Tomos ATX

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
simko123
kriva felna
Prispevkov: 61
Pridružen: Ne Sep 26, 2010 10:39 pm

Tomos ATX

Odgovor Napisal/-a simko123 »

Pozdravljeni,

Zanima koliko bi mogla biti povprečna hitrost Tomos ATXA ,ki ima samo MF POWER ostalo original.
In koliko bi mogel imeti tak motor max.. obratov. In kaj je narobe da mi motor zelo slabo spelje in ima slabe pospeške?

Lp Mare
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos ATX

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

simko123 napisal/-a:Pozdravljeni,

Zanima koliko bi mogla biti povprečna hitrost Tomos ATXA ,ki ima samo MF POWER ostalo original.
In koliko bi mogel imeti tak motor max.. obratov. In kaj je narobe da mi motor zelo slabo spelje in ima slabe pospeške?

Lp Mare
50-60

glede speljevanja in pospeškov pa premalo podatkov .... lahko so predolgi prenosi, lahk pa je kaj narobe z motorjem ... morš mal bol opisat ... al pa posnet zvok al pa kaj ... dobi bencin? filter je kak ? je filter spucan ? je frgazer spucan ? itd... kake barve je svečka ? bela je preveč zraka črna ga zaliva ...
simko123
kriva felna
Prispevkov: 61
Pridružen: Ne Sep 26, 2010 10:39 pm

Re: Tomos ATX

Odgovor Napisal/-a simko123 »

Prenosi so original pomojem kok pa so original? z motorjem ni nč saj laufa lepo.Bencin dobi filter original Za svečko nism pogledal sporočim jutri. Zanima me še ker frgazer so imeli ATXI original?

LP
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tomos ATX

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

simko123 napisal/-a:Prenosi so original pomojem kok pa so original? z motorjem ni nč saj laufa lepo.Bencin dobi filter original Za svečko nism pogledal sporočim jutri. Zanima me še ker frgazer so imeli ATXI original?

LP
bing 18/12

hm prenos original se mi zdi da je 11-35 (jst sm imel 13-35)
pa končna je bla s cobro okoli 60-65
simko123
kriva felna
Prispevkov: 61
Pridružen: Ne Sep 26, 2010 10:39 pm

Re: Tomos ATX

Odgovor Napisal/-a simko123 »

Aha no ker jest kokr vem mam tut 13-35, Pol pa mogoče da men zarad fergazrja blokira kej ker že od kar sm ga kupil je gor dellorto 16. Je možno? ja sj jest mam tut cobro
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tomos ATX

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

simko123 napisal/-a:Aha no ker jest kokr vem mam tut 13-35, Pol pa mogoče da men zarad fergazrja blokira kej ker že od kar sm ga kupil je gor dellorto 16. Je možno? ja sj jest mam tut cobro
kolko ti gre?
pol verjtno niti ni pravilno nastavljen dellorto 16
simko123
kriva felna
Prispevkov: 61
Pridružen: Ne Sep 26, 2010 10:39 pm

Re: Tomos ATX

Odgovor Napisal/-a simko123 »

Nevem ker mi nedela števc morm polža zamenat ker je neki sfu**n. men na štangasu kaže obratomer 2 jurja obratou pr 3.500 morm pa šaltat ker mi gre do 4000 največ kar se mi zdi mal mal a ni? Kako se ga pa nastavi če veš?
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tomos ATX

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

simko123 napisal/-a:Nevem ker mi nedela števc morm polža zamenat ker je neki sfu**n. men na štangasu kaže obratomer 2 jurja obratou pr 3.500 morm pa šaltat ker mi gre do 4000 največ kar se mi zdi mal mal a ni? Kako se ga pa nastavi če veš?
kašn obratomer imaš ?
simko123
kriva felna
Prispevkov: 61
Pridružen: Ne Sep 26, 2010 10:39 pm

Re: Tomos ATX

Odgovor Napisal/-a simko123 »

Od btja :D
Odgovori