Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a buhti »

Ja kaj nej ti rečm aljo, pač lej eni smo taki da bomo use prodal zato, da pol dobimo neki kar si želimo, pač ti nisi tak ane. Boš pa na nek drug način dubu denar, jbg. Samo nekateri vidmo v tem mejhn zaslužk ane! Tist kar mi pa dedi da je pa tko kokr sm reku, dedi prav da mu je čist useen kaj nardim z njim! Drgač pa tut tist kar mi je dedi dal, sm pol še sam tudi nad 200€ notr stroškov vrgu ane! Tko da ;)
Slika
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

buhti napisal/-a:Ja kaj nej ti rečm aljo, pač lej eni smo taki da bomo use prodal zato, da pol dobimo neki kar si želimo, pač ti nisi tak ane. Boš pa na nek drug način dubu denar, jbg. Samo nekateri vidmo v tem mejhn zaslužk ane! Tist kar mi pa dedi da je pa tko kokr sm reku, dedi prav da mu je čist useen kaj nardim z njim! Drgač pa tut tist kar mi je dedi dal, sm pol še sam tudi nad 200€ notr stroškov vrgu ane! Tko da ;)
si enostavno na 0 oz v - Tomosov se ne splača več prodajat, ker ponavadi si 2x več not vložu kot pa dobiš vn
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5238
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

ma jst od dedka avtomatika nebom prodal nikoli!
pač enkrat bo spomin na dedka :roll:
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a z@n »

buhti napisal/-a: Tist kar mi pa dedi da je pa tko kokr sm reku, dedi prav da mu je čist useen kaj nardim z njim! Drgač pa
Jah on že to reče sam ne vrjamm da mu je čist usen ane on je tut vrjeten mogu neki nagarat za te stvari ane
tist frči pa šterka k ti jih je na začetku dau sta bla itak pou kurca vredna, sam flexer pa avto sta bla pa draga ane
in ti boš od njiju meu 100% profit ane tko da nevem no.....
partyrox
zažgan bat
Prispevkov: 92
Pridružen: Pe Nov 27, 2009 5:44 pm
Kraj: Ptuj

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a partyrox »

jaz sem tudi dobo bmx-a nekiga stariga od dedeka, pa še maam ga zaj v garaži, s tem da se 1x na mesec zapeljem x)

PS.. a bi mi lahko keri razložo v čem je finta če maš že 40L na org cly od APN, pa davajo pol 40 cly od 15slc, ATX, BT?
v čem je razlika?
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

partyrox napisal/-a:jaz sem tudi dobo bmx-a nekiga stariga od dedeka, pa še maam ga zaj v garaži, s tem da se 1x na mesec zapeljem x)

PS.. a bi mi lahko keri razložo v čem je finta če maš že 40L na org cly od APN, pa davajo pol 40 cly od 15slc, ATX, BT?
v čem je razlika?
velikost kanalov ... 15ka pa bt mata mnogo večje = več obratov = več leti
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5238
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

aljo69 napisal/-a:
partyrox napisal/-a:jaz sem tudi dobo bmx-a nekiga stariga od dedeka, pa še maam ga zaj v garaži, s tem da se 1x na mesec zapeljem x)

PS.. a bi mi lahko keri razložo v čem je finta če maš že 40L na org cly od APN, pa davajo pol 40 cly od 15slc, ATX, BT?
v čem je razlika?
velikost kanalov ... 15ka pa bt mata mnogo večje = več obratov = več leti
pa ni hlajenja :roll: :(
partyrox
zažgan bat
Prispevkov: 92
Pridružen: Pe Nov 27, 2009 5:44 pm
Kraj: Ptuj

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a partyrox »

aljo69 napisal/-a:
partyrox napisal/-a:jaz sem tudi dobo bmx-a nekiga stariga od dedeka, pa še maam ga zaj v garaži, s tem da se 1x na mesec zapeljem x)

PS.. a bi mi lahko keri razložo v čem je finta če maš že 40L na org cly od APN, pa davajo pol 40 cly od 15slc, ATX, BT?
v čem je razlika?
velikost kanalov ... 15ka pa bt mata mnogo večje = več obratov = več leti
blok se more kaj predelat da paše gor cly od 15?
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

partyrox napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:
partyrox napisal/-a:jaz sem tudi dobo bmx-a nekiga stariga od dedeka, pa še maam ga zaj v garaži, s tem da se 1x na mesec zapeljem x)

PS.. a bi mi lahko keri razložo v čem je finta če maš že 40L na org cly od APN, pa davajo pol 40 cly od 15slc, ATX, BT?
v čem je razlika?
velikost kanalov ... 15ka pa bt mata mnogo večje = več obratov = več leti
blok se more kaj predelat da paše gor cly od 15?
pretočni kanali so manjši ... drugače pa paše ko ata na mamo mogoč treba 1mm podložit ampak drgač paše...
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

popiliš kanale na blokih pa bo letel :D
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Odgovori