Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

sam kaj če pa sam nardim zadi večji zobnik z manj zobi
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a buhti »

smejko1 napisal/-a:sam kaj če pa sam nardim zadi večji zobnik z manj zobi
In kko boš to naredu? Kaj boš pustu prazn prostor med zobi? :lol: Lej čist enostavno ti je povedu, če bo dou uspredi manši zobnik - bolše pospeške bolš imel, enako če boš uzadi dal večji zobnik - boš imel spet bolše pospešk, za končno je pa glih obratno ane...
Slika
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

ja nardiš tolko globoko jamico da pride lih valjček člena not? ma sej si ne predstavljam ubistvu, tko da nič..

bom ostal pri vaših informacijah
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a buhti »

smejko1 napisal/-a:ja nardiš tolko globoko jamico da pride lih valjček člena not? ma sej si ne predstavljam ubistvu, tko da nič..

bom ostal pri vaših informacijah
Kakršen koli drug način bi zbral bi biu čist brez veze, ker a je teško zobnik kupt pa ga gor dat, kokr pa neki po naročilu delat...
Slika
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

a je že kdo probau odpret zadnje fedre od automatika? une ko majo plastiko na vrhu-tisti najbolj falš ki ne ublažijo en k. nič
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a z@n »

smejko1 napisal/-a:a je že kdo probau odpret zadnje fedre od automatika? une ko majo plastiko na vrhu-tisti najbolj falš ki ne ublažijo en k. nič
Jst sm jih probu odpret pa sm sam use uniču, k je use tok neki čudn če neveš kaj delaš boš zihr uniču :D
partyrox
zažgan bat
Prispevkov: 92
Pridružen: Pe Nov 27, 2009 5:44 pm
Kraj: Ptuj

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a partyrox »

prej sem dal en scooter ferg gor.. ferg je 15ka.. pa sem si narejo tak, da sem na enem bing 12 odrezo koleno, pa koleno in ferg povezal z žlauhom.. ampak vedno ko ga vžgem mi vrže na max obrate.. diza je not 72, šrauf za štandgas pa je čist odšraufan (se pravi na minimum) Kaj naj naredim da bo laufo na štandgasi ko ga vžgem?
bt50
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:05 am
Kraj: Mengeš

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a bt50 »

partyrox napisal/-a:prej sem dal en scooter ferg gor.. ferg je 15ka.. pa sem si narejo tak, da sem na enem bing 12 odrezo koleno, pa koleno in ferg povezal z žlauhom.. ampak vedno ko ga vžgem mi vrže na max obrate.. diza je not 72, šrauf za štandgas pa je čist odšraufan (se pravi na minimum) Kaj naj naredim da bo laufo na štandgasi ko ga vžgem?
Zaug ali pa napumpati bencin, ker ti ga v obrate pošle zaradi tega ker v fergu še ni dovolj bencina in ko je zmes bencina/zraka večja v prid zraka ti ga pošle v obrate, to je men tud delal na bing18 na btju sam se je po 1minuti omirilo
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

a manj ko ma sprednji zobnik zob(autoamatic) bolj hitro pospeši al kaj?
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

smejko1 napisal/-a:a manj ko ma sprednji zobnik zob(autoamatic) bolj hitro pospeši al kaj?
da saj je logika !
Odgovori