vsak slučaj delal malo močnejšo mešanico tak da jas nimam slabih izkušenj z sukokijem
največja štajerska laž je To še spijemo pa gremo
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Nov bat

Odgovor Napisal/-a maatej »

jdivja2 napisal/-a:
klemenm2 napisal/-a:samo sukoki pa v teh pogoji dela še vedno samo 2-5k kilometrov (enim pa v 100 metrih zariba)
ni nujno jaz sem mel v stari apn 4 no3 sukokija in bat je zdržal enih 10-12k km pa ti povem da ko sem razdrl je bil še vredu ampak pol je mašina šla v dele tak da ni sukoki tak slab bat bila paje mešanica 4% stihl vem da je dosti ja samo je pač bil za po goricah pa sem za vsak slučaj delal malo močnejšo mešanico tak da jas nimam slabih izkušenj z sukokijem
tud men je na a3 lavfov 2leti vsak dan (okol 4k km) :) brez problema in nč ga nisem ulavfov, skos gas do konca :lol:
Odgovori