Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
TOMOSRIDER
glava cilindra
Prispevkov: 506
Pridružen: Po Sep 07, 2009 8:56 pm
Kraj: Kočevje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a TOMOSRIDER »

PiZdeK6_ napisal/-a:meni stari pobere vse mopede pa vse da bi mel popravca pa sm gimnazija, da ga maš pa v osnovni? res sramota.
lej tvoj stari verjetno neve da če maš poprauca da ni konc sveta zarat tega. se pač zgodi. je pa res da če maš že u osnovni popravce boš pa težje kam prlezu ja tu je pa res
Stojim ob motorju, točm bencin in mislim na tebe, ko te jebe!
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

TOMOSRIDER napisal/-a:
PiZdeK6_ napisal/-a:meni stari pobere vse mopede pa vse da bi mel popravca pa sm gimnazija, da ga maš pa v osnovni? res sramota.
lej tvoj stari verjetno neve da če maš poprauca da ni konc sveta zarat tega. se pač zgodi. je pa res da če maš že u osnovni popravce boš pa težje kam prlezu ja tu je pa res
ni konec sveta, ampak če vsaj malo poslušaš pri pouku, kdaj pa kdaj narediš domačo nalogo in imaš brez problema 2, sploh pa v osnovni ko še jih božajo, v srednji pa pol katastrofa.
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pata »

ne glejte.. jst stavm glavo.. da v srednji.. prve 3 letnike k grem na autoservisersko.. ne bom meu niti enga popravca.. k me to zanima in že veliko znam.. in še se bom kj navadu k me zanime tle v osnovni me nč ne zanima pa sm celo leto spau na klopi al pa bu na mopedistu na telefonu :D v zvezku od slove so samo 2 strani popisani. :) čeprav kolkr sm slišu še zmer sm sam za eno oceno zajebu.. zadn test ko smo pisal če bi meu 2 ga bi zaklučla mi 2 pa sm 1 pisu :( geografija rauno tako. in glasba isto.. na meji sm bu.. glede na moje druge sošolce.. k majo pr slovi do 15cvekov z eno dvojko :)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Pata napisal/-a:ne glejte.. jst stavm glavo.. da v srednji.. prve 3 letnike k grem na autoservisersko.. ne bom meu niti enga popravca.. k me to zanima in že veliko znam.. in še se bom kj navadu k me zanime tle v osnovni me nč ne zanima pa sm celo leto spau na klopi al pa bu na mopedistu na telefonu :D v zvezku od slove so samo 2 strani popisani. :) čeprav kolkr sm slišu še zmer sm sam za eno oceno zajebu.. zadn test ko smo pisal če bi meu 2 ga bi zaklučla mi 2 pa sm 1 pisu :( geografija rauno tako. in glasba isto.. na meji sm bu.. glede na moje druge sošolce.. k majo pr slovi do 15cvekov z eno dvojko :)
če bojo oni čez okn skočl boš ti tut ?
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pata »

aljo69 napisal/-a:
Pata napisal/-a:ne glejte.. jst stavm glavo.. da v srednji.. prve 3 letnike k grem na autoservisersko.. ne bom meu niti enga popravca.. k me to zanima in že veliko znam.. in še se bom kj navadu k me zanime tle v osnovni me nč ne zanima pa sm celo leto spau na klopi al pa bu na mopedistu na telefonu :D v zvezku od slove so samo 2 strani popisani. :) čeprav kolkr sm slišu še zmer sm sam za eno oceno zajebu.. zadn test ko smo pisal če bi meu 2 ga bi zaklučla mi 2 pa sm 1 pisu :( geografija rauno tako. in glasba isto.. na meji sm bu.. glede na moje druge sošolce.. k majo pr slovi do 15cvekov z eno dvojko :)
če bojo oni čez okn skočl boš ti tut ?
ne hotu sm rečt da v primerjavi z sošolci nism neki hudo zaril..
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a pomartin »

ej no.. glauno da se popravi :D
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a filius »

pomartin napisal/-a:ej no.. glauno da se popravi :D
Točno tko. Lj preprosto BTk al maš popravca ali ne, zato nisi čisto nč mn vredn alneki. Pač ti ni uspel, oz ponavad se preveč lenar an :D

Pa sam loh povem, k sm mu lanskoleto popravce, drku sm se za tiste popravce ko budala, jih naredu, letos sm mel na začetku leta k smo ponavlal staro snov edini k sm mel pojm o tem, pa še zdej znam skor na pamet, drugi pa nimajo skor pojma. Ker večina vsaj pri nas, se uči da zdelajo, pol pa nimajo pojma več sploh. Ugl ni važn, men je važno da mi piše v redovalnici, je opravil in to je to :) Čez 10 let bo itak vseeno kakšne ocene maš, odvisno kakšno mas srečo pri službi. Loh bom plačan ko nvem kaj, da neboš vedu kam z denarjem, un ko se je pa celo sredno učil za 5, bo pa delu tm eno pizdarijo za 600€ na mesc.

Pa itak nismo usi za učenje, pr teoriji pa pri tem, sm mel zmer 2, pri vajah oz praxi pa 4 oz 5, ker lahk rečm da se mal znajdm, za razliko od nekaterih k so teorijo napiflani do konca, ko jim daš pa v roke multimeter pa da zmerjo neki, ga pa še uklopt ne znajo al pa ga takoj skurjo...

Tko da važno da se zdela, pa ni važno po keri poti :) Yust my opinion :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
ivek
zariban cilinder
Prispevkov: 109
Pridružen: To Avg 11, 2009 1:55 pm
Kraj: Širša okolica Ormoža, med tednom MB

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a ivek »

Glavno da narediš.
Je pa res da dokler ne prideš na kako strokovno fakulteto( FERI, mogoče tudi gradbena ali strojna, pravo je pa itak težje od vseh) neveš kaj pomeni učiti se.
Dokler nisem prišel na elektro faks nisem imel pojma kako enostavna je bila srednja šola, četudi 4 letna. Skoraj nič se mi ni bilo treba učit, dovolj je bilo da sem hodil k pouku ter poslušal. Na faksu se je pa le treba kar nekaj učit če hočeš narediti z 6, za višje ocene pa je treba še malce več znat. Vsaj pri nas na FERI-ju je tako..
Zna pa biti srednja hud problem če te ni pri urah in greš rajši žret(seveda ne vode :twisted: ) oziroma če spiš.
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

ahahaha zdele blo tok zakon xD Z prjatlom sva bla pr soforumašu NEJC124 na perčku pol naj je za nazaj pa dž ujeu :lol:
usa mokra prevozila sigurn ene 2 km. :lol: do gat mokr :lol: :D
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a pomartin »

mal se je treba stuširat usake tolko :p
(hec ;))
bol star bol nor!
Odgovori