Bmw 318TDS touring

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
Odgovori
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: Bmw 318TDS touring

Odgovor Napisal/-a sales0 »

z@n napisal/-a:To delaš sam doma?

Ne to delama z prijatlom pri njem doma,ker jaz nima tako velike delavnice.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: Bmw 318TDS touring

Odgovor Napisal/-a sales0 »

klemenm2 napisal/-a:opa ima ze ketno?


drugače pa nemoram si zamislit kako ti uspe to delati doma brez kanala :shock:
Ja ima že ketno ja.

Trije tipi motorja tds si in čisto vsi so imeli ketno. Moj je sredinski,najnovejši tds ima že lopute v sesalnem kolektorju,katere se ob potrebi zapirajo in odpirajo,to pa zato, da bi bil motor ob manjših obratih(kjer se še ne vklopi turbina) bil bolj živahen(to je mišljeno,da bi prišlo do izraza ob veliki kilometrini).

Fantje,kanal se lahko skrije proti dvigalu, jaz sem najprej menjaval karter na enakem avtomobilu in to v kanalu,pa je potrebno odstraniti celoten servo sistem z sprednjega mosta,sprednji most in šele potem lahko prideš do karterja in to ztežka.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Bmw 318TDS touring

Odgovor Napisal/-a z@n »

Vem da obnavlam staro temo, sam kako je zdej z avtom? bo kšna slika alpa kej? :D
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Bmw 318TDS touring

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

z@n napisal/-a:Vem da obnavlam staro temo, sam kako je zdej z avtom? bo kšna slika alpa kej? :D
:)
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: Bmw 318TDS touring

Odgovor Napisal/-a sales0 »

Sploh nisem videl da so posti. :D
ja kaj naj dam za slik, spet zrazkopan avto? vse je opet v pizdi, spet ves denar v avto.
Sem kupil zdaj še enega istega, tu je motor zdrav in bom samo motor z tistega predal v mojega. Moj motor z generalko pa bom definitivno porihtal samo treba je najdet nekje gred motorno(kurbelvelo), tip motorjaje 174t1 paše pa tudi m41d17, tak, da če gdo ve kje za kakšno ali kakšen spoden del motorja, ve kje me dobi. :D
Zadeva je torej sledeča, iz tega drugega gre motor v mojega + izpuh, sprednji zarometi, webasto, parktronic sistem.
Tudi brez izpita sem ostal in bom sedaj imel pol leta časa da ga porihtam, seveda bo prej porihtan ampak vseeno, ker imam pol leta prepoved dviga vozniškega dovoljenja. Spet je negdo vesel, da me nebo gledal na cesti pa da bo država spet skasirala zraven še eno vozniško. Tak pač je, velike svinje se za majhne svinje ne zmenijo, pa tudi če pocrkamo.
V soboto bom začel zadevo razdirat in prekladat dele, še prej pa moram v mojem ujeti miš, mi je nekje zverina prišla noter pa začela zvočno izolacijo grizt. :S

L.p, Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Bmw 318TDS touring

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

kriza .... kaj si delu z izpitom ?
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Bmw 318TDS touring

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

prehitr vozil?

sej je bilo po televiziji kako vozjo na pomurju :lol: :lol:
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
stage6CUP
batzajla
Prispevkov: 34
Pridružen: To Avg 31, 2010 9:42 pm

Re: Bmw 318TDS touring

Odgovor Napisal/-a stage6CUP »

sales0 napisal/-a:Sploh nisem videl da so posti. :D
ja kaj naj dam za slik, spet zrazkopan avto? vse je opet v pizdi, spet ves denar v avto.
Sem kupil zdaj še enega istega, tu je motor zdrav in bom samo motor z tistega predal v mojega. Moj motor z generalko pa bom definitivno porihtal samo treba je najdet nekje gred motorno(kurbelvelo), tip motorjaje 174t1 paše pa tudi m41d17, tak, da če gdo ve kje za kakšno ali kakšen spoden del motorja, ve kje me dobi. :D
Zadeva je torej sledeča, iz tega drugega gre motor v mojega + izpuh, sprednji zarometi, webasto, parktronic sistem.
Tudi brez izpita sem ostal in bom sedaj imel pol leta časa da ga porihtam, seveda bo prej porihtan ampak vseeno, ker imam pol leta prepoved dviga vozniškega dovoljenja. Spet je negdo vesel, da me nebo gledal na cesti pa da bo država spet skasirala zraven še eno vozniško. Tak pač je, velike svinje se za majhne svinje ne zmenijo, pa tudi če pocrkamo.
V soboto bom začel zadevo razdirat in prekladat dele, še prej pa moram v mojem ujeti miš, mi je nekje zverina prišla noter pa začela zvočno izolacijo grizt. :S

L.p, Aleš!
si zajebo čist z tem avtom,da si ga sploh kupil,celo pa z 650 tisoč kilometri.jaz na tvojem mestu nebi kupil tega
bmwja,in naredil generalko na motorju potem pa kupil še enga in menjaval motor,kaj zdaj misliš z tega drugega
dat v onega prvega ? potem pa ko menjaš gred,spet menjaš motor in daš tistega z generalko v karavana ? :?
samo delo,in stroški,za zak denar bi si lahko kupil astro OPC.! :D :D
daj slike od tega DRUGEGA AVTA!


pa čimprej ujemi miš!!!!!!!
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: Bmw 318TDS touring

Odgovor Napisal/-a sales0 »

stage6CUP napisal/-a:
sales0 napisal/-a:Sploh nisem videl da so posti. :D
ja kaj naj dam za slik, spet zrazkopan avto? vse je opet v pizdi, spet ves denar v avto.
Sem kupil zdaj še enega istega, tu je motor zdrav in bom samo motor z tistega predal v mojega. Moj motor z generalko pa bom definitivno porihtal samo treba je najdet nekje gred motorno(kurbelvelo), tip motorjaje 174t1 paše pa tudi m41d17, tak, da če gdo ve kje za kakšno ali kakšen spoden del motorja, ve kje me dobi. :D
Zadeva je torej sledeča, iz tega drugega gre motor v mojega + izpuh, sprednji zarometi, webasto, parktronic sistem.
Tudi brez izpita sem ostal in bom sedaj imel pol leta časa da ga porihtam, seveda bo prej porihtan ampak vseeno, ker imam pol leta prepoved dviga vozniškega dovoljenja. Spet je negdo vesel, da me nebo gledal na cesti pa da bo država spet skasirala zraven še eno vozniško. Tak pač je, velike svinje se za majhne svinje ne zmenijo, pa tudi če pocrkamo.
V soboto bom začel zadevo razdirat in prekladat dele, še prej pa moram v mojem ujeti miš, mi je nekje zverina prišla noter pa začela zvočno izolacijo grizt. :S

L.p, Aleš!
si zajebo čist z tem avtom,da si ga sploh kupil,celo pa z 650 tisoč kilometri.jaz na tvojem mestu nebi kupil tega
bmwja,in naredil generalko na motorju potem pa kupil še enga in menjaval motor,kaj zdaj misliš z tega drugega
dat v onega prvega ? potem pa ko menjaš gred,spet menjaš motor in daš tistega z generalko v karavana ? :?
samo delo,in stroški,za zak denar bi si lahko kupil astro OPC.! :D :D
daj slike od tega DRUGEGA AVTA!


pa čimprej ujemi miš!!!!!!!

Jaz sprva nisem vedel kolko km ima avto, tudi delal je kot mora, pol pa samo enkrat bum, je bil tempirana bomba.
Še zdaj nevem zakaj je gred dobila luft, ena varijanta je v čudnem glavnem ležaju ali pa stotinko prevelika toleranca pri brušenju gredi na 3-jem ležaju.
Ja z nakupom še enega bom pa rešil težavo, tale "novi" bo sedaj 3tji e36 touring pri hiši in bo za dele. Oče ima abs pumpo hin katera pride 1,3ke in pa senzor airbaga v sovoznikovem sedežu(400€). jaz pa dam v svojega še ostale dele katere sem napisal. Pri nas je eden stari gospod v gostilni rekel rek kateri je postal kar nek pregovor in se je obnesel že pri kar lepem številu ljudi katere poznam. In sicer gospod še zdaj vozi BMW 2002, to je prvi model bmw-ja kateri je pod vodstvom M inštituta začel in dosegel vse kar je bilo takrat možno doseči v avto športu in je rekel tako : Fantje, ko enkrat voziš bmw-ja, drugega avta več ne pogledaš.
No da nebom zašel z teme, ja zverine mišje še vedno nisem ujel.
Tega motorja z sivega avta se nebom nič dotikal, zamenjam visko ter vodno pumpo, hladilnik olja+oljni filter+olje ter zračni+oddušni filter in motor dam v zelenega,
In še naprej iščem gred za mojo mašino z generalko. Ko najdem gred, motor sestavim in bom imel en čisto kompleten(nov) motor na rezervi.
Mislim, da moj zeleni nebo nikoli odšel z naše lasti, ker je stal preveč denarja in je tolko ekonomičen glede porabe da nemoreš verjeti.
Trenutno je res v zelo zelo slabem stanju, kajti vse originalne dele sem zmetal na njega, ker mi je bilo škoda luči in platišč z gumami, da bi stale zunaj. ko zadeva laufa in pride konec zimske sezone, ga bom spet preoblikoval. oba avta bom pa poslikal lepo v soboto, da boste videli kakšna sta in kakšno je trenutno stanje.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: Bmw 318TDS touring

Odgovor Napisal/-a sales0 »

Pa v moji zlati dobi hitrosti in ko še nisem razbil rover-ja sem vozil vedno na polno, pač kolko je bilo možno na tisti cesti.
Vem da sem ravnal nespametno in tudi morebitnih posledic se nisem zavedal, sedaj se pa, brez skrbi.
Rover se je vrtel na 7.200rp/m in z modifikacijo elektronike se je vrtel na 7.900rp/m.
Tudi izpuh je bil gor drugi z 80mm cevjo brez katalizatorja in samo zadnjim loncem, glava je bila spuščena kolko je bilo možno ker mi je enkrat šlo tesnilo pa smo pol odločili da bomo tako naredili. Blok je imel aluminijasti z nikasil prevleko.
Takrat ko so izdelovali motorje je bil rover po bmw-jevim okriljem in se je poznalo malo njihovega pridiha(takrat najmočnejši 1.4 in celo aluminijasti motor z najvišjo vertilno frekvenco v razredu).
Avto je bil strup in za tako malo kištico z aluminijastim motorjem in 1,05T teže je bil kar težak in nenormalno hiter.
Ima kolega vulcana 2.0 citroen zx in sem ga na dragu v 600m pustil za skoraj 4 avtomobile.
res super avto ampak rover, rjavi in deli dragi kot da so zlati.
z njim sem enkar celo policiji ušel ko sem prehiteval v vasi pri 105km/h, enostavno nisem imel jajc se ustavit.
Vem, da sem ravnal nespametno in to obžalujem.
Ta avto sem potem razbil in sem začuda res peljal 90km/h izven naselja in tudi kriv nisem bil nič, ker je ena enska v škarje prehitevala traktor in ušla pol ko sem jaz avto raztreščil v eno žensko in povzročil počkodbe 2. stopnje ter tako skasiral kazen in 10 pik(mladi voznik) in to je tudi razlog za odvzem vozniškega dovoljenja.
Tak pač je, se že 2 leti vozim normalno in se bom pač sedaj pol leta z tomos lauro in bom še enkrat delal izpit, tak pač je, sem pa zelo ponosen na sebe, da nisem niti enkrat vozil pijan.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
Odgovori