Preloški MOPEDI

Predstavite nam svoj moped
Uporabniški avatar
andro93
auspuh lager
Prispevkov: 18
Pridružen: Pe Jan 14, 2011 7:59 pm

Re: Preloški MOPEDI

Odgovor Napisal/-a andro93 »

djumek napisal/-a:Kaj to tekmujete kdo je bol vsran ko prase pa kdo ma bol sfukano šterko ???
če ti kaj ne paše bod rajš tih!!! ;)
Uporabniški avatar
silvo_xd
auspuh
Prispevkov: 875
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 5:42 pm
Kraj: poljčane

Re: Preloški MOPEDI

Odgovor Napisal/-a silvo_xd »

djumek napisal/-a:Kaj to tekmujete kdo je bol vsran ko prase pa kdo ma bol sfukano šterko ??? :D
niso vsi made in betonarna kot večina foruma !!!!! tudi sam živim na kmetiji in vrjemi da za delo neboš oblekel čistih oblačil
Uporabniški avatar
dj.umek
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Po Avg 10, 2009 11:01 pm
Kraj: Celje

Re: Preloški MOPEDI

Odgovor Napisal/-a dj.umek »

silvo_xd napisal/-a:
djumek napisal/-a:Kaj to tekmujete kdo je bol vsran ko prase pa kdo ma bol sfukano šterko ??? :D
niso vsi made in betonarna kot večina foruma !!!!! tudi sam živim na kmetiji in vrjemi da za delo neboš oblekel čistih oblačil
Oprosti ker žvim v mestu, drugače pa vrjemi da znam opravlat vso kmetijsko mehanizacijo ker skrbim in pomagam na KMETIJI z skor 100 glav živine in sicer pri starem fotru po očetovi strani tako da o tem nebi... Se mi zdi smešno take podrtije objavlat na forum ker so zgonjen.. Oprosti če sem te užalo ne bom več komentiro te teme..
Slika
Uporabniški avatar
silvo_xd
auspuh
Prispevkov: 875
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 5:42 pm
Kraj: poljčane

Re: Preloški MOPEDI

Odgovor Napisal/-a silvo_xd »

mene ni noben užalo sam povem ti kak je na stvari ;) drugač pa ni problema
Uporabniški avatar
kirovets
zariban cilinder
Prispevkov: 104
Pridružen: Pe Jan 14, 2011 1:51 pm

Re: Preloški MOPEDI

Odgovor Napisal/-a kirovets »

tudi jaz sem kmet :lol: tako po izobrazbi (kmetijski tehnik) kot načinu življenja.
se pa strinjam, da ni vsaka slika glih za na internet :roll: brez zamere
(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅­a̲̅я̲̅i̲̅j̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_̅_̅_­̅()ڪے
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: Preloški MOPEDI

Odgovor Napisal/-a koroman »

malo bolj bi lahko bli kritični pa bi si jih sporihtali. sej neradiš dnarja da fajn porihtaš zadeve. al pa recimo da rabiš 50€ da nakupiš vse nove šraufe in material za prebarvat in v kakem tednu se dajo ustvarit čudeži
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Simajek
kriva felna
Prispevkov: 70
Pridružen: To Avg 03, 2010 6:51 pm
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Preloški MOPEDI

Odgovor Napisal/-a Simajek »

djumek napisal/-a:Kaj to tekmujete kdo je bol vsran ko prase pa kdo ma bol sfukano šterko ??? :D
da vidmo tvojo štirko majster. in ka te moti zei če je štirka usrana. ka misliš da sm štirko zrihtu da jo bom u delaunc meu za okras al ka xD. če maš kei pametnga za povedat povej, če ne raj sploh ne glej
Simajek
kriva felna
Prispevkov: 70
Pridružen: To Avg 03, 2010 6:51 pm
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Preloški MOPEDI

Odgovor Napisal/-a Simajek »

djumek napisal/-a:
silvo_xd napisal/-a:
djumek napisal/-a:Kaj to tekmujete kdo je bol vsran ko prase pa kdo ma bol sfukano šterko ??? :D
niso vsi made in betonarna kot večina foruma !!!!! tudi sam živim na kmetiji in vrjemi da za delo neboš oblekel čistih oblačil
Oprosti ker žvim v mestu, drugače pa vrjemi da znam opravlat vso kmetijsko mehanizacijo ker skrbim in pomagam na KMETIJI z skor 100 glav živine in sicer pri starem fotru po očetovi strani tako da o tem nebi... Se mi zdi smešno take podrtije objavlat na forum ker so zgonjen.. Oprosti če sem te užalo ne bom več komentiro te teme..
no ti podrtija. naj vidm tvojo štirko. pa če si 1x na tedn na kmetiji al kok že verjetn pol delaš veliko nde? pomoje tut ja. k se pa ti spraviš delat uzameš usakič drugo majco jl ? čisto. pol zihr ful delaš. mene ne sicer ne prizadane dejstvo da res nismo glih najbolš oblečeni, sam nebo me pa en jebo k je iz mesta pa neki malga dela pa misli da je boga za jajce prijeu.
Uporabniški avatar
dj.umek
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Po Avg 10, 2009 11:01 pm
Kraj: Celje

Re: Preloški MOPEDI

Odgovor Napisal/-a dj.umek »

Simajek napisal/-a:
no ti podrtija. naj vidm tvojo štirko. pa če si 1x na tedn na kmetiji al kok že verjetn pol delaš veliko nde? pomoje tut ja. k se pa ti spraviš delat uzameš usakič drugo majco jl ? čisto. pol zihr ful delaš. mene ne sicer ne prizadane dejstvo da res nismo glih najbolš oblečeni, sam nebo me pa en jebo k je iz mesta pa neki malga dela pa misli da je boga za jajce prijeu.
Sem ti popuco temo, oprosti da sem sploh kaj komentiro, mate super mopede, ste vrjetno super ljudje. Se mi neda kregat, pač sem podrtija, nismo vsi doma z kmetov in vrjetno si zato nismo sami krivi, kakšno mnenje imaš o tistih ki žvijo v mestu me ne zanima, me zanima kako mnenje bi ti imel da bi recimo živel v centru ljubljane v bloku? Bi se vrjetno malo drugače obnašal, bom kasneje tudi ta komentar pobrisal.
Slika
Simajek
kriva felna
Prispevkov: 70
Pridružen: To Avg 03, 2010 6:51 pm
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Preloški MOPEDI

Odgovor Napisal/-a Simajek »

djumek napisal/-a:
Simajek napisal/-a:
no ti podrtija. naj vidm tvojo štirko. pa če si 1x na tedn na kmetiji al kok že verjetn pol delaš veliko nde? pomoje tut ja. k se pa ti spraviš delat uzameš usakič drugo majco jl ? čisto. pol zihr ful delaš. mene ne sicer ne prizadane dejstvo da res nismo glih najbolš oblečeni, sam nebo me pa en jebo k je iz mesta pa neki malga dela pa misli da je boga za jajce prijeu.
Sem ti popuco temo, oprosti da sem sploh kaj komentiro, mate super mopede, ste vrjetno super ljudje. Se mi neda kregat, pač sem podrtija, nismo vsi doma z kmetov in vrjetno si zato nismo sami krivi, kakšno mnenje imaš o tistih ki žvijo v mestu me ne zanima, me zanima kako mnenje bi ti imel da bi recimo živel v centru ljubljane v bloku? Bi se vrjetno malo drugače obnašal, bom kasneje tudi ta komentar pobrisal.
mene nič ne motijo ljudje iz mesta. sam mi pa gre na kurac ker si se tak zapikno tle ko da smo u kaki jami doma al ko. ne vidim fore zakaj bi mogu bit čist moped xD no js sm zastopu tak ko da pr teb more bit obvezno kr če ne pomen da je moped u pizdi. je res da niso mopedi glih najbolši u celi sloveniji. je pa blo veliko truda vloženega in vstrajnosti. vsaj pri ta zadnih dveh ko mam objavljena.
Odgovori