Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
alen231
kriva felna
Prispevkov: 56
Pridružen: Ne Feb 27, 2011 5:31 pm

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a alen231 »

Keri frgazer mi priporočate na bt trenutnoje bing 18 ;D?
Last night I lay in bed looking up at the stars in the sky and I thought to myself, where the heck is the ceiling.
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

alen231 napisal/-a:Keri frgazer mi priporočate na bt trenutnoje bing 18 ;D?
istega pusti
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a Pata »

don smo se nek ubadali z frendi... pa so nek se dajal z mano kok se vrti apn pa je najprej edn naviu original apn S izvedbo use original pa je reku da se vrti na gvišnih 8k pa sm reku da čez 7k se ne.. pol pa eden tastaro originalno le z lipnikom pa je reku da se na 8,5k mislte da je možno jst sm reku da obe se ne čez 6,5k ?
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Pata napisal/-a:don smo se nek ubadali z frendi... pa so nek se dajal z mano kok se vrti apn pa je najprej edn naviu original apn S izvedbo use original pa je reku da se vrti na gvišnih 8k pa sm reku da čez 7k se ne.. pol pa eden tastaro originalno le z lipnikom pa je reku da se na 8,5k mislte da je možno jst sm reku da obe se ne čez 6,5k ?
Valda da se vrti okol 8k če se original apn s krajšano krivinino 6,5k med vožno, lipnik ma pa itak še kontrakonus in stinger...
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a Pata »

KVASoooO napisal/-a:
Pata napisal/-a:don smo se nek ubadali z frendi... pa so nek se dajal z mano kok se vrti apn pa je najprej edn naviu original apn S izvedbo use original pa je reku da se vrti na gvišnih 8k pa sm reku da čez 7k se ne.. pol pa eden tastaro originalno le z lipnikom pa je reku da se na 8,5k mislte da je možno jst sm reku da obe se ne čez 6,5k ?
Valda da se vrti okol 8k če se original apn s krajšano krivinino 6,5k med vožno, lipnik ma pa itak še kontrakonus in stinger...
ah pol pa ne vem kaj majo tevi apnji.. men se sl15 vrtu 8k.. pa je blo kr hujše kot ta poprdalca. :D nekje tuki sm zasledu da original apn se ne vrti več kot 6,5k pol sm pa to reku frendom..
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
bronco
zažgan bat
Prispevkov: 83
Pridružen: Pe Feb 25, 2011 12:25 am
Kraj: Koper

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a bronco »

ojla fantje..

me zanima ena stvar..na obeh apnkah 4 (original) in 6 (dellorto 14/12, lipnik) kadar je mašina topla in če dam po gasu mi meče vn malo olja...kaj bi lahko blo to? 4ka je bla generalno obnovljena 2 mesca nazaj..in očiščen avspuh....na 6ki pa je lipnik nov..

se vam sanja kej?
Lep pozdrav,
Aleksander
ulovsin
zobnik
Prispevkov: 237
Pridružen: Sr Maj 19, 2010 4:01 pm
Kraj: Slovenija-Prekmurje-Občina Beltinci-Beltinci

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a ulovsin »

mogoče veste zakaj meni zpuh smrdi po starem zažganem olju?
tankam pa 95 oktanski bencin pa TTS 2,5%
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a KVAS »

ah pol pa ne vem kaj majo tevi apnji.. men se sl15 vrtu 8k.. pa je blo kr hujše kot ta poprdalca. :D nekje tuki sm zasledu da original apn se ne vrti več kot 6,5k pol sm pa to reku frendom..[/quote]

Pa sj sm napisu da original gre 6,5 krpm. Ti si reku da ma un majstr še lipnika gor.
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a KVAS »

ulovsin napisal/-a:mogoče veste zakaj meni zpuh smrdi po starem zažganem olju?
tankam pa 95 oktanski bencin pa TTS 2,5%
Ma to se z leti nabere in potem žge tiste saje. Dubot brener ga od uzuni pogrej potem pa po njem mal potouč z gumijastim kladivom. Pol pa skipi vn saje pa zna bit mal lepši vonj :D
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a Pata »

KVASoooO napisal/-a:ah pol pa ne vem kaj majo tevi apnji.. men se sl15 vrtu 8k.. pa je blo kr hujše kot ta poprdalca. :D nekje tuki sm zasledu da original apn se ne vrti več kot 6,5k pol sm pa to reku frendom..
Pa sj sm napisu da original gre 6,5 krpm. Ti si reku da ma un majstr še lipnika gor.[/quote]

ja.. ampak un ma lipnika pa 60 dizo pa mu trokira na končnih obratih tko da ne gre več kot 6,5k
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Odgovori