Tomos BT Express Performance

Predstavite nam svoj projekt
Zaklenjeno
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Tomos BT 50 pitarda :D

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Ziga. napisal/-a:
KVASoooO napisal/-a:
Ziga. napisal/-a:Izpuh je zelo lično narejen :) Me kar na roosta spominja s tem carbonskim dušilcem. Lepo.

Še bolj pa mi je všeč ker si na ustnik naredu :)
Ja ustnik je zelo fajn zadeva, sam je treba res dobr naredit da ne spušča. Mi je oče naredu konus na rezkarju, sam sm pa pošvasu en obročk in ga naprešu gor, tkoda ne spušča, je pa treba usen mal dihtmase gor dat)
Še bolje pa bi bilo, da bi na stingerju še ustnik naredil, kjer pride dušilec gor in samo z dvema fedrcama pritrdil pa bi še bolj rešil vibracije :)
No to mi sploh na misel ni prišlo, vedno sem tko dušilce delu da je bil stinger pršvasan na kontrakonus. Drgač pa ja dobra ideja, mogoče bom naslednič tko naredu
Ziga.
auspuh lager
Prispevkov: 13
Pridružen: To Avg 11, 2009 2:52 pm

Re: Tomos BT 50 pitarda :D

Odgovor Napisal/-a Ziga. »

Mislim da imaš zelo dober talent v izdelavi izpuhov, probaj še z stingerjem na ustnik, pa si zmagal ! :)
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Tomos BT 50 pitarda :D

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Ziga. napisal/-a:Mislim da imaš zelo dober talent v izdelavi izpuhov, probaj še z stingerjem na ustnik, pa si zmagal ! :)
Hvala bom probu, avspuhe bom kmalu začel izdelovati tudi za druge če koga iz foruma zanima... Čakam, da se preselim ven iz garaže v brunarico kjer si bom zrihtu res delavnico kot se šika in dokupil nekaj orodja.
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Tomos BT 50 pitarda :D

Odgovor Napisal/-a KVAS »

No evo po dolgem času spet mal update. Velik sm se ukvarju s poliestrom in dons sm zaplastificiru tazadn del zadka tkoda ju3 sledi brušenje in kasneje slike od izdelka. Če bo le sreča bom dau gor tut en drug oklep(zgleda fuuul bol od mojga) ampak to lahko še počaka. No pol sm dons probu še membranksi ferg(tillotson 20) in rezultati v leru so taki da dol padš. Motor je odziven in ful hitrj pride na obrate. Vozu se žal nism ker ima fergazr polomleno kapco od vijaka za visoke obrate pa še fedrčk in gumica falita tkoda sm ga lahko sam v leru probu, tako da sm s šraufencigerjom skos držu H vijak na mestu. Odloču sm se, da bom investeru v en večji tillotson tkoda izkoristim premer kanala. Ju3 pride gor kakšen posnetek laufanja v leru in pa slike zadka.

No prilagam slike od oklepa katerga smo dons probal kako bi zlgedu. Motorju se res prilega kot ulit. Na strani ko ma tiste izdolbene krivine pašeta direkt na eni strani vzvod od menjalniške tačke in na drugi sklopka. Tut od spredi je lih prav širok, le une stranice za šipco bi tok porezu da bi segale nekak do začetka tanka.Pol če bi res monteru ta oklep bi biu spredi mal viši in zadi mal niži postavln, pa še una desna stran more mal bl notr. No več je razvidno iz slik, morm pa rečt da v živo še bol zgleda, se mi pa zelo dopade za old school lock.

Slikce:

Slika
Slika
Slika
Zadnjič spremenil KVAS, dne Če Apr 28, 2011 10:17 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
liso.junior
auspuh lager
Prispevkov: 17
Pridružen: To Jun 08, 2010 3:42 pm

Re: Tomos BT 50 pitarda :D

Odgovor Napisal/-a liso.junior »

zelo lepo izgleda :D pohvalno xD
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Tomos BT 50 pitarda :D

Odgovor Napisal/-a KVAS »

liso.junior napisal/-a:zelo lepo izgleda :D pohvalno xD
Mislm da si meu ti mal prste umes pr temle :D
liso.junior
auspuh lager
Prispevkov: 17
Pridružen: To Jun 08, 2010 3:42 pm

Re: Tomos BT 50 pitarda :D

Odgovor Napisal/-a liso.junior »

KVASoooO napisal/-a:
liso.junior napisal/-a:zelo lepo izgleda :D pohvalno xD
Mislm da si meu ti mal prste umes pr temle :D
ja mogoče pa res mal xD
apn6s freek
auspuh
Prispevkov: 786
Pridružen: Pe Jun 25, 2010 3:12 pm

Re: Tomos BT 50 pitarda :D

Odgovor Napisal/-a apn6s freek »

ufffff po domače bi rekel kak bi to mene melo hehehehe
zakon motor je to
glede totilisona pa praviš da je dober ferg moram tudi sebi enega zrihtati
kaki totilison 20 bo prekdovol za junior kanale upajmo da bo nekaj takega v prihodnosti
če bi bili skuterji zanesljivi bi jih tudi poštarji imeli ;)
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Tomos BT 50 pitarda :D

Odgovor Napisal/-a KVAS »

apn6s freek napisal/-a:ufffff po domače bi rekel kak bi to mene melo hehehehe
zakon motor je to
glede totilisona pa praviš da je dober ferg moram tudi sebi enega zrihtati
kaki totilison 20 bo prekdovol za junior kanale upajmo da bo nekaj takega v prihodnosti
Ma ja no te fergi trgajo...Škoda da sm to šele dons sprobu, glede kanalov ti bo pa zihr odgovarju :D
apn6s freek
auspuh
Prispevkov: 786
Pridružen: Pe Jun 25, 2010 3:12 pm

Re: Tomos BT 50 pitarda :D

Odgovor Napisal/-a apn6s freek »

zakon tnx a prideš letos na sf-ja
to moraš prit pokazat če bo vse po sreči se vidimo
mam doma en projekt ki se dela bolj potiho
štel a35 s ritko minimoto
gor pa bo motor od slc-ja s piljenimi kanali ter baterijskim vžigom
ciljam na kakih 120km/h s tuningom
kotov kanalov še za enkrat ne izdam...

lp.
če bi bili skuterji zanesljivi bi jih tudi poštarji imeli ;)
Zaklenjeno