registracija

Vse kar se tiče mopedov
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

registracija

Odgovor Napisal/-a z@n »

No tkole je moj fotr hoče registrirat svojga oldtimerja in je šou pač na tehničnga no k je pršu ke
pa so mu pač pogledat številke okvirja, in k jo on to utipku v računalnik je napisal da je na te številke
že en registriran moped iz vodic sicer 2002 letnik, pa je tut pol reku mu da so mel prejšni dan en nov avto pa so mel isti
problem, pač dva avta sta imela iste številke okvirja...... kako je to možno pa če se je to že komu zgodil
aja pa filius ti k si iz vodic dej a kej veš a je tm kšn moped 2002 letnik pa registriran, če je če bi lohka pogledu za
številke geštela.....
partyrox
zažgan bat
Prispevkov: 92
Pridružen: Pe Nov 27, 2009 5:44 pm
Kraj: Ptuj

Re: registracija

Odgovor Napisal/-a partyrox »

eni avti ki so uvoženi majo fejkane serijske, s tem pa prikrijejo da je avto bil ukraden.. nedolgo nazaj je bil en primer ko je človek hoto podaljšat registracijo na avtu pa so mu povedli da je bla ta serijska št. na nekem ukradenem avtu.. prišla policija in pol so ugotovli da je bla napaka ker je tisti avto z fejkanimi serijskimi bil ukraden na nizozemskem x)
Uporabniški avatar
tomos<3
vplinjač
Prispevkov: 429
Pridružen: Če Dec 03, 2009 5:58 pm

Re: registracija

Odgovor Napisal/-a tomos<3 »

No jst sm nov na forumi. Mama duma eno šterko mal predelano, pa nimam papirjev pa me zanima kje bi se dal dobit papirji? Smbiu na občini pa so mi rekl da mrom zrom prpelat prvega lastnika, zej jst nevem kdo je prvi lastnik tak da nevem ka nj nardim...
Slika
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: registracija

Odgovor Napisal/-a buhti »

Najbolj pomembna stvar je prepis. Tko da če nemorš tega nardit, registracija odpade. Ker nemorš ti tujega motorja registrerat...
Slika
Uporabniški avatar
TOMOSRIDER
glava cilindra
Prispevkov: 506
Pridružen: Po Sep 07, 2009 8:56 pm
Kraj: Kočevje

Re: registracija

Odgovor Napisal/-a TOMOSRIDER »

buhti napisal/-a:Najbolj pomembna stvar je prepis. Tko da če nemorš tega nardit, registracija odpade. Ker nemorš ti tujega motorja registrerat...
kaj lahk naprimer sabo prpeleš npr. kazga svojga frenda al pa fotra pa rečš da je biu on 1.lastnik :?:
Stojim ob motorju, točm bencin in mislim na tebe, ko te jebe!
Uporabniški avatar
tomos<3
vplinjač
Prispevkov: 429
Pridružen: Če Dec 03, 2009 5:58 pm

Re: registracija

Odgovor Napisal/-a tomos<3 »

Ja to tut mene zanima
Slika
partyrox
zažgan bat
Prispevkov: 92
Pridružen: Pe Nov 27, 2009 5:44 pm
Kraj: Ptuj

Re: registracija

Odgovor Napisal/-a partyrox »

če ni bil nikoli registriran ga pelješ na tehničnega kjer dobiš A-test, in s tem papirje možne za registracijo :)
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: registracija

Odgovor Napisal/-a buhti »

Nevem kako je točno s tem samo še usen nekje je sranjen od tega modela ime ane. Oz. nevem točno tko da :D

Sm pa skor 100% če ni prepisa pol nemorš registrerat...

EDIT:
partyrox, nemorš ti registrerat motorja no, če nimaš prepisa nase narjenga, bo on pol kr tuj motor registreru a kaj?
Slika
partyrox
zažgan bat
Prispevkov: 92
Pridružen: Pe Nov 27, 2009 5:44 pm
Kraj: Ptuj

Re: registracija

Odgovor Napisal/-a partyrox »

če ni bil nikoli registriran, motorja sploh ni v registracijskem registru, se pravi kot da motor prej ni obstajal.. če ni bil NIKOLI REGISTRIRAN je to isto da ni mel uradnega lastnika :)
zato pa pojdi tja z cifro štela, pa lahko preveriš ali je bil ali ne :D
Uporabniški avatar
tomos<3
vplinjač
Prispevkov: 429
Pridružen: Če Dec 03, 2009 5:58 pm

Re: registracija

Odgovor Napisal/-a tomos<3 »

Ok hvala za odgovor !
Slika
Odgovori