apn 4l

Predelave zunanjosti mopeda
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: apn 4l

Odgovor Napisal/-a KVAS »

tomaz12 napisal/-a:se da naret da bi dobil bolj grobo strukturo? ker imam namen prebarvat frčaka ampak ne da bo glatka barva
npr. kot brusni papir št 150 ali več :)
To pa nevem če sm že kje vidu. Mogoče če prvo na fino pošpricaš(da lepo zaliješ) pol pa pretok barve tok odpreš da se na pištoli nabere po pa prtisnš pa ti bo našprical kaplce. Sam to nevem če ti odgovarja ker ne bo učinek tak kot šmirgl ampak bojo sam kaplce gor napluvane :D

lp
Uporabniški avatar
pibi
cilinder
Prispevkov: 1063
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 7:18 am
Kraj: Bled

Re: apn 4l

Odgovor Napisal/-a pibi »

KVASoooO napisal/-a:
tomaz12 napisal/-a:se da naret da bi dobil bolj grobo strukturo? ker imam namen prebarvat frčaka ampak ne da bo glatka barva
npr. kot brusni papir št 150 ali več :)
To pa nevem če sm že kje vidu. Mogoče če prvo na fino pošpricaš(da lepo zaliješ) pol pa pretok barve tok odpreš da se na pištoli nabere po pa prtisnš pa ti bo našprical kaplce. Sam to nevem če ti odgovarja ker ne bo učinek tak kot šmirgl ampak bojo sam kaplce gor napluvane :D

lp
to ne bo lepo ratal ker ne bo povsod enako napluvano.... se dobi posebna barva ki ime ene koščke notr kokr taki mejhni kamnčki... vem da so jo enkrat imel u modrem valu v šk.loki. lahko pa seveda prilagajaš na pištoli razmerje zrak/barva samo bo grdo zgledalo....
R1 3 5
└┼┼┤
2 4 6
[size=50]če to vidiš prebrati gledaš preblizu!!![/size]
tomaz12
zariban cilinder
Prispevkov: 120
Pridružen: Če Avg 13, 2009 7:31 pm

Re: apn 4l

Odgovor Napisal/-a tomaz12 »

saj mogoče sem pretiravo kot brusni papri ... 1× sem tudi videl en avto pošprican in je mel enakomerno grobo strukturo in mislim da ni mel gor laka ker se ni svetila barva. Morda je finta v laku? se mogoče dobi mat in sijaj lak že? vglavnem avto je zgledal obijalsko v črni barvi

lp
Lp
Uporabniški avatar
pibi
cilinder
Prispevkov: 1063
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 7:18 am
Kraj: Bled

Re: apn 4l

Odgovor Napisal/-a pibi »

ja... to je bila mat barva brez laka najbrž.
R1 3 5
└┼┼┤
2 4 6
[size=50]če to vidiš prebrati gledaš preblizu!!![/size]
Uporabniški avatar
Glorenzo
zariban cilinder
Prispevkov: 105
Pridružen: Če Jun 03, 2010 6:37 pm
Kraj: Okolica Ajdovščine

Re: apn 4l

Odgovor Napisal/-a Glorenzo »

tomaz12 napisal/-a:saj mogoče sem pretiravo kot brusni papri ... 1× sem tudi videl en avto pošprican in je mel enakomerno grobo strukturo in mislim da ni mel gor laka ker se ni svetila barva. Morda je finta v laku? se mogoče dobi mat in sijaj lak že? vglavnem avto je zgledal obijalsko v črni barvi

lp
Ja taka barva bi bila TESSAROL antik. Obstaja v temno sivi in črni barvi. Barva je mat in ima bolj grobo strukturo.
Enkrat sem prebarval s tako barvo enega starega trobrzinaca in je zgledalo prav zlobno :twisted:

Če boš barval z navadno barvo in dal gor mat lak, struktura ne bo kaj dosti groba. Bo samo mat izgled.
Odgovori